» »

forum

forum

j0si ::

Pozdravljeni.
Torej namen imam postaviti forum, pa me zanima, kje bi ga lahko dobil in si prebral vec o njih. Povejte se, kateri bi bil po vasem mnenju najboljsi... in recimo tudi najlazji za postavitev. Prosim ne pisite odgovorov v stilu, sej ne rabimo vec forumov...

hvala za odgovore

teac ::

VERJETNO je najboljši forum phpBB (vsaj meni. Pošlji mi...kmh...#$%&"# mail, če bi rad mel originalno, legalno kupljeno 2.0 verzijo; mam račun doma :D). Sicer pa tudi xmbForum ni tako slab. Najboljše pa bo, da pogledaš tukaj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: teac ()

R0K ::

Tako kot je ze rekel teac ... pa odvisno kaj ti podpira server, kr on ti je zgoraj nastel sam php foruma, k obstajajo pa tut cgi forumi (ceprav niso tok ql kt php)...

Torej :
PHP :
- phpBB
- XMB

CGI :
- IkonBoard
- yaBB

Seveda pa si lohk forum narediš tut sam, ane ...

btw - v slo. ne rabm vec forumov ! (joke) :D

Ales ::

Poglej si tudi Burning Board in pa YaBB SE. Prvega lahko vidiš tudi na naši strani (se dobro obnese), drugi pa je PHP+mySQL različica YaBB-a.

Aleš

BC3 ::

najlepši in najboljši je vBuletin sam ga je treba plačat oz. najdeš nullified verzijo hitr na internetu ;)

( 1, 2, 3, 4)
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BC3 ()

Ales ::

Verjetno je vBulletin res najboljši forum ta hip. Se pa avtorji vBulletina zelo aktivno "upirajo" piratstvu in iščejo nelegalno postavljene forume, tako da svetujem previdnost... Vedno kotaktirajo ISP-ja oz. lastnika strežnika - ni jim žal denarja za odvetnike in klice čez lužo, če gre tako daleč.

Aleš

ahac ::

Brezveze je dajat gor eno nelegalno verzijo vbuletina pa podobnih, če maš cel kup brezplačnih.
Jest mam zdej phpBB 2.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pripraviti forum?

Oddelek: Izdelava spletišč
262086 (1645) Jan
»

free forum?

Oddelek: Omrežja in internet
51218 (1119) R0K
»

PHP forum

Oddelek: Omrežja in internet
81897 (1770) Ales
»

Forumi

Oddelek: Omrežja in internet
181427 (1216) Freak
»

Zastonj forum

Oddelek: Omrežja in internet
252081 (1801) tejo

Več podobnih tem