» »

Tokrat multiplayer na enem monitorju?

Tokrat multiplayer na enem monitorju?

damirez ::

Kupil sem 2 Logitech dual actiona in bi rada mal z pinco igrala spile.
Zanima me katere spile kaj priporocate tko 2 gamepada in monitor co-op play sedaj sva igrala lords of the rings in je bilo zelo ql.
Ce imate kaksno pametno v mislih mi prosim predlagajte zvrst in starost ni vazna lahko je Bomberman ali RPG samo da lahko oba naenkrat igrava. No ja ce se le da je lahko novejsa ker na 320x240 leta 2004 nebi igral.

LP!

ghostkop ::

Vse Toce, najbl pa je zabavna Race Driver na split screen, razne Fife, Nba...

damirez ::

Hvala sm su na spletno stran in more bit res dobra. Fifa pa nba mi glih najbol ne disita razen ce je pr nba kaksen outodor al pa kaj podobnega.

damirez ::

Vsi odgovori prav pridejo ampak ubistvu bi najraje kaksen dobr frp se pravi me and my girlfreind co-op together thru the dungeons and fight evil monsters pa se mal poprano z questi in zgodbico to bi bilo idealno ampak vem da to skor ne obstaja zato pa vsi predlogi dobrodosli.

damirez ::

Mah sj vem da tezim sam vseen dejte se kaj napisat. 100% je se kaj zanimivega, ane?
Ker mi je res dolgcas zena bo hmal rodila pa morm bit skoz doma.

krucymucy ::

prej bi mislu :D

jRk0 ::

heh:) pol pa rajsi odpisita kaksne strelske igre, bo otrok psihopat ko se bo rodil :)

pr nba mas 1:1 outdoor pa Fifa je precej zanimiva:) al pa kaksen pro evo soccer 3 mogoce. samo pravis da fuzbalscine niso kul:)

mogoce bi blo dobro kaksen emulator sprobat?
ce posedujes nintendo 64 pa mas igro, ni nezakonito dolpovleci emulator ter igro za racunalnik. (ce si slucajno pozabil n64 pri babici)
al pa playstation, enako.

Na teh sistemih obstaja malo morje super spilov za dva playerja split screen. Kaksen mario kart je zakon:D
You fuck up once, you loose two teeth.

Lith ::

kaj pa mogoče kak Sonic Adventure DX, al pa Rayman 3D. Nisem sicer igral nobenega, ampak so take luštne 'hodajoče arkadice'


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC igre za xbox controller za 2 igralca

Oddelek: Konzole
192332 (1945) m0LN4r
»

Multiplayer PC Igre za 2 joysticka

Oddelek: Igre
112344 (2169) damirez
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7521375 (18914) Sssaga
»

igre za PC za 2 igralca

Oddelek: Igre
214899 (3070) Sssaga
»

NBA2001

Oddelek: Igre
271182 (921) darkdisk

Več podobnih tem