» »

Kolko kaj overlockarji smucamo :)

Kolko kaj overlockarji smucamo :)

Justy ::

Tle pa napisite tisti ki pozimi smucate, kje se smucate.

Jst se bom definitivno smucal kolko bo cajta in to na mariborskem pohorju, ker je to zame tha best smucisce v slo.

PaJo ::

Jaz se sploh ne smucam, ker je to predrag sport, pa se zanm se nena glih najbolj dobro;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

DC- ::

Jz bordam, ampak v slo najraj na krvavcu drgac mam pa raj tujino k so smucisca dalša.:)

DC

Justy ::

Hehe Pajo, je pa racunalnistvo se vseeno bolj drag sport kot pa smucanje;)
Drugace pa sploh ni problem ce se ne znas najboljs smucat, se sploh ni tezko privadit, se bomo kdaj dobili na pohorju, ce bo sploh kaj snega:D

Loki ::

Jest smucam na Kobli in na Voglu, ampak sem malo ze iz prakse.;((

--Switch-- ::

Jst bordam in smucam, vecinoma v Italiji(tudi v Avstriji sem ze bil)!Februarja gremo za en teden v Falcade(Italija)!

JLP ::

Smučam na Voglu če se le da.
Sam zadn let je blo bl švoh k jh z gondolo nekej zajebava.
Letos pa tud kej dobr ne kaže ta ureme, pa gondola tud ne.
Live long and prosper!

PaJo ::

Hehe....
Vem da je racunalnistvo drag sport, samo tam tu te vsaj zebe nena polek, sploh ce kaj OC-nes masino:D

Tako da jaz do smucanja nimam veselja>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

alien-w ::

carvam z elan f-carve dilami, marker vezmi in vsega skupi 14mm podloge. Smucam v italiji in na krvavcu, tudi avstrija vcasih. Vcasih sem bordal (tred vezi, regular).

Milko ::

Jst smucam na Elan smuceh (Stealth X). Sevede so carving :). Zadne case smucam sam se v Italiji (San Vigilio - Kronplatz)

Za|Bon ::

Absolutno, smucanje rula, smucam povsod , kadar je priloznost.......hehe, najraje pa v AVstriji.........
:\
Lp, Za|Bon

ahac ::

Na Krvavcu, ker dobim zastonj sezonsko karto! :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jaxx ::

Ja ja sami lame-ass skiers... A kdo rajda?

>:D

OrlyTM ::

Smučanje rula big time, sem pa prejšnjo sezono začel tut bordat in se popolnoma navdušil ... vozim race (Nitro) ... ljubim dolge carve in trd sneg :))))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

novinaR ::

Smučanje je moj drugi najljubši šport, takoj za košarko. Vsako zimo probam čim več smučat, sam je problem s cajtom in dnarjem. V glavnem smučam v Avstriji (Naßfeld, Gerlitzen, Bad HofGastein, ...), pri nas pa le občasno na Krvavcu ali Cerknem. Zdaj ko so carving dile sem še bolj navdušen smučar. Map pa Elan PSX Tsi, en dobr marker okovje in plato. Skratka oprema in smučišča OK, smučar pa nič posebnega. Važno je navdušenje :).

Mlchk ::

Jaz ga tudi rad smucam.. mam letno karto v Cerknem.. :)
Glede dil: jz mam Elanke (F1 Racing Jr.) - polkarving!
pa glede carvinga... men gre full na qrac ke ma folk
carving in ne vozi pravega carvinga ampak šminkira!
pri pravem carvingu te noge bolijo ke pes! :)
eee. drgac jest grem zlo velikokrat smucat.. in to je
zame eden boljsih sportov!

LuiIII ::

Ah sneg!

Za zacetek in konec sezone kaksen Moltall (november, junij) vmes pa Krvavec, za Koblo bi ubijal, ce bi delala, Nassfeld, Osojscica (Gerltzen) in kaksen teden v Vorarlbergu (Avstrija, draaaaago ampak ni betona in guzve 8-)).
Vozim Elan PSX 1.letnik, tyrolia in 2.5cm derbiflex = 7.5 cm visine (hodulje)

OrlyTM ::

LuiIII .. Kobla bo bla kmalu upam ... če prideš kdaj smučat, se zmenmo, gremo skup ...
Jest mam 5 min peš do gor :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

EASYdoor ::

matjaZ: a si iz nm?

sem smucal pol je blo pa 2 leti pavze, pa upam da bom letos, ce bo kej snega!


lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

noraguta ::

čez dobrih deset dni se odpravljam smučat , kaj je bolje takle čas Saas-Fee ali les deux alpes?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Ciklamen ::

Mi vsi v familiji smučamo, tako da je to že bolj "obveza" kot pa "šport" :)

Pač vsako leto gremo, zdaj že ene 15 let, bili smo tako v Sloveniji (rogla), Avstriji (Schladming, Koralpe), Franciji (ma kaj vem več kaj se reče oni kraj :D), Italiji (Civetta, Canazei).

Ni večjega užitka, ko greš zjutraj lepo na smučišče, ko je proga utrjena iz "zratrakirana", pa delaš svojo stvar (karvanje z dobro nabrušenimi smučkami, ki same peljejo v zavoj brez da ti kar koli delaš :D).
- End of the Post ->

Opkow ::

Z naso klapo vsak let hodimo v glavnem v Francijo za vsaj teden dni.
Drugace pa obicajno na Krvavec, da si vzdrzujem kondicijo. :)

čez dobrih deset dni se odpravljam smučat , kaj je bolje takle čas Saas-Fee ali les deux alpes?

Na Saas-Fee se nisem bil, sem pa bil 4 leta nazaj na Les 2 Alpes pred prvomajskimi prazniki. Ze takrat je bilo precej vroce in se je dalo smucat cisto na vrhu ledenika, vendar je bil sneg pri glavni gondoli na vrhu, ki pelje iz doline ze precej moker in s tem tezek. V dolini pa itak ni bilo snega in so se bejbike furale na rolerjih v kratkih majicah. ^^

Za to leto, ki je bilo precej obilno s snegom, pa ne vem kako je.

//sem ravnokar preveril na uradni strani... ob tej uri na 3200 m nadmorske visine imajo +5 stopinj ter 180 cm snega, na 2600 pa je +12 stopinj in nic snega...

Velja pa za drazje smucisce. Za zure zunaj smo se kar precej skesirali.

noraguta ::

mah les2alpes je pač po francosko drag(pivo ~5€, ostalo pa nekje v rangu naših cen), drugače pa kar imajo smoking ban zvečer precej dolgočasen napram avstriji ali švici.So pa cene smučarske opreme ponavadi bolj ugodne kot prinas.Razen artiklov , kateri se uvozijo v slovenijo v velikih količinah in imajo potem na razprodajah normalno ceno.
Zadnja leta pozimi preferiram predvsem Ischgl(žur) ter Les2alps(feeling v francoskih centrih je nekako bolj "visokogorski").

Me pa zanima prevsem kako je poleti na ledenikih. Nič plan je padel. Bom letos sprobal kar oba.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Tody ::

hja če mene vprašaš je to bolj preseravanje kot pa kako resno smulčanje. Sneg je tako južen da maš dve uri smučanja in to je to

noraguta ::

seveda je preseravanje, tud kopanje v morju ni nobeno resno plavanje.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

msjr ::

Val Gardena (za 2010 rezervirano za Val di Fassa) + sella ronda, vsako leto januarja...

Doman ::

V sloveniji najraje bordam na Voglu, tudi Cerkno se mi dopade. Sem bil letos 20-25x na smučišču, pa še en teden na Jahorini :) Celo zimo sem dal pol plače za bordanje, in mi ni žal. Letos sem se odločil, da še na morje ne grem, ampak raje pozimi 14 dni v Francijo bordat. :))

tictac ::

Vogel je zakon!

noraguta ::

hja če mene vprašaš je to bolj preseravanje kot pa kako resno smulčanje. Sneg je tako južen da maš dve uri smučanja in to je to


no sprobal, sneg ni južen, je pa zjutraj ob 7h spodaj(100m) povsem ledeno. proti 11h pa zadeva odjenja. zgoraj je sneg perfektn. sem pa eden redkih čudakov ki se podi z snow bladesi. sicer pa precej freestylerejev , kateri po večini niti ne znajo smučat. jih pa ni strah, to pa res.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Opkow ::

Kje spodaj? Na vrhu pri glavni gondoli?
V mestu domnevam, da je bilo poletno vroce? :)

Tudi jaz sem cel teden na l2a prefural v snowbladeskah. In se vedno jih furam, sicer menjavam z obicejnimi smucmi. Odvisno od denva, ko mi zapase. :)

noraguta ::

ne , spodnji del na ledeniku. ja obicajne smuci so zakaj bolj strmega precej bolj udobna varijanta; snow blqdesi le zahtevajo precej vec trpincenja nog. l2a ledenik je pa precej polozen k sreci.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rekreativno smučanje - Oprema, smučišča (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11819433 (1597) Magic1
»

Kam smučat? Krvavec ali Vogel

Oddelek: Loža
227837 (7007) foofighter
»

Začetnik: bordanje ali smučanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5215407 (14645) c0dehunter
»

Kam smučat za 1 dan

Oddelek: Loža
183284 (2667) Zako
»

Kere smuči imate in kam hodite?

Oddelek: Loža
232819 (2423) Vikking

Več podobnih tem