» »

Težava s CD romom

Težava s CD romom

marko16 ::

CD rom mi noče in noče več brati PC gamerjevih ploščkov.Tudi Jokerjevi mu ne dišijo.Igre pa lahko poganjam,ni problema.Sistem kar nekako zmrzne.Lp.mare

SkIDiver ::

Ne vem zakaj ampak men pa CD player ne dela. Od kar sm enga pirata not dav stvar ne prime nobenga cd-ja. Kaj bi blo narobe?

ChiefThunder ::

marko16: a gre za starejši model cd-roma? Mogoče mu ne pašejo samo novejši ploščk in ima raje starejše ;). Mal napiš za kakšno "zmrznitev" gre. Lahko poskusiš tud očistiti lečo, če bi kaj pomagalo...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

iBojan ::

Ma z temi cdji je res nek problem. Mam nov cd pa mi noče brat cd-ja z gonilniki za skener. Sem že spucal lečo pa vse pa nič ne pomaga, pa sem potem mislil, da je cd z v k**** pa ni, k mi je DVD kar brez problemov prebral, pa se fuknil ta cd v staro 486-ko pa naj tam jebe ;) A je komu znano zakaj bi delal te probleme in to samo z tem enim cdjem ?

lp, _GeS_

McHregec ::

Sk|Diver: cdja ti noče prebrat zato ker je cd piratski in zato so včasih težave al pa očisti lečo.
Destroyer Of The Worlds.

marko16 ::

Hvala za pomoč.Rešil sem težavo.Najprej sem CD rom posesal,ne moreš verjet koliko prahu in ostalega se nabere,potem sem očistil lečo in nazadnje sem še podmazal vodila glave(leče).CD rom je oživel in funkcionira super. Hvala vam za pomoč.Lp.mare

iBojan ::

Ej, ta CD, ki mi noče delat ni piratski temveč je ORIGINAL!!! Na njem so gonilniki za skener ;))

lp, _GeS_


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

secret image

Oddelek: Pomoč in nasveti
6849 (701) iBojan
»

Prekinitev pri kopiranju glasbenih CD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
7776 (631) SHARK
»

sesuvanje instalacije WIN98

Oddelek: Pomoč in nasveti
5816 (741) OldSkul
»

DVD??????

Oddelek: Kaj kupiti
311981 (1651) js
»

PROSIM ZA POMOČ - NIKAKOR NE MOREM INŠTALIRATI DRIVERJEV

Oddelek: Pomoč in nasveti
251445 (1184) MaD_Mavr0

Več podobnih tem