» »

Pisanje odgovorov na teme ...

Pisanje odgovorov na teme ...

kuzifix ::

Hmm, ne vem al se se komu drugmu dogaja al sam men sam ... Ko hocm napisat odgovor na ksn post oz bilokej dodat se mi zgodi, da ko hocm popravt tekst za nazaj, mi prepise kar sm mel ze napisano ... Tko da moram pol vse skp se enkrat pisat ... Upam da veste kaj mislm>:D Isto kukr ceu wordu insert gumb prtisnem ... K mi pol kr cez tekst pise ...
Ne dogaja se sicer zmeri, sam ucasih zna bit pa tecno ... K ne ves kaj si napisu, al mas pa ksno dolgo klobaso napisano...
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Mr.B ::

Meni tudi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Tomi ::

Kaj pa, če imaš slučajno res prižgan insert? Ker to dela ob prižganem insert tudi drugje ;((. Lahko preveriš.
Sicer pa, mogoče je to posledica brucomora 2001, ki je bil mimogrede tudi odvajalo8-O ( naj vsa ne moti, da ne veste, za kaj se gre, kuzifix ve:D )
Sicer pa Mareta vprašaj, če se mu je splačalo danes biti na histo?
metrodusa.blogspot.com

abcde7 ::

Ej kuzifix, sej to ni nč kj tazga, to je bl zarad varnosti, da neb kr poste nabijal enga za drugmu!

kuzifix ::

Ze, ze, sam cudno se mi zdi ... Prej recimo pisem post, pa grem neki nazaj popravt, pa najprej lepo normalno vse, pol zacne pa kr cez besedilo pisat ... Pr naslednem recimo je pol vse ok, pr tretjem pa spet zeza. Pa fora je, k se mi ne dogaja sam na tem forumu. Cudna so pota interneta ;)
Sometimes I think the surest sign that intelligent life exists elsewhere in the universe is that none of it has tried to contact us.

Bungee- ::

Ravno sem hotel dodat post na eni sekciji, pa mi je napisalo tole:

Warning: Supplied argument is not a valid PostgreSQL result resource in /stran/www/script/utils/helpforum.php on line 211

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /stran/www/script/utils/helpforum.php:211) in /stran/www/script/forum/addpost.php on line 217

Upam da pomaga tole kaj pri odpravljanu napak. Aja tole se mi je zgodilo nekajkrat do zdaj, vendar random. Ce je napaka pri meni pliiiiz povejte. 8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Tomi ::

Ne, ni tvoja napaka, ker se dogaja večini, ne glede na vir in hitrost dostopa.
Pač daj še enkrat ukaz, pa bo.
Sicer pa, nov server bo to popravil ( če bo, ko bo )
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

napaka na forumu

Oddelek: Slo-Tech
181459 (1157) Vuco
»

Ko se Primož zbudi...

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
131943 (1943) whatson
»

Kaj je bilo narobe?

Oddelek: Slo-Tech
331674 (1325) darh
»

ERROR SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
71248 (1106) abcde7
»

Problem s forumom

Oddelek: Slo-Tech
281344 (1077) Koci

Več podobnih tem