» »

Kupujem athlon64

Kupujem athlon64

Kill ::

1. Torej, kupujem athlon 64, najraje 2800+ in me zanima ce je kdo zasledil ta proc v katerem shopu ?

2. Zanima me ce se kdo kaj spozna na Graz, da bi mi dal linke za kaksne At shope, pa si bi sel tja po komp, ker vidim da se bi splacalo po vsej vrjetnosti.

Caligula ::

Pocakaj na socket 939, ker bo precej bolj solidna zadeva. Pricakuje se konec maja.

Vredu so pri recimo www.peluga.at

Se najbols se ti pa v EU splaca it na kako stran, ki primerja cene ala www.geizhals.at in pac pogledas kera stacuna ma najcenej in narocis po posti.
Carine od maja ne bo, postnina je pocen za razne procesorje, rame,.. pa pac se zmenis, da posljejo cimceneje..

Kill ::

pa si ze testiru stvar prek neta iz tujine ?
jaz sem ze nameraval stvar preiskusiti pa nobena trgovina ne dostavlja v Slovenijo.

sash ::

naročiš si na avstrijsko pošto, ki ti je najbližje in se sam odpraviš po robo na pošto
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Kill ::

Kako si narocis na posto... kaj pa naslov ?

noraguta ::

Caligula zakaj bo pa 939 bolj solidna zadeva?
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Caligula ::

Vecina trgovin do zdaj ni posiljala, ker nismo bli v EU.
Zdaj sem dosti iskal za mkamero pa so bolj al manj vsi rekli, da bodo zdaj zaceli pocasi. Pac jihm tezis, da bi jim rad denar nakazal oni pa naj pac posljejo. Vecinoma se jim do zdaj ni dal z tax free sranjem ukvarjat. Zdaj tega ne bo vec in kaj njih briga kam posljejo, ce dobijo dnar nakazan

Noraguta: TUKAJ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

noraguta ::

kolikor bo prinesel dual channel bo popravlen pr faktor.
v resnici pa ne prinese veliko.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Kill ::

torej, kaj mi priporocate ?

Caligula ::

Jah jaz 939 cipset. Spominska prepustnost se pozna. Povsod. To je do sedaj AMDjem manjkalo v primerjavi z Inteli.
Tud nasploh bo za tiste plate veliko programja tako za tewakat kot za navijat,.., ker vsi, ki se spoznajo in te stvari delajo, cakajo na tiste plate.. Nasploh je ravno prelomnica in ne vidim razloga, da bi sel na staro stvar, ko ravno nova prihaja pa ravno v enem mesecu odo tudi pri nas zacele te cene padat,.. lazje bos primerjal kaj se splaca v tujini, nove plate bodo starim ceno zbile,.. skratka nasploh bos lazje videl kaj je fajn. Pa se vec izbire bo in veliko testov, ker se kar fajn pricakuje 939 cipset.

Skratka ce se ti ne mudi ful iz nekih konkretnih razlogov, pac pocakaj se ta mesec pa bo. Bojo s testi tud povedal kaj od druge periferije, ramov, napajalcev,.. najbolj zraven pase..

Kill ::

ampak ni pol tak da bojo cene plat s tem slotom prva 2 mesca zelo velike ?

Caligula ::

Nc kej visje kokr te zdej. Kvecjem nizje. Analitiki so tud neki omenjali, da bi morali takrat tudi procesorje 64 pocenit AMD. Sam glede tega streljaj jih ne mene pol :D Ampak naceloma so to pricakovanja analitikov.

Da se na to caka, da zacnejo masovno tolct z AMDji 64.
Kokrkol pa obrnes, bodo pa obstojeci procesorji pa plate cenej. Pa se zarad carine se dodatno cnej.
Pa se zdej, ko smo te mal usmerli na Geizhals,.. mas cajt da se pozanimas prek maila kje pa za kok kam posiljajo,.. tko, da bos ziher, ko se bos odlocil, da si izbral najbljso varianto zate.

Kill ::

Kaj pa če se bi dal par K zraven in bi kupil 2 MPja in plato ? kako je kaj na tej stvari ?

ferdo ::

kill, s čim se pa ti ukvarjaš? oz. kakšne potrebe imaš glede rač. kaj boš znjim počel?
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

Jeronimo ::

Vsekakor se splača še mal počakat.

ne samo zaradi socketov, tudi zaradi grafike in še zaradi vstopa v EU.

Odločil sem se da kupujem comp konec junija. Takrat bi se morali že vsi trije dogodki poznati v cenah....... upam. :D

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

DILUF ::

Imam eno ponudbo za tebe!!

Če te seveda zanima!!

V kratkem, cca 1-2 tedna pridejo AMD Athlon 64 3700 in 3900 za enako ceno, kot sta trenutno 3000 in 3200!!! Mislim, da bojo tudi 2800, za full malo ceno ampak nisem 100%!!! Seveda bo to šlo na črno in jaz sem trenutno še edina (vsaj mislim) veza za te stvari!!
Bojo pa imeli 1 leto garancije!!

LP

Kill ::

Računalnik je v bistvu osebni, nic posebnega ne pocnem z njim, mogoce ga kdaj uporablam za ksne grafike, slke, al pa npr za sestavljanje zemljevidov, za to predvsem rabis zmoglij procesor.

DILUF, seveda se zanimam za to ponudbo, evo ti moj email : matej.stabuc@kksonline.com , pisi pa se boma zmenla podrobnosti, sem pa naceloma za.

DILUF ::

KILL!!!

Se boma dogovorila, ko prispejo ti takoj sporočim!!!:D Kateri pa te zanima??

LP

Kill ::

mislim da bi meu 3700+ v tem primeru.

Blizz ::

Mene sam neki zanima glede Peluge: a so cene v ceniku z davkom ali brez?

Blizz ::

Eee pa se nekaj: a tale pentium 4 3.2 GHz je HT???

Zheegec ::

Walda, da je HT.
Tudi jaz ti svetujem čakanje na socket939, spljoh zaradi nadgradljivosti, ne toliko zaradi spominske prepustnosti, samo tudi to se BO poznalo (939 bo imel nižjo latenco kot 754 in višji bandwith kot 940, pa še 1GHz HTT in pa še NF3 PRO250 bo na trgu).
Drugače bo 3500+ stal toliko kot sedaj 3400+, to je $399, 3700+ je pa delayan, ko bo prišel bo pa verjetno 3700+ prevzel ceno 3500+.
Anyway - NA ŽALOST ne pričakovati napad AMDja s socket939, AMD ima očitno neke čudne načrte ;(( zato bo na začetku zelo težko dobiti procesorje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Blizz ::

Kaj pa cene u Belugi; a so ze z davkom al so brez? Upam da prvo :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blizz ()

Tilen ::

so z davkom ja
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika med S754 in S939

Oddelek: Kaj kupiti
452648 (1995) AndrewSmith
»

Cene AMD NewCastle procesorjev = socket939

Oddelek: Kaj kupiti
181998 (1559) Brane2
»

Intel Prescott, Socket T (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
906926 (4758) Zheegec
»

Nov CPU in MB

Oddelek: Kaj kupiti
141248 (1041) mchaber
»

kateri proc in napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
131148 (993) TribesMan

Več podobnih tem