» »

A kdo carva?

A kdo carva?

Lunik ::

A slučajn kdo karva? Sicer zdajle glih ni sezona :D, ampak jest mam namen kupit nove smučke, pa ne vem kere naj. Še narbol sem se ogrel za Elanov f-carve 9.0. Do zdaj sm probaval s fotrovo Integro 7.0, pa je šlo ...povprečno dobro.

Hepan ::

vzami 5.0 ....pa bo...nisi povedal kaksen smucar si...

Lunik ::

sam 5.0 je crosscarver se mi zdi, jest sm pa extremni karver (tisto brez palc, pa da se čist uležeš v ovinku 8-)).
Pa 5.0 ma radij ene18 m, F 9.0 pa 10.

kuzifix ::

Integra 9.0 rula, pa GSX tud, pa mislm da sm probu se HCX k so se tud kr dobr obnesle ... Ne vem, men ni bistvene razlike, ceprov je integra se najbl na izi. Kar se pa karvanja tice: sam mam Rossignol 9x, lanski model, pa se cist komot carva, ceprov mam 203 dolge pa minimaln stranski lok ... Sam mal bl si zjeban, pa prej fuknes (to je pa ce nimas plate za okovje, te vsak kuclcek zjebe) :D
Ce si pa res ekstremen karver, ti priporocam ksne HCX...
PS: Mozn da sm kje ksna imenu zamenu, mi ni nc jasn k so sami neki x--i ze kej not >:D
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

||_^_|| ::

jst mam pa GSX pa platko, pa se ful hudo da carvat čeprou je dolžina 193, sam tko k je reku kuzifix: sfukan si k norc:)

drgač pa: CARVING RULEZ!!

aja..glede smučk ti pa nevem svetovat:)

srale ::

drugač carvam samo pozimi..poleti mi nekako ne uspe da bi šou kam v južno amaeirko...drugač pa enkrat poizkusi minicarve...ti rečem da je zakon...

Lunik ::

aha. jest bom vseen verjetno kupu lanski model f-carve 9.0.

a ni lepa :)
odspred je široka 106 nasred 62 odzad pa 105. kupu bom verjetno dolge 163, velk sem pa 172. A naj kupim daljše? Majo že 11mm vgrajene plate, tko da ne vem, a naj kupm še dodatno al ne?

OrlyTM ::

Dobr ... sm probu karvat in je zlo zakon, sam vseen ... hitrosti manjka ... zato si sam lastim starejšo elanovo mojstrovino PSX smučke, 193 dolge ... res luštno ... karve padajo, pa brzina je tut .....

Drugač pa .... snowboard race (v mojem primeru en NITRO) ... to je karving kot se šika .... pa še leti res ful :)

Pheesda sm letos pogrešov sneg v Bohinju, ampak res fuuuuuuuul :(:(:(

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

ahac ::

Jest sem full dolg rabu, da sem iz prestopanja (old school) prešel na carving. Ampak zdej je pa kul. Sam, da ne bom do druzga leta pozabu. :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mmisv ::

eh eh eh same drage dile... jest mam elanove tapocen predhodnice integre pa je čist ok. pa da si nebi kdo mislu da ne znam smučat...
Čist trivialna stvar...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katere nove smuči?

Oddelek: Loža
4916737 (11207) schurda
»

alternativa elan S06 smučem

Oddelek: Loža
133058 (2848) Nejc Pintar
»

Kere smuči imate in kam hodite?

Oddelek: Loža
232819 (2423) Vikking
»

Leva in desna smučka?

Oddelek: Loža
182661 (2349) R0K
»

Carving smučke...

Oddelek: Loža
324154 (3862) DamoskinoS

Več podobnih tem