» »

via kt 400

via kt 400

NOA ::

mislim da moja matična plosca sucks.... a ima kdo kasen predlog za nastavitve glede vie.... drajverji in tako naprej ker cene bom kupil epoxa. (plošča je bila 38000, stara je 1.5 leta in po mojem mnenju ni vredna niti 5 tisoč već mogoce za kaksen word;( ) plošča je zelo nestabilna še counter strike mi ne dela dobro gori.
SK SWE

pviran3 ::

Kakšno je njeno polno ime?
Kakšne lastnosti ima? lan?, sound blaster?

laibachnsk ::

jest imam še vedno MSI kt4 ultra (via 400) matično ploščo in mi vse dela kot je treba.Lhako bi vsaj napisal katero ploščo imaš in katero konfiguracijo imaš!
Mogoče ti counter strike ne dela iz drugih razlogov,npr. Radeoni imajo probleme z to igro zaradi opengl-a...

Daj napiši kaj konkretnega...

Drgače zadnji VIA driverji so 4.51,in že dolgo ni novih driverjev!To je res čudno.

NOA ::

ok mam gigabyte 7vaxp ultra .... sound blaster audigy.... proc.xp 2000 amd..ram 768ddr...:\ disk ibm 80 giga 7200.... gf4200....dvd...;( plosca ma vse dodatke raid fw sata itd tako da bi moralo delat ne pa da non stop neki zmrzava recimo net all pa cs pa morm pol restartat ker se mi ne odzove LAME
SK SWE

ShowDown ::

Jaz mam enako matično. Procesor je athlon 1900+, grafa Ati 9600SE, 512 DDR ram.
sem instaliral Far Cry pa je na srednjih nastavitvah delal tekoce. Na tem racunalniku pa sem igral tudi CS in sem mel vse na High nastavitvah in najvecji resoluciji. Res pa je da se na tej plati ne da navijat;( (nestabilna da ni res)

ERGY ::

Jst mam podobno sam da je brez p sepravi brez dodatkow. Za navijanje je res nestabilna da glava pece. Post jo zajebava pa se kt400 je gori k mam obcutek da je najbl bugast chipset v zgodovini najbl bugastih chipsetow.;(( Igre pa mi tecejo gladko.:)) Najnovejse seveda ne, ker nimam primerne graficne podpore.:\ Pa probaj updejtat se bios. Morda ti pomaga.



LP ERGY


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
394947 (3589) skyspy
»

AGP or PCI??

Oddelek: Kaj kupiti
332028 (1467) Meizu
»

Nakupi matičnih plošč za amd (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595754 (4489) frenk
»

sis648-> asus ali abit ali msi ali sploh drugi čipset

Oddelek: Kaj kupiti
251674 (1420) Filo
»

Kero plato z 6 kanalnim sound-om

Oddelek: Kaj kupiti
271495 (1295) tigrr

Več podobnih tem