» »

Siemens M35 in C35 ???

Siemens M35 in C35 ???

capitanoss ::

kateri je bolši ?:))
Kje ste zdaj vsi ?

Loki ::

Jest mam C35, pomoje je boljsi M35 (vsaj drazji je).
I left my wallet in El Segundo

abcde7 ::

Najboljši je gotovo S35, saj je najdražji, drugače pa ni bistvene razlike. M35 ima nekaj manj funkcij ima pa tudi nižjo ceno. 8-)

capitanoss ::

Najdražji je Siemens SL 45 D !!!:D
Kje ste zdaj vsi ?

abcde7 ::

Jest sm mislu siemense S35 in M35! Kot je ta, ki je sprašvol je to vprašov! :\:P

Morpheus ::

Prvo, M35 je DRAZJI, ne CENEJSI, drgac sta pa cist popolnoma enaka, sam da je M35 odporen prot vodi pa udarcem.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Tomi ::

Odvisno od uporabe. Za normalno uporabo je boljši C35, ker pa pač normalni telefon. Za bolj divjo uporabo je pa M35 boljši, samo malo bolj neroden.. Je pa res, da M nima zunanje antene ( malo slabši signal ).
metrodusa.blogspot.com

Morpheus ::

Zakva je pa M bl nerodn? Ma clo bolsi oprijem kt C tko da nevem zakva bi bil bl nerodn.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

LojzePek ::

M35 ma majn funkcij, je pa zato bolj odporen na udarce in naj bi bil vodoodporen(sam se tega sicer nisem probal).

Morpheus ::

Je vodoodporen, drgač pa NIMA mn funkcij! Cist enak jih ma kt C, sam da je odporen na udarce pa vodo.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Elemen_T ::

Morpheus: M 35 ni vodoodporen. Če ga boš celega vrgel v vodo ne bo delal več. Telefon je le bolj robusten in s tem tudi malo bolj odporen na vodo kot drugi, običajni, kot je npr. c 35 s katerim pa sem btw izmed 6ih tulifonov ki sem jih imel - najbolj zadovoljen.
Mogoče sem se prenaglil glede robustnosti C35, saj mi je padel iz 6m na beton...malo popraskan, kratek stik. - dela tako kot prej 8-)

Morpheus ::

Hehe, no sej čist vodoodporen ni noben telefon, jst sm sam mislu če ti glih pade v luzo al pa kej tazga da bo še zmeri delu...
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

abcde7 ::

Dej ti Morpheus, preden dodaš komentar se prej pozanimaj! ;(( M35 stane 64.990 sit, S35 pa 95.000 sit, oba odklenjena! Preveril sem na mobisuxu, ker sem mislil, da sem se zmotil! Pa si se zmotil ti! Kle maš link pa si prever: mobisux Drugič prej:\!

Morpheus ::

Pa kaj si ti luknjičar al kva?! C NE S, C35!!!!! Joj ej!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

abcde7 ::

Sj sm jasno napisov S35 in M35, pas ti kr šu pisat to.


Namo se zarad mobitelov kregal-> bodmo frendi!:8)

Morpheus ::

Pa sej jst nism odgovarju teb! Sm unmu k je govoru da je M boljši od C zato k je dražji. Drgač je pa najdražji SL40, sam tko.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

njok ::

M in C 35 imata popolnoma enak software. M35 ima trse ohisje, notranjo anteno, na spodnji strani ima posebno plast, ki preprecuje drsenje, vododporen pa je toliko, da se lahko z njim tusiras oz ga operes. Tisto "odporen proti udarcem" pa nisem razumel prav dobro..namrec vsakic ko mi pade mi javi "CARD ERROR". :\

btw...Morpheus...SL45 je rahlo drazji :D

Morpheus ::

Ja sej je ja, sm nanga čist pozabu... Tudi najbolšim se take stvari dogajajo. :)
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

gorenc ::

no Morpheus, naj te potolazim, moj ericsson r310 se ni dal motiti, ko sem ga potopil v kamnisko bistrico ca. 1m globoko (bil je vklopljen) in je deloval normalno. To, da ni noben gsm popolnoma vodoodporen je malo za lase privleceno, "popolnoma" vodoodporen naj bi bili nokia 6250 (se nisem preiskusal), ericsson r250pro in seveda moj priljubljeni ericsson r310 (po tovarniskih podatkih zdrzi potop do 5m pod morsko (!!) gladino. Siemens M35 pa naj bi bil samo malo bolj robusten telefon in odporen na dez, prah,... koneckoncev je precej manjsi in lazji od prej nastetih.

orkan ::

No da se jaz iz lastnih izkušenj tukaj nekaj napišem. Mam siemensa M35 in mi je zlo kul. Res je vodoodporen, sem ga mel v vodi in je normalno deloval, parkrta mi je že padel na tla in se ni nič poškodoval, na spodnji strani ima do polovice gumijasto prevleko, tako da ne drsi iz roke, spodaj kje se polni se lahko da noter še posebna gumica, ki še dotatno preprečuje prihod vode.

Ima pa čisto enake funkcije kot C35 in tudi ima POPOLNOMA enak meni in upravljanje, razlika je samo v ohišju. Glede signala pa je takole, še nikoli nisem opazil da bi mel slabši signal kot pa ga ma C35, ker sem to tudi že testiral, tako da...

Skratka, če izbiraš med tema dvema telefonoma, ti tako povem: če si bolj športen tip in imaš telefon skoraj vedno sabo ti priporočam M35, če pa hočeš imet malo bolj eleganten telefon pa kupi C35!!
Je ma M35 malo bolj težji od C35!!!!
:)):D
Lp Orkan!!

Morpheus ::

Ja za 20g, drgač je pa men tut lepši M35, najlepši pa S, sicer so tut boljši od Siemensa sam mi je pa najlepši S35, sam drgač mam pa jst Nokio 7110 pa Sonyja Z5 in obadva sta ful ql!
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

blue96 ::

m35 je boljši, drazji za 5k. v akcijah je pa ponavadi vse enako (ampak jih je vecina ze mimo, vsaj za siemense)!:)8-)
.

Morpheus ::

Za C je še zmeri. Sam morš pač sklent naročniško razmerje. Ga mobitel prodaja za 20k.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

MadMax ::

Za 20kSIT z narocnino (pomlad=1000 SIT) raje vzemi S 35 pr Simobilu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810096 (6082) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612181 (10357) atubbuta
»

ker mobitel mate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
705373 (4786) Morpheus
»

20 marec+simobil

Oddelek: Loža
212146 (1872) Cveto

Več podobnih tem