» »

Internet Explorer se ne odziva!!

Internet Explorer se ne odziva!!

luncek ::

Spletne strani izdelujem že kar nekaj časa. Opisan problem pa ne morem rešiti ... Ali mi lahko kdo pomaga??

In sicer:
Stran - www.pur-lendava.com - je bila uploadana na server in ko smo stran hoteli prebrskati na netu je kar naenkrat prišlo do napake v nekih modulih (ne vem točno na pamet).

Če pogledate na strani in brskate po levem stolpcu nastane problem pri slikah. Včasih jih pokaže potem spet ne ;(

No vsekakor ko boste gledali stran vam bo IE javil napako in se ne bo več odzival. Upam, da je kdo od vas ta problem že imel in mi bo lahko pomagal!

Stran je bila narejena v FrontPage-u 2003 in če rabite še kakšno dodatno informacijo - prosim mi to napišite!

Lahko pošljem tudi zip stran po mailu in tako pomagam. Imam tu print screen od tega problema.

Že v naprej - HVALA!


Lu!

dr_gee ::

Pri meni ni nobenga problema s stranjo razent tega da se mi zelllllloooooooooo počasi nalaga. Pa sem večkrat probal. FrontPage me je pa presenetil saj stranca v Firefoxu niti ni tako slaba.

Aja pa priporočam da čimprej prešaltaš na kater drug program npr. Notepad ali pa Dreamweaver in že enkrat zaćneš uporabljat validatorje na W3C.org.
Why my mouse doesnt work in DOS?

dr_gee ::

A je tudi to tvoje?
Why my mouse doesnt work in DOS?

Tody ::

Hudo :) najboljši je to k je na neoriginalu potem še copyright :D

pivmik ::

1.) Ne uporabljaj več FrontPage-a, če že hočeš grafični urejevalnik imaš DreamWeaver
2.) Uporabljaj w3c valdator za prečekiranje kode, še le nato vizualno preglej svojo stran v IE, FireFox in Operi.
3.) Upam da to kar si uporabil je free template in ni ukraden design.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383044 (2266) Highlag
»

ocenite stran

Oddelek: Izdelava spletišč
191899 (1582) Sivina
»

Eno ali pa več vprašanj v html-ju

Oddelek: Izdelava spletišč
221688 (1294) pivmik
»

Izdelati spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
161312 (1103) RiPCurL
»

Pomoč - do izdelka

Oddelek: Izdelava spletišč
151583 (1381) romci

Več podobnih tem