» »

Creative I-Trigue 2.1 3300 ??

Creative I-Trigue 2.1 3300 ??

overman ::

Pozdravljeni!

Skorajj sem ze kupil ta sistem zvocnikov pa so mi pred nosom zaprli trgovino. Zdaj imam spet nekaj casa preden bom sel v graz, pa me zanima ce je to dober nakup? Stvar bi kupil v Grazu: peluga za nekih 70 € (ca. 17000sit). Zanima me ce ima kdo od vas kaksne izkusnje z temi zvocniki. Gledal sem tudi Inspire T5400, ki nima tako mocnega basa, je pa zato 5.1 . Suround mi ni tako pomemben, skoraj rajsi imam samo dva satelita (druge tri nimam kam dat). Pozna mogoce kdo se kaj boljsega za enak denar?

Lep pozdrav;)

overman ::

Naj vas ne bo sram pa povejte kaj:8)

iskra ::

Če imaš prostor za ostale 3 zvočnike zvlečt po sobi in voljo skrivat kable, vzemi 5.1, če ne ti svetujem 2.1 ker bo več kot dovolj. Tako je moje mnenje :)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Tito ::

Jst sam nevem če se sploh še splača it v gratz po take stvari, počekiraš po netu, kje majo najcenej pol pa velik naročiš plačaš 25€ in imaš, pa ni treba dat nič za bencin nič davkov, cerin... Dej smo v EU ;)...

Zanč sem glih nabavil 3ware raid krmilnik za 84k s poštnino vred in z vsemi stroški transakcije v sloveniji bi dal pa za to 110k...

overman ::

Do graza imam eno uro, peljejo pa starsi, ker gremo se po kaksne druge stvari oziroma malo gokart vozit>:D
Bom verjetno kar 2.1 sistem vzel ker vec zvocnikov ne rabim, pa se mocnejsi so>:D Sem mislil ce pozna kdo se kaksen boljsi sistem za iste pare:\

lep pozdrav;)

Tito ::

Ek tu pa jst kupujem...
www.mindfactory.de

Za 6€ se ti že del poštnine pokrije ;)... Torej kupiš še kake diske in se ti že zelo splača :D ;)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9800pro od Sapphire ali od PowerColor???

Oddelek: Kaj kupiti
492118 (1372) jastreb
»

Nov CPU in MB

Oddelek: Kaj kupiti
141209 (1002) mchaber
»

Kater prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
171647 (1336) nurmaln
»

Katero grafično kartico predlagate

Oddelek: Kaj kupiti
201215 (829) Caligula
»

avtoradio MP3 - katerega do 70.000?

Oddelek: Na cesti
152138 (1959) Sydk

Več podobnih tem