» »

pokrivalo za oci.

pokrivalo za oci.

trillian ::

kdo ve, kje bi nasla tako pokrivalo za oci med spanjem, da te zjutraj ne moti svetloba? zadeva je iz blaga in pokrije samo oci. kot pustna maska samo, da ni lukenj za oci.
kako se sploh temu rece?
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Poldi112 ::

Videl sem jih v trgovini Sewa, samo ne vem ce so se.

Mercier ::

Če obstaja slovenska beseda za tole ... neham kadit drug teden.

V-i-p ::

Trilly, ker si tako vredu deklič, pa povejmo nekaj o tem čudu :) Aja, Saša, kadit bo treba nehat po vsej verjetnosti :D.

Strokovno se temu čudu reče "Sleeping mask" oziroma, po naše "maska za počitek". Več vrst je tega, od navadnih, do takih ki imajo notri gel, ki blaži in "hladi" kožo, in zmanjšuje podočnjake. Stvar se dobi v vsaki bolje založeni trgovini z kovčki in potovalno opremo. Dobi se tudi v dobrih drogerijah in lekarnah (te z geli) se pa splača dati malo več in vzeti one z gelom, ker fino pomirijo. Aja, če pa bi do njih želela zastonj, se lahko pelješ z avijonom, od Adrie od Lufthanse in naprej jih vsi talajo zastonj na poletih. Imajo jih v Nami, pa v BTC-ju in še kje. V Nami imajo bolj "navadne" za okoli jurčka in pol. Vse za dober spanec! ;)

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BigWhale ::

trillian... You're gonna look stupid :P

Sicer pa dobis tako masko na vsakem cezoceanskem letu z Swissair... Tukaj sem 100% da dobis... Za druge ne vem ;>

frenk ::

trillian... You're gonna look stupid :P


sej tega ne bo vedla če bo mela masko gor:D

drgač pa lahko pomoje to tud sama zašiješ, bo še nejbolj po meri:)

Poldi112 ::

BigWhale, lani sem sel v NY z Swissair in nisem dobil tega.

Freelancer ::

Mogoče še ni prepozno za tožbo :).
P4C@3GHz, P4P800, 1GB DDR400, ABIT Ti4200

BigWhale ::

Ma dobr... ocitno je padel standard... :P A tud odeje vec ne dobis?

Poldi112 ::

Odeja je bila. Samo je nisem vzel s seboj. Je bilo itak ful vroce, pa se veden nisem cisto ce je to dovoljeno.

Mercier ::

Naočni mrakopad, bi js temu reku. :) Zdaj pa naj nekdo prevede. Al celo ni treba?

V-i-p, maska za počitek je nekaj takega kot mašina za rit prestavljat za avto. Glede kajenja bom pa vseeno probal videt, kaj se da naredit. ;)


edit:
Naočno mrakopadalo bi bilo mogoče bolj točno. Eh, kajpavem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

energetik ::

Da ne odpiram nove teme - kje se to stvar dobi v letu 2012? Še vedno v Nami?
Naslednje tedne se bom gibal nad 60° SGŠ in se mi zdi, da bi bila zadeva koristna za dober spanec.

gendale ::

jst sm kupil na dealextreme, ampak zelo močno dvomim da boš dobil do naslednjega tedna
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

pierch ::

Imas jih tudi v Mercator centru v siski.
Pierch

blackbfm ::

v kakšnem bolje založenem sex shopu sigurno dobiš (brez heca)

Highlag ::

Jaz sem tudi razmišljal o tem, pa sem dobil zaslon, pa ne rabim več. Sedaj ne spim zaradi vročine.... Samo proti temu pa nebi pomagale vejetno...;((
Never trust a computer you can't throw out a window


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

varilni aparat - kaj kupit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7924636 (17946) gruntfürmich
»

Pustne maske s podobami politikov?

Oddelek: Loža
81493 (1224) Looooooka
»

plavalna očala

Oddelek: Loža
74739 (4551) btree
»

Kje v Ljubljani kupiti cepke za usesa?

Oddelek: Loža
135964 (5761) gulfstream

Več podobnih tem