» »

MAIL BOMBER

MAIL BOMBER

Rott-von-weiler ::

neki pes mi je na mejl poslal 400mejlof same vprašaje sn ču da so to neki mejl bomberi kje to dobit pa recimo kak pol neki mejl poslat da oni nebo vedo odkod je prišo dak da je recimo pošiljatelj in naslovnik ko preveriš isti kak to gre:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Huey P ::

Mene pa zanima ali obstaja tisti Bomber za GSM aparate, ki pošlje nevem kolko SMSov pa mu mobitel skuri al neki..

Ne nameravam narediti kakšnenkoli napad, samo zanima me ali ta svar deluje in/ali sploh obstaja...

..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

ja, sej je rotweiller glih o tem govoril :\
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

whatson ::

Huey: SMS bomberi ne delajo pri naših ponudnikih (mobitel,...), ker majo blokado... baje:\
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

slycer ::

Jest bi dodal še nekaj whatsonu: ja res je, imata blokado. Naenkrat lahko pošlješ max. 2 mesiđa, vse, kar je več, strežnik, ki posreduje SMS ignorira. Raze, če ni kaj sf*kano:D

Loki ::

Huey mobitel skuri....ROFL:P:P:P:P

Whatson, ce bi en imel kaksen program, ki vsak SMS poslje pod drugim mailom (recimo sms@..., sms2@...), poj bi uspesno obsel mobitelovo zaporo (razen ce nima se drugih).
I left my wallet in El Segundo

Avenger ::

ja, da se sprogramirat e-mail program da vsake xxx časa pošlje mesič. To je nekdo delu v Nemčiji, nakar so čez nekaj časa izsledili njegov IP, potrkali na vrata njegovega stanovanja und haben sein arsch na fršlok pa jajca u kaputt. Vprašanje pa je, če bi bli naši krimiči tud tko prizadevni...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

delanoche ::

Sms bomber še kako deluje, če pa kdo ne verjame, naj pusti telefonsko številko, pa mu pošljem par sms-ov za probo.

sazo ::

Tukaj ga dobite pa ga probajte KLIK:D

McHregec ::

SMS bomber dela uspešno le na simobilovem omrežju na mobitelovem pa tko tko
Destroyer Of The Worlds.

Mate ::

Jest tud ne vem ce prek Si.mobila dela. Vem pa da a stvar dela prek nekega tujega operaterja... in tko dobis ene 10 smsov na minuto.

delanoche ::

Sms bomber dela in na mobitelove in na simobilovem omrežju.
Pošiljam pa preko neke strani in ne progija.

g0Run7 ::

delanoche katera je ta stran?

delanoche ::

To pa od mene ne boste izvedeli, ker potem ne vem koliko časa bo delovalo, zaenkrat pa deluje na obeh omrežjih že rekordna 2 meseca.
Upam da se razumemo.

nemesis ::

kolker sem jst zadnjic se igral z nekim programom sem ugotovil, da nekak uspejo gledat tud IP oz. neki tazga, ker samo menjavanje e-mailov ni bilo dovolj. Poleg tega imajo SMS-ji tud do 10 ur zakasnitve. Poleg tega upostevajte, da lahko GSM naenkrat sprejme le 10msg in da se vsi nedostavljeni msg-i na strezniku avtomatico brisejo po treh dneh.

To pomeni, da bi moral met nekoga res na piki in vloziti VELIKO truda, da bi ga zasipaval z SMS-i poleg tega se pa to lahko obravnava tudi kot nadlegovanje in je potemtakem kaznivo...

v glavnem --> hotel sem samo povedat da se ne splaca...
>:D

Loki ::

To itaq, ane...
I left my wallet in El Segundo

Huey P ::

Hm,...
Mene sigurno nebi odkrili, če bi se pripravljal na kaj takega....

Man en zelo dober plan splaniran, ker mi en tip na K gre... (ni nihče od Slo-Teha... -> samo en tip, ki z mano v razred hodi:D:D:D)


..::DOOM III: The Legacy::..

abcde7 ::

Jest sm mail bomberja dobu zraven sckript za IRC! Pa gea še nisem uporabu, ker je dost težek za uporabo!

Matek ::

Mislim robo ka ti v malo šolo hodiš? Tko simpl je uporabljat, ko pico jest. Poleg tega pa maš še odlično pomoč.:P
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

lordgreg ::

hm...

1. mail bomberja ni težko naredit. sam sem ga naredil, kot skripto za mirc-a in bo priložen k naslednji verziji beast skripte.

2. sms bomberja sem tudi delal. zadeva je taka, da, tudi, če sem naredil tako, da je vedno izgledalo, kot da pošiljaš iz drugega maila ali podobno, je vseeno uspešno poslal samo prvih nekaj..

me prav zanima, na katerem principu dela tista zadeva, ki jo je nekdo omenil, da iz strani bombardiraš sms in dela tudi za mobitel.. ne verjamem dokler ne vidim.. torej..

g0Run7 ::

tale SMS BOMBER meni ne deluje sploh ;(( DELANOCHE dej poglej moj e-mail;)

delanoche ::

LORDgreg tudi sam ne vem na katerem principu deluje, mislim da menjava IP address.
Če mi pa ne verjameš mi lahko na mailu pustiš telefonsko številko (tvojo in ne od bivše punce), pa ti pošljem recimo 20 sms, Sms-e boš dobival vsake 4 sek.

Velja tudi za ostale, ki ne morejo dojeti da stvar deluje.

lordgreg ::

ne bi ti raje meni poslal e-maila z naslovom te zadeve?? če sploh obstaja

abcde7 ::

Ej MadManMato-> jest sem probov napisov, kam nej pošlje, pa mi ni delov!:\ Sej sem si ga na svoj drugi e-mail poslov, pša mi ni hotu poslat-> pa tud nobene pomoči nisem zraven dobu, v skripti je samo program! Ne ne hodim u malo šolo ampak na ekonomsko gimnazijo!

Rott-von-weiler ::

sms bomber to sn sprobal to dela tak bol tikitiki samo jaz bi rabo en navadni mejl bomber:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

delanoche ::

Pol pa še nisi vsega sprobal, ker meni dela tik, tak in to tako kot švicarska ura.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aleš Metličar

Oddelek: Loža
4718354 (4878) CaqKa
»

SMS bomber

Oddelek: Loža
81716 (1438) DimmniBurek
»

E-SMS od simobila

Oddelek: Loža
111849 (1681) V-i-p
»

SMS bombardiranje

Oddelek: Omrežja in internet
51240 (1071) NiKeC

sms bomber

Oddelek: Pomoč in nasveti
51266 (1156) GanjaFarmerMcBorcy

Več podobnih tem