» »

Smart Mail-er ekstenzija za Dreamweaver

Smart Mail-er ekstenzija za Dreamweaver

Terminator ::

Uporablja kdo to ekstenzijo za Dreamweaver MX?Zakaj mi ne pošilja na mail, čeprav vnesem prave podatke v dialoge?

flaksor ::

Ne razumem te prav ?8-O govoriš o mail linku potem je rešitev zelo enostavna
označi želen objekt ali besedilo v dreamweaveru spodaj klikni na Properties in vstavi link, noter pa napiši mailto:tvojmail

in zadeva je rešena !!!

apocalipse is near

Terminator ::

Gre se za to, da je treba celo formo(stran) z vsemi podatki poslati na e-mail.Se pravi, če delaš spletno trgovino, mora vso naročilo(košarico)poslati na nek mail(npr:prodajalčev).

ThinMan ::

Kot ti je brincen2 pojasnil dela brez problema, ampak to kaj bi pa ti rad pa je tudi enostavno narediti, ampak ne z DW extension ampak z JAAVSCRIPT (zaradi lepšega izgleda).

Pojasnilo:
Če delaš Client Side formo potem priporočam Javascript.
Če pa bi delal Servers Side skripte (podpora s PHP), pa poglej kaksen primercek kako se uprabi funkcija mail() (velja za PHP)

spletna stran: klikni tu! kjer najdes veliko resitev na tvoj problem.
izberi Javascript ali PHP in sledi linkom.



LP,

FLADE

pivmik ::

Z javascriptom boš bolj težko naredil da pravilno pošlje email, v vsakem browserju pride različno sranje. Verjemi, sem se s tem že jaz zafrkaval.
Ni druge kot da si nabaviš form to email PHP skripto, katera pošlje podatke vnešene v obrazec(ne formo) na željeni email naslov.
LP, Gregor GRE^

rokpok ::

Mislim, da je človek vprašal za nek dreamweaver extension ne pa za mailto:, javascript in še kakšne rešitve.
Rad bi bil pingvin.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

E-prijavnica

Oddelek: Izdelava spletišč
172231 (1727) bluefish
»

Varnost v HTML form

Oddelek: Izdelava spletišč
111454 (1332) mare_
»

HTML vprašalnik preko e-pošte

Oddelek: Izdelava spletišč
222200 (1877) MihaFirst
»

HTML form

Oddelek: Izdelava spletišč
111344 (1221) mte
»

obrazec za pošiljanje pošte

Oddelek: Izdelava spletišč
71181 (1080) tec

Več podobnih tem