» »

Ali se da spremeniti ozadje preko mreže?

Ali se da spremeniti ozadje preko mreže?

blue96 ::

Zanima me, ker gotovo kdo ve, kako se da spremeniti ozadje preko mreže! Namreč to meni delajo v šoli in jim hočem vrniti, pa se mi sanja ne kako!


tnx.:D:D:\
.

tonic ::

ja, se da; če imaš podkurjenega kakega trojanskega konja

abcde7 ::

to so pr nas tud u šol delal, k so enmu nago babo uturil...:D Jest sm sam dokumente spremnijal, pa mal sm jim v vaje svoje pozdrave pisal, drgač pa nisem hotu škode
!

andrej ::

najbolj enostavno je, da ugotovis ime wallpaperja potem pa tega samo zamenjas... obstaja se vec nacinov samo bi rabo malo vec informacij - kaka mreza, kaksen OS, etc..

IceIceBaby ::

da se tudi brez trojancev. Sam mors met dostop do tistga serverja pa mal winse poznat. Zdej na pamet nevem več kako, ampak enko knjigo od winNT al pa 95 v roke vzem pa poglej.

blue96 ::

jou, a če mu zamenjam slikco za ozadje, a mora on refreshat?:D
.

abcde7 ::

men se zdi da more, saj u wordu je blo tko, he he! Probaj mu cd-rom odpret!

blue96 ::

to sm pa že! res rula, ker lahko še srever!
.

abcde7 ::

ja kako s pa to odprl, a s programom a kr tko?

Administrator ::

Ce mas program NetBus lako delas iz svoja racunalinka na drugem vse lako mu tipke zmesas lako mu resitiras lako mu pogldeas kaj dela vids prov njegovo misko pa cel namizje pas se povhn funkcij.>:D

Administrator ::

To za spreminjanje odzadja pa mors vedt kako se imeuje slik ki jo ma za odzadje pol pa preimenujest tisto sliko ki mu jo hoces dat za odzadej in mu jo koperas na disk.>:D

msmiha ::

Ma kod kakega trojanca>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

MaX ::

Fantje, brez potrebe komplicirate...

Preprosto pejt v raziskovalcu na njegov disk, v mapo windows, pa odpri win.ini in pod wallpaper napiš pot do slike, ki bi jo rad na njegovem namizju.

Seveda pa mora refreshat, al pa na nov zagnat računalnk...

Administrator ::

ja to je res naj lazi sam more on se zmer refresat.>:D

msmiha ::

Ja sam jaz bi res rad mel enega trojanca, da bi še lahko kaj drugega delal ne pa sam ozadje na računalniku spreminjal
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

blue96 ::

bom uporabu maxovo rešitev. je zelo realna.
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2063868854 (70575) nuclear
»

Kako shranim sliko, ki je na namizju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181721 (1433) ananchel
»

CPU težava. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
584297 (3494) m0LN4r
»

Maščevanje preko interneta

Oddelek: Loža
352615 (1326) Gandalfar
»

virus!! prosim hitro pomagajte

Oddelek: Pomoč in nasveti
81207 (934) neki123

Več podobnih tem