» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
110 / 117
»»

Duhec ::

kosta je izjavil:

Tole bi pa skoraj mogli poznat...
Starejša ljubezenska pesem (predvidevam da 60. leta), umirjen tempo, moški glas. Zelo znana pesem (sploh melodija), v zadnjem delu refrena zapoje "I love you"

http://blackbird.si/

kosta ::

Žal ni prava.:(

urkov ::

morda tole?

kosta ::

Žal ne.

Ice-Heki ::

Po radiu se večkrat vrti neka slovenska pesem "vsak utrip srca ... svojo noto da ... ".
A mogoče kdo ve, za kateri komad gre?

jonystar ::

Mogoče kdo ve naslov komada, ki se prične okol 41 sekunde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jonystar ()

kosta ::

kosta je izjavil:

Tole bi pa skoraj mogli poznat...
Starejša ljubezenska pesem (predvidevam da 60. leta), umirjen tempo, moški glas. Zelo znana pesem (sploh melodija), v zadnjem delu refrena zapoje "I love you"


Našel v dedkovem arhivu. :)) 1967

DeeyanZ ::

Ice-Heki je izjavil:

Po radiu se večkrat vrti neka slovenska pesem "vsak utrip srca ... svojo noto da ... ".
A mogoče kdo ve, za kateri komad gre?


SIMATIC ::

Pozna kdo ime te skladbe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SIMATIC ()

goranv ::

Ne morem najti naslov glasbe iz enega videa: http://picosong.com/DZAS

amacar ::

goranv je izjavil:

Ne morem najti naslov glasbe iz enega videa: http://picosong.com/DZAS


Čudno, da ne najde na spletu nič iz tega besedila, ki sem ga razbral iz posnetka (ne vem koliko je prav).

I'm still not done yet and i know now that I still carry my load on every road till I will find a way and I will stay

amacar ::

amacar je izjavil:

Iščem neko pesem (verjetno nek mix), kjer se tip vmes dere ".... el mundoooo", zdela se mi je sicer malo novejša.

Evo našel, nek uber remix tega je bil:

Apofis ::

Zdravo družba. Sicer nisem ravno ljubitelj muzike z radijev, sam sm zdej parkrat slišal (mislim da na radiu ena) en komad k se mi fajn dopade. Nimam pojma izvajalca/naslova, sam je par fajn globokih basov, neki na foro dubstepa al housa recimo, mislim, da bolj dubstep, nism lih tak poznavalec, pa ženski piskajoč glas...spominjam se sam del besedila "i will do anything for youuuu" al neki tazga. Pomoč pri pomaganju najdt ta komad zelo dobrodošla, men ni ratal. Thx

mogoče celo na radiu antena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

amacar ::

Apofis je izjavil:

Zdravo družba. Sicer nisem ravno ljubitelj muzike z radijev, sam sm zdej parkrat slišal (mislim da na radiu ena) en komad k se mi fajn dopade. Nimam pojma izvajalca/naslova, sam je par fajn globokih basov, neki na foro dubstepa al housa recimo, mislim, da bolj dubstep, nism lih tak poznavalec, pa ženski piskajoč glas...spominjam se sam del besedila "i will do anything for youuuu" al neki tazga. Pomoč pri pomaganju najdt ta komad zelo dobrodošla, men ni ratal. Thx

mogoče celo na radiu antena...


Ugibam na pamet, mogoče tole:

Apofis ::

Care, dobr si to ugibu. Točn ta pesem, pa še za dobro jutro. Najlepša ti hvala.

Unknown_001 ::

A kdo pozna izvajalca ali originalni naslov tega komada?

V refrenu pevec poje:
baj baj na sredi mosta, pomahaj ko boš prosta

Pa neko dekle ki ji je ime Barbara omenja.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

smacker ::

čudežna polja - bye bye barbara maybe?

Unknown_001 ::

smacker je izjavil:

čudežna polja - bye bye barbara maybe?


Yes, to je to!

Hvala :)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kosta ::

Zelo znana pesem, začne in tudi nadaljuje (ob spremljavi glasbe) se z žvižganjem. Ajde, ustrelte!:))

amacar ::

Vsaj zvrst je fajn predlagat.
Drugače iz zvrsti, ki jo poslušam lahko dam tole kot predlog:

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MasterTade ::

kosta je izjavil:

Zelo znana pesem, začne in tudi nadaljuje (ob spremljavi glasbe) se z žvižganjem. Ajde, ustrelte!:))




Kaj pa vem :D
Mors omnia aequat

nevone ::



o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kosta ::

Ja pozabu povedat, starejša pesem, umirjena, težko bi določu zvrst. Bob Marley je bil, HVALA!!:)

konspirator ::

Od 1:08 dalje iščem izvajalca

urkov ::


Podobno je temu, morda kakšen rmx??

konspirator ::

Našel:

kandelaber ::

Mogoče pozna kdo originalen komad od Čuki - Ta vlak?

mitfur ::

klapa...iščem komad k sem ga slisšal v drugi oddaji slovenija ima talent k se je vrtek ko so žorantje vstopali v dvorano...začne se z neko trobento in mislim da je neki hip hop komad, bolj old school...sem probal že s shazamom pa soundhoundom pa mi ne prepozna, ker verjetno je preslabo slišat komad v ozadju..mislim pa da je komad dokaj znan....upam da sem dal kakšno podrobnost k bi pomagal poiskati naslov in izvajalca..meni žal ne uspe, pa sem visel kar nekaj časa na googlu...se pa tudi ne sliši nič besedila lahko vpisal v google...ce se pa prou spomnim je ta komasd tako da ga bolj govorijo kot repajo, če se prav spominm k sem ga kdaj slišal že v kakšnem filmu al ne vem kje...aja pa še to. tista trobenta al kar je na začetku komada je podobno kot pri brooklyn nine-nine, če kdo gleda,tist komad na začetku vsake epizode...res upam da bo kdo vedel kateri komad iščem..hvala že vnaprej..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mitfur ()

mitfur ::

sem našel komad :) hval vseeno...mi je kar naenkrat kliknilo da je to komad od Public Enemy- Harder than you think...sem ga ze enkrat prej iskal :)

Jazzie ::

Tole bo verjetno brez uspeha, ampak vseeno: iščem bolj "party style" pesem, ki se v tujini vrti po hotelih (animacija) in podobno. Možno, da sploh ni nov komad. Če se prav spomnim, besedilo vključuje "read between the lines ... come on shake your body", nisem pa prepričana, saj preko googla ne najdem nič. Anyone?

RatedR ::

Zdravo, iščem naslov komada v tem videu:

V opisu piše "Music by TheQLon and Fobee" ampak ne najdem nič, začne se pri 3:15

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RatedR ()

harvey ::

RatedR je izjavil:

Zdravo, iščem naslov komada v tem videu:

V opisu piše "Music by TheQLon and Fobee" ampak ne najdem nič, začne se pri 3:15


Fobee - Time
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

DonPierre ::

Zdravo, ve mogoče kdo naslov naslednjega komada

Zgodovina sprememb…

hyuga ::

išem komad iz reklame:

modri paket - telekom slovenije - reklama se vrti na planet tv :D

PrimozR ::

Se mogoče komu sanja, kaj bi bil komad v temle videu? Komad je odsekoma skozi cel video, ves čas isti, pač kadar ni govorjenja.

urosz ::

A mogoče že veš ker komad je? Jaz tudi iščem namreč..

hyuga je izjavil:

išem komad iz reklame:

modri paket - telekom slovenije - reklama se vrti na planet tv :D

prenasalec ::

Živjo :)
Že par dni mi ta pesem hodi po glavi, pa jo noben program ne prepozna. Se mi zdi, da sem jo nedavno slišal na radiu (najverjetneje Radio 1), melodijo na linku je pel moški. Pesem se mi je zdela bolj nova.
Link do melodije, rekonstruirane po spominu: http://vocaroo.com/i/s13HUf6punfE

I__I ::

mogoče tole?

prenasalec ::

Ooo, najlepša hvala :)

Care87 ::

http://klip.si/video-nemogoca-tocka-dve... Ve kdo naslov pesmi na 4:46
ASUS PRIME B460-PLUS i5-10400F 2.90GHz NOCTUA NHD-14 32GB DDR4 RX 5600XT
120GB SSD,2TB WD Green
OS Windows 10 Pro 64-bit

urkov ::

tole?

Care87 ::

Ja.hvala
ASUS PRIME B460-PLUS i5-10400F 2.90GHz NOCTUA NHD-14 32GB DDR4 RX 5600XT
120GB SSD,2TB WD Green
OS Windows 10 Pro 64-bit

Redorange ::

Za tiste ki iščete naslov pesmi in imate posnetek, obstaja program za telefone Shazam. Deluje kar v redu.

CMpunk ::

Ker je un romanticen komad ki gre "you gave me, you gave me your love.., you smiled me you kissed me..

Thnx

misisipi ::

Mogoče kdo pozna bolj star slovenski komad.
Besedilo gre nekako takole:
Tema je,
prazno nebo,
nč se ne vid
kva je lepo

RatedR ::

Zdravo vsi, iščem pomoje dokaj znan komad ampak se spomnim samo enega odseka.

Ženska zapoje..."I'm taking you higher" [2 sekunde tišine - med tem časom fade-outa in odmeva beseda "higher"]

To je žal vse kar se spomnim, ampak mogoče kdo prepozna 8-)

less ::

mogoč ?

N0t0ri0us ::

ansambel stil : Tvoj

Pozna kdo originalen angleški komad? poje ga nek moški...

sem ugotovil. Josh turner. Your man

Zgodovina sprememb…

RatedR ::

@less žal nebo taprav
««
110 / 117
»»