» »

6 NT konferenca

6 NT konferenca

blue96 ::

Microsoft se je spet spomnil na stare dobre Slovence in nam je predstavil konferenco. Menda so govorili o XPju, seveda vse NAJ NAJ, a kot vemo bo vse skupaj spet Microshit! Tudi Office XP so predstavili, malo manjši "šit" in ne boste verjeli:
Mobitel je v okviru NT konference pripravil akcijsko prodajo telefonov Nokia 6210 po ugodni ceni. Akcija je omejena samo za registrirane udeležence konference. Poleg telefona bodo imeli kupci prve tri mesece na voljo brezplačno naročnino na HSCSD.

HEHE, Mobitel vrača udarec simobilu, ki je zastonj talal aparate siemens s 35 na viktorjih...

ampak siemensi s 35 so bili free...


NO, MOBITEL SPET ZAOSTAJA!:D:D
.
  • zaklenil: Senitel ()

Lunik ::

Pač spet ena konferenca... Če so telefone talal me nč ne briga, ker ga spet nism dobu...

Ampak, kaj ma tole za počet v programiranju????:|

Freak ::

Ja in?
Mislm da tole glih ne spada pod programiranje!:\

andrej ::

med programiranje res ne spada, ampak ponudba je cool. Same ne vprasat kako dolgo cakas v vrsti!!!8-)

Monster ::

hja mobitel pač hoče 100% stranke, sploh pa tiste ko majo velik se zment po telfonu>:D

andrej ::

saj so telefoni brez narocnine. Za 20k dobis samo telefon, brez kartice, brez obveznosti, itd. Prav zaradi tega je ta ponudba tako dobra...

Mr.B ::

Čakal sem v vrsti , pa ga nisem dobil , zato ker sem dodatno vpisan , in imamo vsi , ki smo dodatno visani isto serijsko številko.
F(() , ok bom že kaj našel .
Drugače pa je zaradi brez obveznosti naročnine fenomenalno.Samo ceno si oglejte.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

blue96 ::

med programiranje sem to temo vpisal zaradi tega, ker se v glavnem vse vrti o programih microsoft.č sicer pa ni glavna tema podarjanje 6210 nokij za 20 k ampak sem to omenil kot zanimivost.:D:D
.

andrej ::

MULC: mogoce bi blo boljse, da bi jo dal v lozo, ali pa programsko opremo:
Mr. B: jaz sem tud cakal v vrsti 1.5 h, pa tip oni tam rece, da bodo cez 30 min zakljucli pri tipu pred mano.;(
pol pa sem vseeno priso na vrsto - pa se en za mano. cisti zegn. potem pa drugi niso mogli prit vec zraven, pa sem jih jaz vzel 5:D

Yohan del Sud ::

buš kučo zidal žnjimi :D

Freak ::

sej se ve da je mobitel ful bolši kot simobil!

sasox ::

Freak ja valda >:D

Senitel ::

Tole res nima glih velik zveze s programiranjem (razen, če je bil na konferenci predstavljen tudi Visual Studio .NET >:D).
Še manj pa ima veze s programiranjem to ali je boljši Mobitel ali SiMobil, OK??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810081 (6067) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512424 (8593) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612167 (10343) atubbuta
»

Siemens M35 in C35 ???

Oddelek: Loža
231485 (1346) MadMax
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705362 (4775) Morpheus

Več podobnih tem