Forum » Programska oprema
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Windows loader | 1131 (1121) | moki76 |
| » | Program za urejanje slik | 1437 (1421) | popster |
| » | Kako lahko v MS Wordu..? | 1232 (1123) | Tomas 33 |
| » | Program za izdelavo glasbe iz nič | 2530 (2255) | brodul |
| » | Google Chrome Uvoz Zaznamkov iz Mozilla Firefox? | 1547 (1513) | icecube |
| » | Program/Skripta za izpis NTFS pravic izbranega uporabnika | 860 (752) | imagodei |
| » | Program za animiranje | 1055 (974) | Batko666 |
| » | Zastonj Klicanje Iz Računalnika Na Mob. In Stacionarne Telefone? | 4873 (4730) | sese12 |
| » | Windows 7 defrag vs Piriform Defraggler (oz. ostali) | 975 (947) | Maystr |
| » | MS Office 2010 in HTC Touch Pro | 657 (644) | r0ks0n |
| » | Mozilla Firefox Razširitev orodne vrstice Zaznamkov? | 1168 (1161) | Sandi1987 |