» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
99 / 117
»»

PrimozR ::

Lykke Li - I Follow Rivers?

sparklyslo ::

@PIPI

ja to je to hvala.
Na youtube je full verzij iskal sem pa tole

PrimozR ::

O jamr, najbl bedna verzija sicer ODLIČNEGA komada :P

xardas ::

Zdravo,

iščem komad Petra Lovšina. Del besedila: "lahko so močnejši...lahko so hitrejši...a ko vstaneš...". Mogoče kdo pozna?

Peter Lovšin - Za spremembo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xardas ()

DiaMonDer ::

Pozna mogoče kdo naslov narodnozabavnega komada poznam pa samo ta del besedila: "korak naprej dva pa nazaj..." google ne najde nič ... Hvala.

Duhec ::

xardas je izjavil:

Zdravo,
iščem komad Petra Lovšina. Del besedila: "lahko so močnejši...lahko so hitrejši...a ko vstaneš...". Mogoče kdo pozna?

Peter Lovšin - Za spremembo

http://zkpprodaja.si21.com/sl/Zabavna_g...

ttommy ::

Po radiu sem parkrat slišal en komad v angleščini, v službi ropota, pa besedila niti nisem razumel. Pojeta v duetu ženska in moški, ženska se zdi da ima glas kot Evrosong zmagovalka 2010 Lena.
Gamer

DiaMonDer ::

Danes sem slišal na radiu Sraka pač isto melodija kot od Staneta Vidmarja - Ne budite me vas prosim samo je bilo hrvaško besedilo neki ruža oz. ružo je omenjou mogoče ve kdo?

amacar ::

Nekaj takšnega verjetno...

DiaMonDer ::

amcar hvala ti!

The Player ::

Iščem original sledeče pesmi:



A kdo pozna izvajalca? Namreč sem že iskal pa nisem ničesar drugega našel kot tole "predelavo"

amacar ::

Tole bo:

Duhec ::

The Player ::

hvala!

Sm zgleda mal sfalov naslov :D

Shkorc ::

Iščem izvajalca za pesem, ki se vrti v HBO trailerju za november: http://www.hbo.si/video/novemberske-pre...

TehDucky ::

Če kdo najde zgornjo pesem se priporočam, sem malo brskal s Shazam aplikacijo na telefonu, žal najde samo neke mozarte, brskal sem tudi po internetu pa ni uspeha.

black ice ::

Iščem "motivacijski" komad, ki se večkrat vrti po Radiu Si. Je v angleščini, narrator je moški. Trenutno se ne zmorem spomniti niti delčka besedila, govori pa o tem kako živeti življenje. Skromen opis, vem, ampak trenutno je to vse kar se lahko spomnim.

urkov ::

Baz Luhrmann - Everybody's Free To Wear Sunscreen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

black ice ::

To je to. Hvala. :)

awy ::

DiaMonDer je izjavil:

Pozna mogoče kdo naslov narodnozabavnega komada poznam pa samo ta del besedila: "korak naprej dva pa nazaj..." google ne najde nič ... Hvala.


pozno, ampak če mogoče še iščeš: a je od čukov - mal naprej, mal nazaj? samo ni ravno narodnozabavni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: awy ()

DiaMonDer ::

awy je izjavil:

DiaMonDer je izjavil:

Pozna mogoče kdo naslov narodnozabavnega komada poznam pa samo ta del besedila: "korak naprej dva pa nazaj..." google ne najde nič ... Hvala.


pozno, ampak če mogoče še iščeš: a je od čukov - mal naprej, mal nazaj? samo ni ravno narodnozabavni :)

Hehe ne ni je harmonka pa tako res unu domače/goveja xD Pač tak "pijanski" komad :D sej zastopis :D

awy ::

se mi je zdelo, ampak je blo za probat :D velik sreče z iskanjem xD

prix ::

Iščem izvajalca temske skladbe na planetTV. Na koncu oglasa je nekaj besedila... jaz ne najdem ničesar :) Prosim za pomoč...

YouTube
-------------------------------------------------
Errare humanum est, in errore perservare stultum.
-------------------------------------------------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: prix ()

Unknown_001 ::

Za tiste, ki pesmi ne znajo na netu poiskat, vejo pa melodijo, priporočam aplikacijo Sound hound za android telefone.

PrimozR ::

Ali pa že precej starejši, čez več platform razširjeni Shazam. Sta bila oba tukaj omenjena že večkrat.

Testman42 ::

A Mi2 - Ejsidisi Brigita je predelan nek AC/DC komad? Kateri?
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Okapi ::

Ni. To je en njihov star komad, ki so ga na novo posneli v hardrokerski (ejsidisi;) ) različici.

O.

urkov ::

prix je izjavil:

Iščem izvajalca temske skladbe na planetTV. Na koncu oglasa je nekaj besedila... jaz ne najdem ničesar :) Prosim za pomoč...

YouTube

Henries Holborn - Heads Up

ameba ::

Zdravo,


na VAL 202 sem slišal slovenski komad

Komad pa gre :

Jessy james je bil prijatelj revnih bogih ljudi.

Z bratom sta oropala banko odnesla ves denar.


Morda kdo je izvajalca ?

elcielo ::

Živjo,
a pozna kdo naslov komada v tem Mobitelovem oglasu?


Res hvala!

Martin Krpan ::

ameba je izjavil:

Zdravo,


na VAL 202 sem slišal slovenski komad

Komad pa gre :

Jessy james je bil prijatelj revnih bogih ljudi.

Z bratom sta oropala banko odnesla ves denar.


Morda kdo je izvajalca ?


Milan Pečovnik - Pidži

TechBeats ::

Jaz pa iščem en komad od se mi zdi UK ženske skupine ~ 2010-2011, spot me je spominjal na 60's flower power (bile so oblečene v bela dolga krila, z cvetjem v laseh), nek bolj indie pop/rock komad, skoraj balada.

Sploh se ga ne morem spomnit pa da se j... lol, a mogoče kdo ve, kera je ta scenka. Neki the supersupremes, pa nekaj o summer je pesem če se ne motim, sem iskal po youtube pa googlav pa nimam pojma. Slišal sem ga pa enkrat po VH1, tam okoli 2011.
AciD TriP

Sba ::

Long shot ...

Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

TechBeats ::

Jo, ne bo to. Poznam to skupino. Hvala vseeno :)

Spot je kot na nekem travniku, pojejo 3 ženske flowerpower varijanta (imajo dolge lase, v glavi rožne vence, pa dolga bela krila). Sem mal gledal po wikipediji - indie pop rock pa nevem no, prav ne spomnim se. Se mi zdi da je ime komada nekaj sunrise summmer nekaj.. Včeraj sem še po youtube iskal 2 ure pa ništa jao jao :D
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

echo ::

elcielo je izjavil:

Živjo,
a pozna kdo naslov komada v tem Mobitelovem oglasu?


Res hvala!

Če bo še koga zanimalo, je Mobitel na posnetek odgovoril:
Jack Jaselli & The Vibes - Ocean 5 a.m

amacar ::

amacar je izjavil:

Iščem dva komada.

Prvi: house/dance komad, bolj poleten, sem skoraj prepričan, da ni letošnji hit, ampak že malo starejši. Poje ženska, nekaj podobnega temu: bam bam daramdiram bam bam (namesto bam bam je mogoče dam dam) in to večkrat ponovi s spremembo glasu

Drugi: zopet house/dance komad v stilu komada Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll iz project X. Večino časa je samo melodija, vmes pa ženska poje nekaj temu podobnega: a i a ei.

hvala za pomoč


Dejansko našel še drugi komad:

Ampak všeč mi je samo del od 2:45-3:05, ki se je očitno pojavil v enem remixu, ampak dobrega remixa na žalost ne najdem...

alexa-lol ::

hej.. jaz pa iščem en komad, ki se je okoli leta 2000 vrtel na MTV... ne spomnim se niti teksta niti nič. Vem samo da je bil v videu nek ful velik lesen zid sredi recimo sredi pokrajne, ki spominja na puščavo med Ameriko in Mehiko.. no nek človek (mislim da moški) želi priti čez zid in potem proti koncu zida mu nekako rata.

Se komu sanja kaj bi bilo to?

Bor H ::

Tole mi je padlo na pamet:

alexa-lol ::

Bor H je izjavil:

Tole mi je padlo na pamet:


Evo to je to :D ta video se mi je v podzavest odtisnil pa ne vem zakaj :D ful hvala

Bor H ::

Ni za kej, sem ga zdj poslušal in mi ni jasn zakaj :D

rdecaluc ::

Ali mi lahko kdo pomaga. Katera pesem je v tej reklami od BBC-ja za Slovenijo?

Res bi jo rabil, saj je par prijateljem iz tujine silno všeč :D Men pa tud.

Hvala v naprej!
Est modus in rebus. ,typos

Peklo ::

Kdo ve slučajno nasov komada iz trenutne Simobilove reklame?

SmeskoSnezak ::

Iščem komad, kjer moški poje da bo sam za božič. Ne spomnim se ne besedila, ne avtorja, vem samo da je moški in je govora o božiču. Google ni bil v pomoč, je namreč našel home alone filme:))
@ Pusti soncu v srce... @

Duhec ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Iščem komad, kjer moški poje da bo sam za božič. Ne spomnim se ne besedila, ne avtorja, vem samo da je moški in je govora o božiču. Google ni bil v pomoč, je namreč našel home alone filme:))


Jan Plestenjak: Za božič bom sam


Pop Design: Na božično noč

SmeskoSnezak ::

Hvala za to, a ne iščem slovenskih pesmi. Sem pozabil omeniti da iščem angleško pesem in izvajalca, čeprav sem napisal, da mi je google našel home alone filme... lahko bi mogoče sklepal po prebiranju zadnjega stavka/dela, da ne iščem slovenske pesmi :)
@ Pusti soncu v srce... @

Duhec ::

Heh, nisem pomislil, da je sinonim za Google angleščina, ampak ker si pisal v slovenščini sem sklepal, da iščeš slovenski komad. :)

SmeskoSnezak ::

Žal ni tale. Z veseljem bi kak boljši nasvet dal, vem samo da je refren o tem, da bo sam za božič... in pri hudiču se ne spomnim besedila, kaj šele avtorja.
@ Pusti soncu v srce... @

kr1ženska ::

Kaj v tem stilu?


Probi na youtubu s pridevniki sad, lonely, tuching, blue christmas/for christmas...

Tega imaš svašta. Mal prebrski.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

alexa-lol ::

SmeskoSnezak ::

Pa ena znana popularna pesem je in ni nič žalostna, da bi nucal pridevnike sad, lonely, etc. samo "I will be alone this christmas" ali nekaj takega.
@ Pusti soncu v srce... @
««
99 / 117
»»