» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
98 / 117
»»

bi0s ::

Lep pozdrav, že dalj časa iščem eno slovensko pesem iz 90tih, refren gre pa nekako takole:
ti veš kje so nebesa,
v glavi se mi meša,
v njej ni več prostora,
da bi igral heroja..

In še en del verza:
prišla si v moje srce, skozi okno za wc,
goljufala si, ker ti mama ne pusti, aha

tattoo ::

Pozdravljeni, iščem komad, ki sem ga danes slišal na radiju, na žalost nisem dobro slišal besedila ampak refren verjetno gre nekako takole (samo nisem prepričan, ker sem že pogooglal pa mi nič pametnega ne najde):
hurry up, oOo ooo OOoo (te o-je zapoje skupaj vendar niha tempo oz. niso monotoni in ta referen se velikokrat ponovi), muzika pa je komercialna, zvrst pop-dance, nekaj takega, poje pa ženska.

amacar ::

Mogoce oceana - endless summer?

tattoo ::

Na žalost ne, je veliko bolj dance (komerciala), za kakšne diskoteke tudi npr.

amacar ::

Edit: moški poje...

Sicer povej kateri radio, da se mal po lestvicah pogleda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

tattoo ::

Ne vem kateri radijo, ker sem v Avstriji, mogoče kakšen Anten Steirmark ali Osterich 3 (sta kar najbolj poslušana tukaj) :) Mislim pa da gre za letošnji komad oz. sem skoraj prepričan.

Mesar ::

Če je tako obišči spletne strani omenjenih radio postaj in poglej top lestvice.... tistih 10, 20 komadov pa že lahko greš skoz... lenoba
Your turn to burn!

amacar ::

Mogoč kaki remix tega?

tattoo ::

@amacar, dajmo ti odvzet ama :) Hvala ti, to je ta pesem ja in je zgleda bil neki remix ;)

bajsibajsi ::

Katera pesem se vrti te dni na Salomonu. Zenski vokal poje nekaj takega "ker vem da zjutraj bom ok, ker vem da zjutraj bom ok.. in vsaka minuta... lalalaa". Nisem ravno pristas teh stanc, ampak me vseeno zanima. :)

Avenger ::

Kdor pozna kompilacije Brazilectro - glede na to, da so jih nehali delat, glasba na njih mi je pa fenomenalna, kaj je še kaj podobnega?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

skidoo600 ::

a kdo ve naslov komada ki se vrti v ozadju pri tem videu od okoli 1:00min naprej? Hvala že vnaprej

http://tvslo.si/predvajaj/znanstvena-pl...

jani333 ::

Zdravo.

Ali mi zna kdo pomagati najti komadi.... ki jo vmes pesmi fant odpoje " party antheeeem, party antheeeemm " vse mogoče sem že napisal na google
pa mi vedno vrže ven LMFAO, ki pa ni pravi komad.

HVALA :)

Testman42 ::

Ravnokar sem na Radio Salomon slišal komad ki ima zelo podobno melodijo kot "Ustnice brez poljubov", samo da en model po angleško poje. Je "Ustnice brez poljubov" narejen po kakšnem drugem komadu in kako je naslov če kdo ve?

amacar ::

Iščem dva komada.

Prvi: house/dance komad, bolj poleten, sem skoraj prepričan, da ni letošnji hit, ampak že malo starejši. Poje ženska, nekaj podobnega temu: bam bam daramdiram bam bam (namesto bam bam je mogoče dam dam) in to večkrat ponovi s spremembo glasu

Drugi: zopet house/dance komad v stilu komada Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll iz project X. Večino časa je samo melodija, vmes pa ženska poje nekaj temu podobnega: a i a ei.

hvala za pomoč

amacar ::

Prvega sem našel:


Se pa še vedno priporočam za drugega.

Dr_M ::

Original izvajalec prvega je Olav Basoski, naslov je pa Waterman. Ce te slucajno zanima :) Je pa to kar nekaj let star komad.

zile ::

Dr_M je izjavil:

Original izvajalec prvega je Olav Basoski, naslov je pa Waterman. Ce te slucajno zanima :) Je pa to kar nekaj let star komad.

Erm original je od Yellowman - Bam Bam (reggae pevec, model je imel raka in so mu mogli čeljustno kost ven uzet :(

Pol pa najbrž pride na vrsto tale Olav pa nardi kar dober remix (upam da je originalnemu avtorju to navrglo kaj $$$), šele na to so na vrsti tekkno zadeve, hehe.
PS: Očitno je Toots and the Matals (The Originator, pol so pa še Yellowman, Sister Nancy, Pliers (Of Chaka Demus and Pliers).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

Dr_M ::

Ja sm najdu neke podatke, da naj bi bila Sister Nancy original izvajalka. :)
Ampak kdo bi vedel, danes delajo remixe od remixov od priredb... :))

zile ::

Dr_M je izjavil:

Ja sm najdu neke podatke, da naj bi bila Sister Nancy original izvajalka. :)
Ampak kdo bi vedel, danes delajo remixe od remixov od priredb... :))

Ja se čist strinjam z drugim stavkom.
Drugače ja pa original res

PrimozR ::

amacar je izjavil:

Iščem dva komada.

Prvi: house/dance komad, bolj poleten, sem skoraj prepričan, da ni letošnji hit, ampak že malo starejši. Poje ženska, nekaj podobnega temu: bam bam daramdiram bam bam (namesto bam bam je mogoče dam dam) in to večkrat ponovi s spremembo glasu

Drugi: zopet house/dance komad v stilu komada Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll iz project X. Večino časa je samo melodija, vmes pa ženska poje nekaj temu podobnega: a i a ei.

hvala za pomoč

Morda longshot, morda strel v center:

amacar ::

Na žalost ni prava, ni v avicii stilu. Ženski vokal se ne pojavi tako pogostokrat v pesmi. Mogoče zapoje tudi še kaj drugega, slišal sem jo v klubu, tako da se ne spomnim. Hvala vseeno!

realm7 ::

Živjo!

Mene pa zanima komad v reklami kjer tip drži znak za omejitev hitrosti 30 in gre nekak: today is your great day,'cause it's your birthday...


Hvala

sponđbob ::

Živijo :)
iščem naslov komada, komad ni nov, je bolj umirjen.
ne spomnim se, kaj govori, ampak je podobno temu: "Sale.... Sale..... Sale...." to izgovarja tako, da podaljša oziroma vleče zadnjo črko. To je le refren.
hvala : )

PARTyZAN ::

https://dl.dropbox.com/u/259754/Voice%2...

Če kdo pozna naslov komada, ki se vrti v ozadju bi bil hvaležen za informacijo...

Bob Rock ::

sponđbob je izjavil:

Živijo :)
iščem naslov komada, komad ni nov, je bolj umirjen.
ne spomnim se, kaj govori, ampak je podobno temu: "Sale.... Sale..... Sale...." to izgovarja tako, da podaljša oziroma vleče zadnjo črko. To je le refren.
hvala : )


Mogoce Middle Of The Road - Soley Soley?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

PrimozR ::

PARTyZAN je izjavil:

https://dl.dropbox.com/u/259754/Voice%2...

Če kdo pozna naslov komada, ki se vrti v ozadju bi bil hvaležen za informacijo...

Street Spirit od Radiohead?

PARTyZAN ::

Ja, to je to :o, hvala!

urkov ::

Pozna kdo ta komad- se opravičujem za slabšo kvaliteto posnetka :S?
http://www9.zippyshare.com/v/26788590/f...

urkov ::

Najdu :)

psyke ::

izdan leta 2006 ali prej:

http://soundcloud.com/timochinala/blabl...

kdo pozna od koga je?

bajsibajsi ::

bajsibajsi je izjavil:

Katera pesem se vrti te dni na Salomonu. Zenski vokal poje nekaj takega "ker vem da zjutraj bom ok, ker vem da zjutraj bom ok.. in vsaka minuta... lalalaa". Nisem ravno pristas teh stanc, ampak me vseeno zanima. :)


Ne vem, ce se se vrti, vendar se vedno ne vem, kdo je izvajalec. :)

Sba ::

Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

[Michael] ::

amacar je izjavil:


Drugi: zopet house/dance komad v stilu komada Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll iz project X. Večino časa je samo melodija, vmes pa ženska poje nekaj temu podobnega: a i a ei.
hvala za pomoč

Živjo!

Mislim, da iščeva isti komad. Sem ga včeraj slišal na Radio 1 BBC, pregledu zdele lestvico top 40 pa ga še ni gor.

Komad je pa samo melodija, vse kar poje ženski glas je "aaaaaa-eeeeee" in to se ponovlja večkrat, melodija je pa dance, v stilu Heads will roll, kot je že napisal amacar.

[Michael] ::

Yeah! Po dveh urah iskanja...

amacar ::

Na zalost sem js mislil en drug komad. Fajn, da si vsaj ti nasel iskanega.

PrimozR ::

[Michael] je izjavil:

Yeah! Po dveh urah iskanja...

Tegale sem napopal že višje gor :P

[Michael] ::

Damn, zdej to poveš :p Sem spregledu, pa sem šel 2 strani nazaj.

bajsibajsi ::

Sba je izjavil:




Koncno, thx. :)

SmeskoSnezak ::

Iščem pesem v filmu Assasination Games, kjer Jean Claud ubije nekoga v restavraciji. Ena skupina igra pesem od začetka vstopa v restavracijo/lokal.... kak je ime skupini ali pa kak je naslov pesmi?
@ Pusti soncu v srce... @

jopu ::

Oj,
Jaz pa že leta iščem komad Naturist od 12 nadstropja (poje Romana Kranjčan), ki je bil na enih MMS v 80 letih. Ga ima kdo v kakršnikoli obliki zapisa?

Hvala in LP

KoMar- ::

OK, tale bo bolj uganka kot ne, ker mam bolj slab opis od kolegice, ampak vse ideje dobrodošle :)

komad - ženska, ki poje samoglasnike a a a, mislim d je kak i i pa e e tut zravn kot nekakšn echo, sm pa skor ziher, da je chill house

amacar ::

Kr zgornjega probaj otto knows - million voices.

KoMar- ::

Pravi, da ni ta. Še kaka ideja? :)

YaN-cH ::

Ime komada na koncu studia city.
http://tvslo.si/predvajaj/studio-city/a...

awy ::

YaN-cH ::

tnx

Testman42 ::

Prepozna kdo ta komad:


Sliši se kot breakbeat sample v iMovie, samo ni čisto tak.
Se pač sprijaznim da je predelava ali ima komad kakšen konkreten naslov?

ameba ::

Živjo,


vse kar vem o skladbi je.

Naj je dež naj bliska in grmi.
Danes zvečer dečva moja si.


Če kdo ve kdo bi to lahko bil naj prosim napiše.


Hvala

sparklyslo ::

Hoj,

zanima me naslov pesmi, ki se zdej velik predvaja

začetek pesmi je žvižganje, med refreni pa igranje s tolkali po kozarcih.

Referen je približno:
I will (ali pa would) follow.... into dark room baby ...

Hvala
««
98 / 117
»»