» »

Nredil stran, ampak težave s obešanjem na net

Nredil stran, ampak težave s obešanjem na net

FR34K ::

Naredu sm stran in mam na povezavo čez siol. Kako zakupiti na njihovem strežniku prostor 10 Mb, ki ti ga pripada. Poskušal sem že s ftp://freeweb.siol.net/$username ampak mi napiše (Med odpiranjem mape v FTP strežniku je prišlo do napake. Prepričajte se ali imate dovoljenje za dostop do te mape.) In nato mi odpre naslov ftp://jkristan@freeweb.siol.net/jkristan/ (jkristan moje uporabniško ime) Notri ne more snemati fajlov zato sem zbrisal končnico /jkristan. Tako mi je še ostalo ftp://jkristan@freeweb.siol.net/. Noter sem lahko posnev fajle ampak kakšen je moj internetni naslov????? Pa še nekaj. Čez katero stran lahko zakupim brezplačen prostor na strani s končnico .tk????


Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem:D

Tody ::

nekdo ti je spet pravilce govori :D

ČE uporabljaš kak IE ti bo celo dovolil da prideš na ftp z ftp://freeweb.siol.net strežnik te bo vprašal za geslo in uporabniško ime ki je isto kot tisto ki ga uporabiš z priključitev na internt.

Drugo lahko lahko naložiš kak ftp client kot cute ftp ali pa če uporablšaš TOTAL comanderja zna. Uglavne pa si lahko prebereš temo ki sliši na ime UVOD V SPLETNE STRANI :\

blblb ::

Tvoj spletni naslov se pa potem glasi takole: http://freeweb.siol.net/uporabnisko_ime/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FTP klient

Oddelek: Izdelava spletišč
112011 (1098) Joker1337
»

siolov freeweb

Oddelek: Omrežja in internet
232817 (1756) lexios
»

Brezžična IP kamera TRENDnet TV-IP-110W

Oddelek: Omrežja in internet
101656 (1589) KoMar-
»

siol 10 mb free, kako izkoristit

Oddelek: Omrežja in internet
51302 (1134) Gandalfar
»

free web na siolu

Oddelek: Omrežja in internet
51071 (965) Hair

Več podobnih tem