» »

notebook hp pavilion ze4400

notebook hp pavilion ze4400

GhEttO ::

A makdo mogoč notebooka HP pavilion ze4400 pa kak driver zanj???

BigHugo ::

Če bi še povedal za kakšen operacijski sistem rabiš driverje, bi bilo malo bolje. Pa povej, a imaš INTEL ali AMD procesor, ker ti modeli so se prodajali z obema procesorjema. Sicer pa imaš vso to solato na HPjevi strani (www.hp.com). Nekaj pa lahko storiš tudi sam, ne pa da tako neumno vprašaš, da te noben ne razume. Driverji so za vsak kos strojne opreme (touchpad, video, audio, modem,...). Kaj od tega rabiš?

Pa brez zamere. Vse stvari dobiš na HPjevi strani. Samo poiskati moraš.
LP BigHugo

GhEttO ::

pardom,mal se mi je mudil pa sm kr na hitr povprašu.Naložene mam Windows XP ,comp ma AMD procesor,iskal sm na HP-jevi strani ,pa nism nč našu za ta mode(za touchpad,pa BIOS že,ostalo pa ne)l.Rabim pa driverje za vse,kar ta računalo premore.Pa ni nč zamere,sej vem da sm butast vprašanje postavu...

smile ::

ja jst mam pavilion ze4300 sam je podkategorija ze4354ea, tko da poglej če ti kje piše še kaka številka. Drugače pa sem tud jst vse dubu na www.hp.com.!

GhEttO ::

Ja našu sm še eno cifro,to je ze4455ea in za ta model je tud več driverjev na hp-jevi strani.
me pa še nekaj zanima,za vsako ko prižgem na novo računalnik je manj baterije.A je to normalno?

smile ::

ja pr men je blo isto, potem pa mi je sam vsakič manj zdržala, tko da zdej gre na servis:D

GhEttO ::

Ja,sm klicu na HP podporo za kupce,pa je baje finta v BIOSu,tko da je treba bios updatetat,pa se problem z baterijo odprav.Če je to res bomo pa vidl.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starejsi HP LaserJeti in Windows 7 = no go

Oddelek: Pomoč in nasveti
93068 (2565) dbokal
»

HP notebook - USB ne dela

Oddelek: Strojna oprema
161838 (1579) Pyr0Beast
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458634 (5083) d4rko
»

Instalacija XP ne najde diska

Oddelek: Operacijski sistemi
416008 (4871) fredyjetle
»

Windos 2002 ali 2003 za IPAQ-kje dobit?

Oddelek: Mobilne tehnologije
11957 (889) Caligula

Več podobnih tem