» »

Stand up comedy

Stand up comedy

1
2
»

hopsy ::

Ah. To je bilo verjetno to. :( Hitro cas mine.

WallSreet ::

Belci pa stand up...yikes x100. Nekako podobno kot če bi črnci poskusili curling.

Cruz ::

r/Gatekeeping
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

drvo ::

BaTeMaN je izjavil:

To se ves čas spreminja okus :)

Prej.
Patrice O'Neal
Eddie Murphy
George Carlin

Zdaj.
Jim Jefferies
Anthony Jeselnik
Bill Burr

Nikoli nisem maral.
Louis C.K:
Jerry Seinfeld (ampak serijo Seinfeld sem mel zelo rad)
Chris Rock

Best One Liner.
Rodney Dangerfield

Zanimivo, glede tega smo vsi zelo različni :)


Ne vem če veste ampak Jeselnik je “Slovenec”

WallSreet ::

Cruz je izjavil:

r/Gatekeeping


Ne bluzi. Povedal sem dejstvo oziroma svoje mnenje. Mi je prijatelj enkrat kazal nekega kvazi stand up komedijanta (mislim da je bil nek Britanec) in nisem mogel verjeti kako cringe je bilo vse skupaj. Enostavno nisem razumel kaj je tu smešnega? Vse nekaj posiljeno in na silo skratka narodno vse skupaj. Boš rekel da vse skupaj ni posiljeno? Enako bi dejal v obratni smeti da ne bo kakšnega problema. Tako kot če bi črnci igrali hokej lmao. Boš rekel da je hokej za črnce? Daj no mir, določene stvari dejansko niso za vsakega in stand up je en tak lep primer. Saj ne pravim da so vsi slabi mi pa na kraj pameti ne pade da bi šel na Netflix gledat nekega belega stand up komedijanta, še posebej ne v letu 2020. Polovico kvazi šal je o penisu ki so tako cringe da ti postane vroče ob gledanju te sramote.

Cruz ::

WallSreet je izjavil:

Cruz je izjavil:

r/Gatekeeping


Ne bluzi. Povedal sem dejstvo oziroma svoje mnenje. Mi je prijatelj enkrat kazal nekega kvazi stand up komedijanta (mislim da je bil nek Britanec) in nisem mogel verjeti kako cringe je bilo vse skupaj. Enostavno nisem razumel kaj je tu smešnega? Vse nekaj posiljeno in na silo skratka narodno vse skupaj. Boš rekel da vse skupaj ni posiljeno? Enako bi dejal v obratni smeti da ne bo kakšnega problema. Tako kot če bi črnci igrali hokej lmao. Boš rekel da je hokej za črnce? Daj no mir, določene stvari dejansko niso za vsakega in stand up je en tak lep primer. Saj ne pravim da so vsi slabi mi pa na kraj pameti ne pade da bi šel na Netflix gledat nekega belega stand up komedijanta, še posebej ne v letu 2020. Polovico kvazi šal je o penisu ki so tako cringe da ti postane vroče ob gledanju te sramote.
Mnenje, ne dejstvo. To se strinjam, da je dosti stand up komikov cringe. Scena se je zelo razpasla in najdeš veliko povprečnih ali podpovprečnih.

Zakaj pa ne bi hokej bil za črnce? A lahko igrajo samo košarko in ameriški nogomet? Pa tečejo? Ja, najboljše da bomo kar napisali pravila kaj kdo sme in kaj ne sme. Meni je vseeno za takšno razmišljanje, da je to del njihove nedotakljive kulture in ne vem kaj še. Na žalost je veliko elitistov in gatekeeperjev v njihovi skupnosti. Sem enkrat govoril z enim, ki posluša punk in je rekel, da so ga v njegovi skupnosti čudno gledali, ko je bil oblečen kot punker.

Preveč posplošuješ. Nekateri so dobri, nekateri ne. Ne vidim pa, zakaj bi bila tukaj rasa pomembna. Ravno v stand up-u je dobro to, če spremljaš komike iz različnih kultur, saj še kaj novega izveš.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

WallSreet ::

@Cruz

Zakaj pa ne bi hokej bil za črnce?


No potem pa mi povej koliko profesionalnih temnopoltih hokejistov poznaš lol. Mimogrede vem da "field hockey" in "hockey" ni isto in da gre za dva različna športa vendar moj komentar kljub temu drži, da hokej ni za temnopolte in v spodnjem posnetku lahko mirno zamenjaš "field hockey" z "hockey".


To je pravzaprav vsakemu jasno, da hokej ni in nikoli nebo šport za temnopolte. Daj no nehaj. To ni samo moje mnenje ampak dejstvo. Seveda to ne pomeni da ne smeš igrati hokeja ampak da bo vse skupaj izpadlo narodno in smešno. Jaz ne govorim o tem kdo lahko in kdo ne sme ampak da imaš določene športe, glasbene zvrsti, tradicije itd kjer enostavno niso za vse. Kot da bi črnci nažigali Metal smh. Stand up je že od nekdaj del temnopolte kulture in to je dejstvo. Tako kot recimo "the dozens". Že to da je večina znanih stand up komedijantov temnopoltih pove vse kar moraš vedeti da je to del njihove kulture. Sploh je bilo to precej bolj opazno v času Richard Pryora in še prej (Minstrel show). Seveda je danes lahko vsak wanna be komedijant tako kot je lahko danes vsak "rapper" zato pa je vse skupaj posiljeno in cringe as fuck da o sami kvaliteti (ki je ni z določenimi izjemami) sploh ne govorim.

Evo da se boš malo nasmejal. It's funny cause it's the damn truth

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

WallSreet ::

@Cruz

Ne mi zamerit...samo da veš da nimam nič proti če so ti všeč različni komedijanti in če imaš drugačen okus. Če si slučajno dobil občutek da sem prišel v temo sideways, to ni bil moj namen. Včasih me malo razjezi predvsem ker imam rad kvaliteto in mi je zelo pomembno da gre za dobro stvar, vem da se sliši čudno. Poleg tega se mi velikokrat zdi da zgolj izkoriščajo kulturo črncev ne da bi pri tem prej "pay-al homage". Takšne stvari me predvsem razjezijo pri glasbi ampak dobro ne bomo o tem. Kakorkoli, sem imel že nekajkrat v mislih da bi odprl Stand Up thread, no mogoče ga pa bom kmalu.

BaTeMaN ::

drvo je izjavil:

BaTeMaN je izjavil:

To se ves čas spreminja okus :)
…..
Zanimivo, glede tega smo vsi zelo različni :)


Ne vem če veste ampak Jeselnik je “Slovenec”


Wau bravo,

nisem vedel :)

Anthony Jeselnik was born in Pittsburgh, Pennsylvania, on December 22, 1978, the son of Stephanie and Anthony F. Jeselnik, whose surname and ancestry originates from Slovenia.
less then zero

Gagatronix ::

Ce je rojen v Ameriki je American, pa tudi ce je za deset kolen nazaj Slovenec. Ko da bi dejal za vse tiste potomce SLO izseljencev v Ohiu in okolici, da so Slovenci.

Cruz ::

WallSreet je izjavil:

@Cruz

Ne mi zamerit...samo da veš da nimam nič proti če so ti všeč različni komedijanti in če imaš drugačen okus. Če si slučajno dobil občutek da sem prišel v temo sideways, to ni bil moj namen. Včasih me malo razjezi predvsem ker imam rad kvaliteto in mi je zelo pomembno da gre za dobro stvar, vem da se sliši čudno. Poleg tega se mi velikokrat zdi da zgolj izkoriščajo kulturo črncev ne da bi pri tem prej "pay-al homage". Takšne stvari me predvsem razjezijo pri glasbi ampak dobro ne bomo o tem. Kakorkoli, sem imel že nekajkrat v mislih da bi odprl Stand Up thread, no mogoče ga pa bom kmalu.
Eh ni problema, ne zamerim, spoštujem tvoje mnenje. Čeprav ga ne razumem, ga probam razumeti.

Lahko kar v tej temi objaviš komentar, ni potrebe po novi temi.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

drvo ::

Gagatronix je izjavil:

Ce je rojen v Ameriki je American, pa tudi ce je za deset kolen nazaj Slovenec. Ko da bi dejal za vse tiste potomce SLO izseljencev v Ohiu in okolici, da so Slovenci.


Slovenec sem dal v narekovaje. Seveda je Američan, sem pa prvič za to slišal, ko je sam govoril o svojih koreninah, da sta njegova stara starša prišla iz Slovenije.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolsi stand up komedijanti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
609255 (1354) inzenir1337
»

Aladdin (2019) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
668502 (4699) oo7
»

Vid in Pero šov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7512841 (3299) hojnikb
»

Forumaš slo-techa na Marlenni

Oddelek: Loža
201101 (1101) OrkAA
»

Stand up komedija v SLO

Oddelek: Sedem umetnosti
111508 (1191) Nejc Pintar

Več podobnih tem