» »

*.dwg v *.jpg

*.dwg v *.jpg

Border ::

Lep pozdrav!

Za eno podjetj delam en page, pa so mi poslali nacrte ene hise kar v AvtoCAD programu. Jaz tega programa nimam instaliranega, pa tud oni pravjo, da ne morjo exportirat v JPEG iz CADa...

Imate vi kaksen nasvet kako naj izpeljem to?

tomaz_v ::

Kaj pa če bi jim rekel naj ti konvertirajo v DXF format. Sicer se po navadi izgubi na kvaliteti, ampak za probat je.
Samo koliko se jaz spomnim se je dalo iz ACAD-a exportirat tudi grafične formate TIFF pa BMP in WMF. sicer sem to delal že pred leti, ampak vem da sem dobival ven en tak format.
Daj jim malo zateži, ker se jim verjetno ne da kaj raziskovat pa raje rečejo da ne gre.
Tomaz.V
____________________________________
Long and prosper life. (by Mr. Spock)

Border ::

Uporabil sem Adobe illustrator-ja... potem sem dal pa kar v PDF...

iskra ::

Tudi pametno! Lahko jim pa v prihodnje zatežiš ... AutoCAD podpira izvoz v WMF, za to sem 100%. Iz tega lahko delaš potem vse ...

kjask ::

Autocad ima izvoz za TIFF in JPG!!!

Iz autocadu lahko fajn izvoziš v tiff ali jpg! Vse kar moraš naredit je, da splotaš v tiff oz jpg formatu! novejši acadi (2002, 2004) imajo jpg in tiff nastavitve že uštimane, pri prejšnjih pa moraš to naredit sam... Če te zanima, ti povem kako...

Zadeva deluje tako, da namesto printerja, oz. ploterja izbereš plotanje DWF Tiff ali JPG, poveš resolucijo (imaš standardne, lahko tudi čisto poljubne) in ime fajla in to je to... namesto na printer, ti šibne v tiff ali jpg! Nastavitve so iste kot za printanje...

plavko61 ::

Tudi v Corelu 11 lahko odpreš in izvoziš v jpg, preverjeno.8-)
Dvakrat preberi, nato pa blekni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako združiti 2 sliki v 1?

Oddelek: Pomoč in nasveti
284787 (4086) Vice
»

Izobraževanja InDesign

Oddelek: Programska oprema
111366 (1167) opeter
»

word - obrezovanje slike (kvaliteta)

Oddelek: Pomoč in nasveti
71668 (1527) harvey
»

vstavljanje vektorskega logotipa v word (dopis)

Oddelek: Programska oprema
154716 (4537) Limit-sky
»

*.jpg fotk ne odpre noben program

Oddelek: Pomoč in nasveti
101629 (1559) LoneWolf

Več podobnih tem