» »

chieftec big tower + 360W napajalnik

chieftec big tower + 360W napajalnik

Dead_Eye ::

V nedeljo mi je krepal moj CWT 300W. Nič ni skurjeno(ne smrdi, samo power on ne dela, mrežna na plošči pa zgleda da dobi elektriko, ker lučke od mrežne delajo?!?).
Ker sem že dokaj sit starega ohišja - navadem midi ATX, bi pač vzel še chiefteca. Razlika med ohišjem brez napajalnika in tistim z je okoli 7k - se mi splača ali da raje vzamem samo napajalnik 420W za 15k in ohišje drugič?
The one and only

boštjan ::

ja ,če se hočeš it kakega overclocka,pol vzami PSU,drugač pa komplet,če ne misliš v extreme it.

Dead_Eye ::

nisem hud overclocker - malo že, dokler gre brez velikega truda. Mislil sem predvsem na to, da je 360W napajalnik v kompletu cenejši - torej cca 7k kot če bi kupil posebej.

V bistvu se mi zdi dokaj čudno da 300W ni zdržal, saj stvar trenutno dela na 200W, res da brez priklopljenega dvd-r in disketnika ampak vseeno.....
The one and only

boštjan ::

vzami komplet,pa pol čez nekaj cajta boljši PSU vzami,če bo potreba

JustVi ::

Lej, jaz sem v ta big tower vgradu dva sistema (PIII 900 + AMD 2500+) in je vse lepo delal. No naknadno sem dodal še eno ploščo AT.

e-marko ::

Jaz imam ta big tower in 360W komplet. Navijam kar precej, volt-mod na grafi, cd-rw, dvd, 2x disk, AMD XP 1800+ na 2200MHz, 8x vent, vodno (kot, da je to pomembno :D ).
Voltaže ne nihajo.


LP
E-marko
...somebody, somewhere...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716308 (8347) Vlad Tepeš
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533904 (3135) no-limits
»

Chieftec DX-01SL-D-U

Oddelek: Kaj kupiti
161315 (1151) ddeben
»

rač za 300k

Oddelek: Kaj kupiti
131054 (905) boštjan
»

kaksen, kje, in koliko za CPU

Oddelek: Kaj kupiti
6868 (748) boštjan

Več podobnih tem