» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
100 / 117
»»

ameba ::

Iščem zelo znan komad, vednar se ne spomin avtorja.

Gre pa takole:

"Kao slag iz jadrana šananananan"
Poje pa tudi nekaj o ljubezni

Iskla sem Srebnra krila in podobne vendar nisem našel pravega naslova

Duhec ::

Potrebujem pomoč.
Iščem izvajalca komada v spodnjem videu.

amacar ::

Song: Killer Spy
artist: Adam Drake, Neil Williams
album: ANW1355 - Classic Rock, Metal 2
Link: http://www.audionetwork.com/production-...

Duhec ::

Najlepša hvala !

Noobish ::

Iščem slovenski komad od ene slovenske pevke, en del pesmi nekaj omenja sanje...tudi na radiu sem ga nekajkrat slišal.

jaja ::

Zdravo!

iščem naslov pesmi v angleščini in izvajalca,ki se pogosto predvaja na simobilovih reklamah(tudi v tem obdobju).
In sicer gre:To love you wheever you are,to love you again and again..
Lp

urkov ::

Verjetno iščeš tole?

jaja ::

Jap točno to...

Hvala!;D

PrimozR ::

Se morda kdo spomni tistega chill komada, kjer poje ženska, spot se pa mislim da dogaja v neki vili pri bazenu (seveda so zraven še lepa dekleta). Bil je tudi v reklamah. Precej znana chill zadeva, ampak se ne spomnim naslova.

[Michael] ::

Ni to kar iščeš, je pa dober chill :)

Sba ::

@PIPI:
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

PrimozR ::

E, to ja, tnx!

SmeskoSnezak ::

SmeskoSnezak je izjavil:

Pa ena znana popularna pesem je in ni nič žalostna, da bi nucal pridevnike sad, lonely, etc. samo "I will be alone this christmas" ali nekaj takega.


Noben ne bi vedel nič o kakšni popularni pesmi, ki ma za refren "Alone for Christmas" oz. podobno temu? Baje da je izvajalec zelo popularn.
@ Pusti soncu v srce... @

urkov ::

???

oo7 ::

Bom še jaz vprašal če kdo ve čeprav se mi zdi bolj misija nemogoče:))če sploh še kdo posluša Thunderdome.



S tega videa me zanima kako je naslov komada,ki se začne 03.57:).Izvajalec mislim,da je Endymion kako je naslov komada pa ne vem.Ali pa če se,da dobiti kje celoten set z dominator festivala 2005.

Hvala

jkacic22 ::

iščem komad ki je v tem posnetku bi biu zeloooooooooo hvaležen mislim da reče nekje vmes neke kako: " you get high... " iščem kot nor že pou leta pa nč uspeha
hvala za info!!!!

SmeskoSnezak ::

urkov je izjavil:

???

Sorry, nope.
@ Pusti soncu v srce... @

urkov ::

Brca v temo????

krispe ::

Mogoče kdo ve naslov komada v reklami za AUDI na TV SLO 2?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

krispe ::

Never mind, I found it Efterklang: Modern Drift
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

YaN-cH ::

Jaz pa iščem priredbo/remix od Kings Of Leon - Sex Is On Fire, ki je v gypsi stilu, slišal sem jo v bolgariji na dopustu.

amacar ::

Mogoče kdo pozna naslov tega komada:

urkov ::

Podobne komade imajo game over, morda je kakšen njihov..

amacar ::

Omg, če je pa od njih pa nočem vedet naslova :8)

echo ::

Slišat je podobno kot ta njihov komad:

ozbolt ::

Oče reče: "Najdi mi to: 'Lenar Skenar' (Piši kao što govoriš)." Bi kdo vedel, za koga bi se tu lahko šlo? Verjetno '70, mogoče '80. Google mi ne vrže na prvi pogled nič pametnega.

PrimozR ::

ozbolt ::

PIPI, hvala, to bo to :)

clio24v ::

Jaz pa iščem DFA mixe ki so se včasih predvajali na radiu mister deejay ter gama mm compilacije ki jih je imel bivši radio Gama MM.Če ima kdo slučajno kaj od tega se priporočam.Prilagam sam tole kar sem našel na youtube.

Glodko ::

Iščem naslova dveh komadov, ki sem ju danes zjutraj slišal na radiu. In sicer pri prvem gre refren nekako takole:

"...I'm sorry so sorry, I'm sorry so sorry too late..." (SEM PRAVKAR UGOTOVIL)

Pri drugem pa gre refren nekako takole:

"...come on, come on I can see my cry..."

Ima kdo kakšno idejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glodko ()

urkov ::

mogoče tole??

Jernej L ::



Tu je del komada, artist link na youtube je totalno zgrešen, shazam je obup, iščem naslov.. ali pa celotnega vsaj.

YaN-cH ::

Predl leti je bila, mislim da ob sobotah zvečer, "oddaja" SOVA na rtvslo, kjer so predvajali filme. Uvod in konec v oddajo je bil narejen iz filmskih odlomkov, glasbena podla tega uvoda je bil nek znan komad, ki se ga ne morem spomit, če se kdo spomni tega komada naj napiše.

LeiCha ::

Zdravo.
Iščem naslov komada sicer se ne spomnim nobene besede v besedilu ( na žalost ), ker je komad zelo star. Vem, da sem ga poslušala, ko sem bila še zelo majhna lahko je celo 18 let nazaj. Pesem je v hrvaščini in se začne z žvižganjem. Mislim pa, da je ali od skupine Magazin ali Novi fosili, nisem pa prepričana.

zero_max ::

TechBeats je izjavil:

Jaz pa iščem en komad od se mi zdi UK ženske skupine ~ 2010-2011, spot me je spominjal na 60's flower power (bile so oblečene v bela dolga krila, z cvetjem v laseh), nek bolj indie pop/rock komad, skoraj balada.

Sploh se ga ne morem spomnit pa da se j... lol, a mogoče kdo ve, kera je ta scenka. Neki the supersupremes, pa nekaj o summer je pesem če se ne motim, sem iskal po youtube pa googlav pa nimam pojma. Slišal sem ga pa enkrat po VH1, tam okoli 2011.



Mogoče tole...

Tako nekako naj bi po mojem zgledala nebesa. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zero_max ()

zero_max ::

LeiCha je izjavil:

Zdravo.
Iščem naslov komada sicer se ne spomnim nobene besede v besedilu ( na žalost ), ker je komad zelo star. Vem, da sem ga poslušala, ko sem bila še zelo majhna lahko je celo 18 let nazaj. Pesem je v hrvaščini in se začne z žvižganjem. Mislim pa, da je ali od skupine Magazin ali Novi fosili, nisem pa prepričana.


Maybe...
Magazin- Kad u vojsku podžeš

Ramon dekers ::

Imam določene komede po minuto posnete na telefonu, se jih da kako naložit na tole temo?

amacar ::

Naloži na zippyshare ali katerikoli free servis.

Ramon dekers ::

Hvala.

Tale komda iščem že uf, uf, pa je dokaj znan, sicer slaba kvalitete...No če kdo ve, lepo prosim za pomoč...
http://www32.zippyshare.com/v/28336960/...

PrimozR ::

Daj jih v MP3, da se bo vsaj dalo streamati na zippyshare...

amacar ::

Tole bo:

Ramon dekers ::

Uf najlepša ti hvala. Ga iščem že nekaj časa...Hvala še enkrat!

awy ::

Mogoče kdo ve kako je naslov komada v Tušmobilovi reklami?

amacar ::

Care87 ::

Iščem hitrejši remix te pesmi

Tero ::

Iščem taki progresive vocal trance komad. Spomnim se malo videospota ko pač neka ženske poje in mi deluje mogoče indijka ali pa kakšna azijka nevem točno, vem pa da ima v videospotu ful velike joške :D
Poleg nje je pa občasno neka majhna deklica. Pa tako naravo večkrat pokažejo..
Kakšna ideja?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

urkov ::

ta??

Care87 ::

Najdu A je se kaka enaka verzija sam brez tisga fajla pr 1:33

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Care87 ()

gaja88 ::

Zdravo!

Iščem en nov slovenski komad, ki se zadnje čase pogosto vrti na valu 202. Je taki lahkoten, v stilu bilbi mogoče, čeprav mislim da ni od nje. Zdi se mi, da v refrenu govori nekako takole: "ljubi, ljubi, ljubi, ljubi me" in potem se mi zdi da reče tudi "pa čeprav...". Čeprav možno tudi, da je povsem drugače in da namesto ljubi, reče kako drugo besedo.Vsakič mi gre besedilo takoj z glave, da bi si ga lahko točno zapisala :)
Hvala za pomoč!

Tero ::

Jaz sem našel moj komad če koga zanima.

Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.
««
100 / 117
»»