» »

problem z grafično

problem z grafično

Zoidberg ::

Hey

No en zelo čuden problem z garfično imam. Pred enim mesecem sem dal GeForce4 Ti4200 8x na garancijo zato ker ni delovala oz je delovala le če se ji je zljubilo (sem enkrat že pisal tukaj za ta problem). No in začasno sem v računalnik vstavil kartico Ati Rage2 8MB PCI da počakam na novo iz servisa. No in dobim novo GeForce 4 Ti4200 8x (enako kot prej samo drug cooler je bil gor). Jo vsavim v računalnik in sploh ne posta (nobenega piska, samo vsi ventilatori in diski delujejo, črn zaslon). Jo vsavim v en drug računalnik in grafična deluje normalno. Vsavim v moj računalnik Geforce2 mx400 in pri meni tudi deluje. Sedaj pa nevem ali je plata (GA-7NNXP) čudna da noče spoznat 8x agp ali je grafična zanič.

LP Že v naprej hvala za odgovore
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

hyphh ::

Si že probal če ti dela na AGP 4X, sm po moje ti ne diši nastavljat iz 8X na 4X. Sosed je mel podobne probleme.Pol pa je čist malenkostno zvisal takt agp vodila in mu je grafa ( 9500 pro) tekala na AGP 8X.

Zoidberg ::

Včeraj se sporbal tudi GeForceFX 5700Ultra in tudi deluje. Tole z taktom bom pa sprobal morda pa zalaufa.

LP
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Ti4200

Oddelek: Navijanje
291679 (1161) Cranchi
»

Flashanje biosa grafični (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523637 (3228) planetparty
»

Graficna kartica za cca. 35k

Oddelek: Kaj kupiti
211629 (1127) the_unborn
»

Katero graficno

Oddelek: Kaj kupiti
91442 (1218) Wortex
»

GeForce4 Ti4800SE Deluxe

Oddelek: Novice / Grafične kartice
51970 (1970) McHusch

Več podobnih tem