» »

TV kartica

TV kartica

antonija ::

Zanima me ce je ze kdo meu kaksne izkusnje z externim TV karticam (USB). Gledau bom namrec na laptopu, pa ne vem ce sploh obstaja kaksna druga varianta kot zunanji USB modul...

V lokalni trgovini sem videu naslednje modele:

Hauppauge Win TV USB
Terratec Cinergy 200 USB in
Pinnacle PCTV Deluxe.

To si edini modeli ki zmorejo preko USB prikazati sliko na laptopih. Gledau sem sicer se za Leadtek WinFast TV USB II, ampak ga nimajo v tej stacuni.

Zanima me pa naslednje: Kera od teh kartic je relativno dobra (glede na ceni in trajanje; nebi rad da crkne po pou leta), pa ketera od njih ma kaksne take lastnosti ki bi si jih en povprecen gledalec TVja res hetu met (pauza med gledanjem TVja se ze kul slis).
Namen je pa predvsem gledat program ne tolk snemat ga. Vsaj zazdej. Blo bi pa fajn da bi mela stvar tud to opcijo za prihodnost.

Ce kdo ve se za kaksno drugo kartico naj mi prosim pove! (sploh ce je ugodnejsa)

Pa se to: Kaksno kodiranje najbolj fajn za snemanje TV programa na DVDje?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Fizikalko ::

V zadnjem Jokerju so opisali in pohvalili en zunanji tuner, mislim da AverMedia. Poglej.

antonija ::

Nimam dostopa do zadnjega jokerja... Sm v tujini, pa me se nekaj mescev ne bo nazaj. A kdo ve tocno ime proizvajalca/model tega kar so opisal v jokerju?

EDIT: Najdu!:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

antonija ::

Pa se tole me zanima: Terratecov Cinergy 200 USB se napaja preko USB kabla. Nekje na netu sm prebrau, da USBji na laptopih vcasih ne spuscajo dost stroma skoz za ustrezno delovanje externih naprav. Na strani od terrateca namrec pise da ta doticna USB TV kartica rabi "5V DC, 480 mA (USB Bus Powered)", na enem foumu sm pa prebrau da naj bi USBji na laptopih zmogli okol 150mA. Tle nism cist ziher da nism ksno velko velko naumnost napisu, ampak ce kdo kej vec ve otem naj mi prosim razlozi!:O
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV Tuner

Oddelek: Kaj kupiti
282670 (1573) MachineKing
»

TV tuner na USB - prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
121666 (1390) b0B3k
»

TV kartica

Oddelek: Kaj kupiti
131732 (1379) shakal
»

Nakup TV Kartice

Oddelek: Kaj kupiti
81711 (1515) Bramac ^^
»

Zunanja TV kartica: katero izbrati...

Oddelek: Kaj kupiti
61073 (1029) Dr X

Več podobnih tem