» »

LAPTOP nakup

LAPTOP nakup

Alesi ::

Lep pozdrav!!

Odločam se za nakup lep topa a nevem katerega? Zan sem pripravljen odšteti 300.000sit.

Prosim da mi kdo razloži na kaj morem bi pozoren? Rad bi pa da ima modem, priklop na mrežo, CD-Rw, pa da je sposoben pognati tudi kakšno igro, npr NFS 6, lahko tudi rabljenega.
  • spremenil: boštjan ()

iskra ::

Za začetek te bom malo popravil: napiše se LAPTOP oz. prenosnik.

Če ga misliš uporabljati za igrice, glej na to, da nima integrirane grafične kartice in da ima 512 (ali več) MB RAM. Sicer do 300.000 ne boš dobil ne vem kakega stroja ampak za začetek bo dovolj. Razmisli tudi, če res potrebuješ prenosljivost za igrice, saj dobiš za 300.000 res dober igračarski računalnik z (LCD) monitorjem.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

kajzer ::

Zakaj pa rabiš dve temi???8-O

Moderatorji... ;)

Jebiveter ::

A je operacijski sistem ovira?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

IceIceBaby ::

Če ni pol iBooka nabav :)

NFS6 sicer neboš mogel igrat, je pa kar nekaj drugih iger. Poleg tega dobiš res prenosnik (2,2kg, velikost A4 zvezka) z avtonomijo tudi do 6 ur. Grafična je radeon 9200, in kar solidno prebavlja igre. Ravno zdaj HALO igram, in se da čist kul igrat. Cena je malo pod 300k sit, in če rabiš računalnik za prenašat okol je iBook zelo kul. Če pa rabiš nadomestek namiznega računalnika ti pa predlagam kakšnega Solonota s 15" ekranom.

joco1 ::

Ves kaj ti svetujem da ga kupiš v Avstriji al pa vItaliji. ker jst sem kupu HP pavilion z5606 pol leta nazj pri nas je bil 350 000sit v italiji pa 1190evrov =280 000sit stem da so mi vrlni še davk kar na zalost odkar je evropa tega ni več.

whatson ::

Alesi tudi tebi svetujem tole preverjeno zadevo!
http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=view&id=612
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Zheegec ::

Whatson - za igre pa tole ni dober prenosnik.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Caligula ::

Solonote laptopi so poceni in dobri. Poisci malo po nasih spletnih trgovinah. V testih so zelo hvaljeni in cene ugodne.

whatson ::

Whatson - za igre pa tole ni dober prenosnik.


Čuden je tisti, ki ima notebook za igre :). Po mojem bi se pa dalo zamenjat Intelovo grafo za Ati ... Kar se bi sicer poznalo pri porabi ali naj bo ... vsakemu svoje. Pol bi tudi igre delale, če že tako hočete.

Je treba preverit pri dealerju.

Ta notebook je predvsem asket. Kljub zmogljivosti špara na resursih in je precej kompakten in lahek.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

|KoRn| ::

Alesi poglej ZS!

gigaherz ::

Mene pa zanima, če se splača kupit Gericomov notesnik Gerynote V8, ki ima 64-bitni procesor.
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

Caligula ::

Pa pizdarija kako lahko vprasas za nekaj ce se splaca brez da bi pripisal zraven ceno??? ;((
Ja ne, ne splaca se.
Al pa ja, ful se splaca!

Povej ceno pa kok garancije pa kje,.. pa ti povemo, ne?

gigaherz ::

Cena je 389900 SIT in ima 2 leti garancije. LINK
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

ferjan ::

hej fantje! 8-O

ker vidm, da ste kar stručkoti, bi vas lepo, lepo, lepo prosila, če mi lahko pomagate razrešit mojo dilemo pri nakupu notesnika... ne morem se odločiti med:

-SOLOnote C1555 ( www.mlacom.si/prenosniki.htm) za 260.000,00
in
-Fujitsu Siemens Amilo pro V1000: 15˝/ M2, 2G/256/40G/DVD/XPH za 265.000,00

prosim, prosim pomagajte!!!!!!
HVALA VSEM!
barbara

fusioman ::

Prenosnik SOLOnote P1557
LINK
Kdaj mislete, da se bo ta zadeva še bolj pocenila oz. se ga kje dobiti še ceneje? ;)

apachee ::

Gericom Blockbuster P4 2,66

Gerynote Prestige

Prosil bi za mnenje, katerega se bolj splača. Cena je ista okol 350000 SIT!

Sprašujem pa zato ker je Gerynote po spec. boljši. Sam nism pa še slišal za to firmo!
You can't win without The Finn!

boych ::

v čem je fora teh centrino procesorjev, ki bi naj pri frekvenci 1.4 Ghz delovali kot drugi pri 3.0 Ghz.???
a ve kdo v čem je fora??

murmur ::

fora je v tem, da preden pentium M (+..,+..,+.. = centrino) zapakirajo in dajo na police, vanj
skoci par mladih kitajckov in prav ti pohitrijo delovni proces(or). Potem imas seveda se varianto
z japoncki in korejcki, vendar ne dosegajo kitajckov. V tem je fora. "Stari" pentium 4 je brez
omenjenih socnih dodatkov in posledicno pocasnejsi. Preden kupis notebook preveri "vsebino" pri prodajalcu, izogibaj se novozelandcem.

DSmidgy ::

To si lahko nekako tako predstavljaš.
Imaš en avto, ki se mu motor obrne do 8000rpm in enega, ki deluje do 5000rpm.
Zakaj sta oba avtomobila enako hitra v 3. prestavi pod maximalnimi obrati? Ker imata različno prestavno razmerje.

Isto je pri procih. PentiunM (pri centrinotih) naredi dosti več v 1s pri 1GHz kot pa Pentium4 v 1s pri 1GHz, ker ima pomojem manj optimizirano logiko (si bom zmislu primer in bom reku da sešteva 100+100 prvi 3 cikle, drugi pa 4 cikle).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prenosnik do 280k (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
956599 (5306) gamaman22
»

Prenosnik (here we go again)

Oddelek: Kaj kupiti
351898 (1297) mtosev
»

Prestigio Nobile 158W

Oddelek: Kaj kupiti
345070 (3400) okfec
»

prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
51161 (1044) bivol
»

Prenosnik iz Interspara

Oddelek: Kaj kupiti
132275 (1893) mtosev

Več podobnih tem