» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
106 / 117
»»

s6c-gEL ::

Iščem komad iz zadnje dolge reklame za Lidl, tematika je Francija in njihova vina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Okapi ::

Buridane - Badaboum.

amacar ::

Ja haiducci poznam, vendar sem dal samo za primer iz katerih časov je komad, ki ga iščem oz kdaj je postal "popularen". Vse kar vem je, da je izvajalec ali pa v naslovu mexx/meex/... vem, zelo pomanjkljiv opis.

Janac ::

Ena slovenska izvajalka prepeva eno pesem katera vsebuje joy, mogoče celo v naslovu. Poje pa v angleškem jeziku.

oo7 ::

Mogoče kdo ve katera je pesem v tem videu?


Hvala

amacar ::

Tole:

oo7 ::

amacar je izjavil:

Tole:


Hvala:)

techsloth ::

Heisenberg ::

prosim če kdo pozna komad:
gre se za smrt nekaj v tem stilu


"and i'll keep your memory when you're gone..." je počasna balada, poje ženska in je letnik 2014 oziroma mislim, da je ker sem jo sedaj nekajkrat ujel na radiju, sicer ne v SLO


? :/

Heisenberg ::

Heisenberg je izjavil:

prosim če kdo pozna komad:
gre se za smrt nekaj v tem stilu


"and i'll keep your memory when you're gone..." je počasna balada, poje ženska in je letnik 2014 oziroma mislim, da je ker sem jo sedaj nekajkrat ujel na radiju, sicer ne v SLO


? :/



že našel :)

MasterKiD ::

Če kdo pozna kakšno z takšnim "refrenom" (nisem ziher, da je to refren) naj prosim napiše katera je... Aja pa ni to ta od Bob Marleya (je bolj živa in bolj kulska). Hvala vsem že vnaprej!

Heisenberg ::

MasterKiD je izjavil:

Če kdo pozna kakšno z takšnim "refrenom" (nisem ziher, da je to refren) naj prosim napiše katera je... Aja pa ni to ta od Bob Marleya (je bolj živa in bolj kulska). Hvala vsem že vnaprej!


nisi navedel refrena ?!

garamond ::

Komad s takim () refrenom:

Sanja1987 ::

IŠČEM PESEM, NAZADNJE SLIŠANA DANES NA RADIU 94...POJE ŽENSKA, BOLJ GOVORI KOT POJE...okoli 8.15 ure pred novicami....sledile so ji pesmi Joe Cocker in Chris Rea...refren gre nekako na na na na na na na ...(i never say a word) moje predvidevanje ni nujno da je ravno to...bila sem v lokalu in nisem dobro slišala...poje pa v umirjenem ritmu celo pesem, saj nevem če bo to komu v pomoč...

garamond ::

Lahko da je tale pesem:

Sanja1987 ::

Sanja1987 je izjavil:

IŠČEM PESEM, NAZADNJE SLIŠANA DANES NA RADIU 94...POJE ŽENSKA, BOLJ GOVORI KOT POJE...okoli 8.15 ure pred novicami....sledile so ji pesmi Joe Cocker in Chris Rea...refren gre nekako na na na na na na na ...(i never say a word) moje predvidevanje ni nujno da je ravno to...bila sem v lokalu in nisem dobro slišala...poje pa v umirjenem ritmu celo pesem, saj nevem če bo to komu v pomoč...


najdeno!

lopov ::

Tega ne najdem --

Se mi zdi da se en del nahaj v "The Deer Tracks - Lazarus (Magnus Moody Remix)", ampak jaz bi rad prav tega v videu :))

Anyone?

dawwwiiid ::

Lepo prosim za ime skladbe, če jo kdo prepozna v videu med 39m 17s - 39m 39s

Zgodovina sprememb…

qwerasdf ::

Mogoče kdo ve katera pesem je v novi Fructalovi reklami?

house ::

Iščem pesem iz reklame:


Hvala.

username ::

Iščem, kateri komad je podlaga te dni na Discovery Channel v reklami/napovedi za oddajo Dynamo-Magician Impossible (en tak hard rock/metal/stoner)
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

username ::

Update: na youtubu sem našel eno verzijo reklame, kjer se v podlagi sliši komad, če ga bo kdo prepoznal:



PrimozR ::

Bemo da se mi ne sanja naslov, ampak komad mi je pa znan. Pomojem ga je Zane Lowe rolal.

Duhec ::

house je izjavil:

Iščem pesem iz reklame:

Hvala.

Audio clip. Beri odgovor od NLBja o naslovu in avtorju. :)
http://blackbird.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Duhec ()

house ::

username ::

Še vedno nobene ideje glede glasbe v reklami za Dynamo Mission IMpossible?
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

kriko07 ::

Iščem naslov glasbe,ki se vrti skoraj vsak dan na veseljaki,nevem če cela mislem da samo 10 sekund. Ko reče "samo na radiu veseljak"
Gre pa tako,samo melodija,mislim da ni besedila.
Pam,pam,pam,pam,pam ram pam,pararara,rampam. pač nekako takole gre
Mislim da je angleška oz. takšna bolj.

awy ::

Pls, halp: mislim, da gre za duet (ziher je ženska, nisem pa ziher, če je še kdo zraven). Ful miren komad, mal kitaro brenkajo, vse kar se spomnim od besedila je pa:
Ooooh Ooooh Oooooh we were *bohvekaj*

Zdi se mi, da je tut besedo "highway" v nadaljevanju nekje slišat.
Slišan na Radiu 1 ali Center.

(vem, da bo težka, but still, lemme try...:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: awy ()

Unknown_001 ::

kriko07 je izjavil:

Iščem naslov glasbe,ki se vrti skoraj vsak dan na veseljaki,nevem če cela mislem da samo 10 sekund. Ko reče "samo na radiu veseljak"
Gre pa tako,samo melodija,mislim da ni besedila.
Pam,pam,pam,pam,pam ram pam,pararara,rampam. pač nekako takole gre
Mislim da je angleška oz. takšna bolj.


Domnevam da gre za neko koračnico?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kriko07 ::

Ma nevem če je koračnico.Zdaj ko berem Pam,pam,pam,sploh nevem se ne morem spomniti melodije kako je šla.
Vem samo da je bila,pa da se nič ne poje

Sba ::

Živjo,

že dolgo nisem nič vprašal :)



V komentarjih še niso odgovorili, Shazam pa tudi ne najde.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

kriko07 ::

Se opravičujem
Ta glasba je bila na radio 1,in je odlomek tam ko reče veliko ugodnosti na radio 1.

amacar ::

Tole prepozna kdo:

huelz ::

Repost

Torej, malo ze obupujem, iscem en komad, pred casom sem si izpisal samo besedilo, linka do pesmi oz melodije nimam vec. Je ena bolj taka funky zadeva, puscam moznost, da gre za predelavo kakega komada. Poje zenski vokal, spominja me na eno britansko pevko (oz. je imela uk naglas).

Besedilo gre nekako takole:
the morning has come
i slowly open my eyes
and catch a glimpse of you
i stare at the time
and i try to get up
but your gaze keeps me down

everyday when I get you on my mind
its a mess
i feel like a feather
im blown away
do you know what i mean
im losing myself
when you are around

you and i its insane
how the days slip away
and im lovin you more

you and i so amazingly hot
so insanely in love
more than ever before

Google ne najde ama nic, saj po delih besedila ne vrne pametnih rezultatov (sem nasel samo isto vprasanje na yahoo answers, vendar post ne obstaja vec).


Nasel :D
Floris - You and I

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huelz ()

dire ::

Pozdravljeni. Iščem eno pesem-slovensko popevko in ne vem kdo je izvajalec pa niti naslov mi ni znan.Vem le to, da je ženska izvajalka, da je verjetno iz časa zlatih popevk.V pesmi izvajalka poje o tem, da je še premlada.....a jo vseeeno fant mika:):):) in nato si odpoje..."in žvižgam---ter si požvižgava:):)Že vnaprej hvala za pomoč.

Care87 ::

ve kdo komad(intro) od 16 sekund naprej

GTX970 ::

Tunatic pravi:
615 Music - Epic Proportions

Romancek1 ::

Iščem izvajalca in naslov stare disco uspesnice, katere del je zajet v komadu Ayo Technology (Milow Cover Version), takoj začetek pesmi in potem se ritem nadaljuje čez cel komad, kod neki remix.

PrimozR ::

Bo verjetno treba kar kak URL.

Okapi ::

Jaz nobene stare disco uspešnice ne slišim.

O.

Romancek1 ::

Na tej povezavi je skladba št. 9 samo začetni takti http://www.junodownload.com/products/ra... Naslov je Getting hoot, izvajalec 236.

Okapi ::

Tu jo pa slišim;-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

GTX970 ::

Slo pesem, moški izvajalec, mlajša kot 5 let, začne se z "jaz prihajam iz Kočevja", vmes oz na koncu na hitro pove "prav super se imamo, lahko še kakšno trgovino zgradili bi".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

Duhec ::

GTX970 je izjavil:

Slo pesem, moški izvajalec, mlajša kot 5 let, začne se z "jaz prihajam iz Kočevja", vmes oz na koncu na hitro pove "prav super se imamo, lahko še kakšno trgovino zgradili bi".

http://blackbird.si/

Duhec ::

dire je izjavil:

Pozdravljeni. Iščem eno pesem-slovensko popevko in ne vem kdo je izvajalec pa niti naslov mi ni znan.Vem le to, da je ženska izvajalka, da je verjetno iz časa zlatih popevk.V pesmi izvajalka poje o tem, da je še premlada.....a jo vseeeno fant mika:):):) in nato si odpoje..."in žvižgam---ter si požvižgava:):)Že vnaprej hvala za pomoč.

Išči od Beti (tudi Betty) Jurković, album Spomin, komad Žvižgam in pojem (mogoče samo naslov Žvižga). Na YT je ne najdem.
Poročaj, če ti uspe kje najti in če je taprava.
http://blackbird.si/

dire ::

SEm jo našel.....Moja pesmica je naslov.....izvajalka je pa Tatjana DREMELJ.

noob96 ::



Evo dečki so dobri, mene pa sam matra kira melodija je to od 5:27 naprej? Ful mi je znano, pa ne vem kam bi dal

eric_cartman ::

Živjo!

Če se bo mogoče kdo spomnil.. Iščem en slovenski komad tam iz devetdesetih let.. V videospotu kaže enga tipa pred računalnikom pa poje mislm, da o nekih pismih etc.. Pozabil sem tut katera zvrst je ampak mislm, da je je mal tko nek rock/pop..

Komad iz moje mladosti, pa se nikakor ne morem spomnit naslova niti izvajalca.. Če se mogoče komu kaj sanja... :)

Hvala! :D

urkov ::

Morda tole?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

eric_cartman ::

hvala urkov! :D Točno tale!
««
106 / 117
»»