» »

bluetooth veza PC - motorola V600 ne gre

bluetooth veza PC - motorola V600 ne gre

France ::

Imam prenosni PC toshibo S5200, ki ima vgrajen BT, ter GSM motorolo V600.
Nikakor mi ju ne uspe uporabno povezati.

Toshiba ima svoje programje, med drugim tudi "Bluetooth service center", ki motorolo zavoha, navede njene moznosti (dial-up networking, OBEX file transfer, OBEX object push...) in tudi z opcijo "connect" kao prikljuci denimo dial-up, ki naj bi omogocil priklop na internet.
Da jo program zavoha, vidim, ker ce ugasnem BT na mobilcu, se program takoj pritozi.
A nikjer drugje se ne zgodi/pojavi nic. Poceti ne morem nic. Tudi motorolin prilozeni program za povezavo dela le preko usb, BT-ja ne zavoha.


Cesa nisem naredil? Kaj manjka?


Mimogrede, a je V600 prilozeni program za povezavo z PC res treba posebej kupiti. Sifer, ki jih zahteva za odklep, v dokumentaciji ni, program pa odsteva dneve. (sem klical na atevilko, v dokumentaciji navedeno kot pomoc uporabnikom, a tip na drugi strani pojma ni imel, o cem govorim in me je usmeril na servis, kjer je tip imel se manj pojma)

gljivec ::

OBEX file transfer je za prenos audio datotek in slik.
OBEX object push je za prenos java datotek. Sicer nimam prenosnika, vendar mislim, da je podobno. Koda je tvoja pin stevilka. Ko das pairing najprej odpises pin naracunalniku, potem pa ko ti javi se na telefonu. Ko imas enkrat usposobljen pairing lahko prekona vrhu omenjenih funkcij prenasas datoteke.

zeus1 ::

EN LEP POZDRAV!!

jst mam glede tega OBEX IrMC Sync Server in OBEX File transer probleme

kupu sm si en USB bluetooth mam pa sonyericsson z1010 sej use lepo in prou k se spoznata in telefon računalnik in računalnik telefon sam problem pa pride pr prenašanju fajlou. naprimer ne vem si želim prenes mp3 na telefon pa zadeva ne zlaufa in pokaže se oknček (prilepljena slika) probu sm že use možne poskuse kako bi se ta konekšn uspostavu usaj za file transfer ker za sinhronizacijo sicer ne rabm. probu sm pač da je mogoče USB povezava od sonyericssona motla porte sm uninštalu pa useen isto dela. jst res ne vem kwa nej še nardim bi pa rd da mi zadeva dela če sm že tolk keša spustu za to :) no in seveda sm se spopmnu na slotech in evo moj prvi post v forumu in že problem!

no jst bi lepo prosu za čimprejšnji odgovor če se le da, da jst to mašinerijo skp skonektam :)

LP

p.s. nism še vešč pa zgleda da ne znam al pa kej slike zravn prlept no bom pa napisu točn kwa napiše v opozorilu


sony ericsson z1010

could not connect the following service:

OBEX File Transfere

Connection request failed
lord of thunder


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jar file na Motorolo Razr

Oddelek: Mobilne tehnologije
81286 (1157) Storm
»

Intelovi odprtokodni gonilniki za grafiko (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
788407 (6568) Jst
»

bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
91159 (1073) GeForce_man
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82358 (2017) harvey
»

Nalaganje Jar iger na motorolo v525 (nujna pomoč)

Oddelek: Mobilne tehnologije
81584 (1388) zver28

Več podobnih tem