» »

phpBB forum in linux

phpBB forum in linux

Enter4 ::

No hotel sem gor postavit forum in se mi je zataknilo skoraj pri koncu
No problem te nastal takrat ko sem dol potegnil cofing.php datoteko, jo prekopiram v mapo phpbb2...
Refrešam mozilo in mi je javil za napako:
Pri poskusu posodobitve je prišlo do napake
Table `phpbb_auth_access` already exists.

Kaj bi bilo to narobe?

da pa zbrišem phpbb_auth_access pa ne pride v poštev ker mi potem za drugo javi

No to pa je potem končna napaka, ko not natipka localhost/phpbb2/

Warning: Falied opening `./config.php` for inclusion ( include_path=`.:/usr/share/pear`) in /var/www/html/forum/common.php on line 171

Warning: cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/forum/common.php:171 ) in /var/www/html/forum/common.php on line 175

in to je pa zadnja napak kaj javi kaj naj

Skrat ::

Kakok mislis da si si "dol potegni config.php"? Hoces rect da to laufas lokalno na svoji masini?

1. "Table `phpbb_auth_access` already exists." Imas ocitno ze narejene ene baze, ki bi se steple z novimi. Glej tudi tukaj.
2. "Falied opening `./config.php` for inclusion" zlo verjetno problem s pravicami in/ali lokacijo datoteke config.php
3. "Warning: cannot add header information - headers already sent by" ocitno posljes html header dvakrat. Izgleda, da is kaj prevec brisal >:D Poglej, saj se ti izpise vrstica napake.
Free software is a matter of liberty, not price.

mare_ ::

3. napaka (failed sending headers) je zato, ker mu javi "Warning: Falied opening `./config.php` for inclusion ( include_path=`.:/usr/share/pear`) in /var/www/html/forum/common.php on line 171", torej je output še preden pošlje headerje.

pa btw Skrat, http, ne html headerje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare_ ()

Enter4 ::

Warning: Falied opening `./config.php` for inclusion ( include_path=`.:/usr/share/pear`) in /var/www/html/forum/common.php on line 171

Warning: cannot add header information - headers already sent by (output started at /var/www/html/forum/common.php:171 ) in /var/www/html/forum/common.php on line 175

No mi lahko po navodilih poveste kaj naj naredim, prosim.
Sem pa gledal neka navodila kako gor postavit forum v linux-u, so oni meli napisano pod DNS neke cifre jaz pa localhost kaj mislite da je to to krivo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Web control panel

Oddelek: Izdelava spletišč
111485 (1198) DC-
»

vstaviti phpbb na statično strani

Oddelek: Izdelava spletišč
211539 (1394) Tody
»

EZ portal problem!

Oddelek: Izdelava spletišč
91335 (1255) roli
»

Matrica

Oddelek: Slo-Tech
121229 (929) Tomi
»

ERROR SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
71265 (1123) abcde7

Več podobnih tem