» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
84 / 117
»»

Galaxy ::

A si ti gluh? V odzadju komada je piano - edini element po katerem jo lahko kdo prepozna

PrimozR ::

Jah gud lak ane :D

Ciklamen ::

Iščem komad, domnevam le, da je od brian adams-a, poznam pa vsega 4 besede (NE, NI skladba od KANE-a) rain down on me
- End of the Post ->

Okapi ::

OK.d ::

OK.d je izjavil:

a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx

:P
LPOK.d

OK.d ::

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx

:P

http://www.wisevid.com/play?v=8Az6t5586...
LPOK.d

Kforge ::

iščem tisti "refren" oz. zvok ki se ponavadi odvija ob kakšnem strelskem dvoboju,western filmih.

podobno je glasbi ki je na posnetku približno ob 0.30,kaj več pa neznam povedati



lp.dejan

particle ::

Kforge ::

particle je izjavil:


hvala to sem iskal

Ciklamen ::

Iščem komad, ki sem ga ravno kar slišal po Radio City :D

gre pa nekako takole:

Could have been that...it's just an illusion. Could have been that...it's just a confusion (ali nekaj takega)

Vem, da sem že tečen ampak kaj si morem :D
- End of the Post ->

Qcube ::

Ciklamen ::

Qcube, hvala ti. Sem na youtubu gledal, vendar sem napačno iskal: Illusion in it's just an illusion ... pa nisem dobil rezultata :)

Hvala ti še enkrat
- End of the Post ->

OK.d ::

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx

:P

http://www.wisevid.com/play?v=8Az6t5586...


začne se točno pri 44.03, a se komu sanja:'(
LPOK.d

Manchy007 ::

mogoče kdo pozna house komad kjer umes zapoje na vsake toliko časa en otroški glas "parapapa"? dans sm ga slišala v Orsayu tko d žal ne vem ker radio se je vrtel.. ideas anyone? :)

jarre ::

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx

:P

http://www.wisevid.com/play?v=8Az6t5586...


začne se točno pri 44.03, a se komu sanja:'(



Za OK.d:


Se vidi, da nisi odraščal v devetdesetih... ;-)

Pesem je bila uradna tema/uvodna glasba NBA ekipe Chicago Bulls ob predstavitvi igralcev na začetku tekme v devetdesetih letih, ko so v njej "vladali" M. Jordan, S. Pipen, S: Kerr, T. Kukoć, D. Rodman in jih je vodil P. Jackson.

Pesem izvaja skupina The Alan Parsons Project in je prvič izšla na albumu Eye in the Sky leta 1982. Naslov Pesmi je Sirius.

Več podatkov pa najdeš tukaj:

podatki o albumu Eye in the Sky: Eye in the Sky %28album%29 @ Wikipedia
Uradna predstavitvena glasba Chicago Bulls v devetdesetih:
Še izvedba "v živo" na Youtube:

LP JMR

P.s.: Vzemi si dovolj časa in poslušaj live izvedbo v celoti... Zadeva je odlična!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jarre ()

jarre ::

Ciklamen je izjavil:

Iščem komad, domnevam le, da je od brian adams-a, poznam pa vsega 4 besede (NE, NI skladba od KANE-a) rain down on me



@ Ciklamen:

Hm... mogoče misliš pesem od Phila Collinsa, I wish It would rain down?!



LP JMR

PrimozR ::

jarre je izjavil:

CITAT s filmčkoma

Okej, kdaj se pa komad začne? Al je 3 minute intra in konec?

OK.d ::

jarre je izjavil:

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

OK.d je izjavil:

a kdo ve ime komada in izvajalca v animiranem filmu: CLOUDY WITH A CHANCE OF MEATBALLS v filmu je samo del skladbe mislim da je intro; glazba pa se začne tam okoli 45 min. filma, tnx

:P

http://www.wisevid.com/play?v=8Az6t5586...


začne se točno pri 44.03, a se komu sanja:'(



Za OK.d:


Se vidi, da nisi odraščal v devetdesetih... ;-)

Pesem je bila uradna tema/uvodna glasba NBA ekipe Chicago Bulls ob predstavitvi igralcev na začetku tekme v devetdesetih letih, ko so v njej "vladali" M. Jordan, S. Pipen, S: Kerr, T. Kukoć, D. Rodman in jih je vodil P. Jackson.

Pesem izvaja skupina The Alan Parsons Project in je prvič izšla na albumu Eye in the Sky leta 1982. Naslov Pesmi je Sirius.

Več podatkov pa najdeš tukaj:

podatki o albumu Eye in the Sky: Eye in the Sky %28album%29 @ Wikipedia
Uradna predstavitvena glasba Chicago Bulls v devetdesetih:
Še izvedba "v živo" na Youtube:

LP JMR

P.s.: Vzemi si dovolj časa in poslušaj live izvedbo v celoti... Zadeva je odlična!!!

to mi deli, ti si car
LPOK.d

kaliyah ::

Mene pa zanima če bi kdo vedu naslov komada ki je zdej v reklami pop tv premiere 2010.?

Hvala.

xylem ::

Mogoče kdo ve kaj se vrti v reklami za Popove premiere?

skejterka ::

Iščem hrvaški komad ki gre takole < Neka neka nek se zna, da volimo se ti i ja, neka neka znaju svi, da se prava ljubav nikada ne ugasi.. >

ali mogoče gdo ve naslov in izvajalca ??

hvala za odgovore

Qcube ::

to bo to :)

skejterka ::

Qcube je izjavil:

to bo to :)



hvala ; sam vseeno ni to ta prava pesem katero jaz iščem xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: skejterka ()

Cancer ::

Jaz pa že dalj časa iščem en komad pa mi še ni uspelo. Zadnjič sem se spomnil, da je bil na videospotnicah(vem ja, vsaj 5 let nazaj). Band mislim da se je imenoval beach boys(slovenci so bili), besedila sploh ni bilo... igrali pa so na takem odru, v neki dvorani, pa spomnem se še da je usake toliko pokazalo žensko, ki je plesala na stolu.

Bor H ::

Mogoče ti bo tole bolj pomagalo, so The Bitch Boys ;) http://www.last.fm/music/The+Bitch+Boys

davorin11 ::

Lp! Imam prošnjo, če kdo ve naslov pesmi, ki se zdaj velikokrat predvaja po radijih,je bolj pop,novejša, poje jo ženska v angleškem jeziku (se mi zdi da je tudi neki remix ki poje tudi zraven moški) in v spremljavi igra klavirska/kromatična harmonika in tudi začne se mi zdi z igranjem harmonike?
Lepo bi prosil za pomoč!? Hvala

urkov ::

Tole misliš?
Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love

Alexius Heristalski ::

Cancer je izjavil:

Jaz pa že dalj časa iščem en komad pa mi še ni uspelo. Zadnjič sem se spomnil, da je bil na videospotnicah(vem ja, vsaj 5 let nazaj). Band mislim da se je imenoval beach boys(slovenci so bili), besedila sploh ni bilo... igrali pa so na takem odru, v neki dvorani, pa spomnem se še da je usake toliko pokazalo žensko, ki je plesala na stolu.

Bitch Boys - Sale's Melioration

youtube
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Cancer ::

Alexius Heristalski je izjavil:

Cancer je izjavil:

Jaz pa že dalj časa iščem en komad pa mi še ni uspelo. Zadnjič sem se spomnil, da je bil na videospotnicah(vem ja, vsaj 5 let nazaj). Band mislim da se je imenoval beach boys(slovenci so bili), besedila sploh ni bilo... igrali pa so na takem odru, v neki dvorani, pa spomnem se še da je usake toliko pokazalo žensko, ki je plesala na stolu.

Bitch Boys - Sale's Melioration

youtube

Najlepša ti hvala!

bender rodri ::

Manchy007 je izjavil:

mogoče kdo pozna house komad kjer umes zapoje na vsake toliko časa en otroški glas "parapapa"? dans sm ga slišala v Orsayu tko d žal ne vem ker radio se je vrtel.. ideas anyone? :)


tole misliš?

Cidinho & Doca - Rap Das Armas (Parapapapa)

davorin11 ::

urkov je izjavil:

Tole misliš?
Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love

Ja točno to:)
Res hvala lepa,se že en teden mučim najdit naslov te pesmi in izvajalca!:P
Hvala še enkrat!

mayc ::

Iščem komad,domnevam da poje ženska refren pa je New york-

Qcube ::

ne vem če misliš resno, vseeno najverjetneje je to

jarre ::

Qcube je izjavil:

ne vem če misliš resno, vseeno najverjetneje je to




Ocube... mislim, da je mayc (fant?!, punca?!) zelo mlad-a in nima pojma kdo je Liza Minnelli... ;-)

Zdi se mi, da išče pesem Empire State of Mind (In New York), ki jo pojeta Jay-Z in Alicia Keys.
Na Youtube je več variant te pesmi.

Recimo tale:

Meni pa je najbolj všet ta, live verzija:


LP JMR

Qcube ::

sem našel en link na wikipediji... zanimivo koliko je pesmi z naslovom New york. :)

List_of_songs_about_New_York_City

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Qcube ()

mayc ::

jarre je izjavil:

Qcube je izjavil:

ne vem če misliš resno, vseeno najverjetneje je to




Ocube... mislim, da je mayc (fant?!, punca?!) zelo mlad-a in nima pojma kdo je Liza Minnelli... ;-)

Zdi se mi, da išče pesem Empire State of Mind (In New York), ki jo pojeta Jay-Z in Alicia Keys.
Na Youtube je več variant te pesmi.

Recimo tale:

Meni pa je najbolj všet ta, live verzija:


LP JMR

punca!!!
ja hvala prava je

kaliyah ::

kaliyah je izjavil:

Mene pa zanima če bi kdo vedu naslov komada ki je zdej v reklami pop tv premiere 2010.?

Hvala.





po dolgem iskanju sm ga le našla =)

čuhalev ::

Iščem tole ...

na dobre stare dni nazdravimo vsi ... sam zdaj pijem v naši oštariji, nič več ni tako kot je bilo ...

našel: Agropop - Na dobre stare dni :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: čuhalev ()

Srachko ::

Iščem komad iz reklame za novi Peugeot 207.
I can see clearly now, the brain has gone...

Katka1990 ::

Iščem slovenski komad od neke ženske, ki gre približno tako: povej a srečen zdaj si z njo...povej a spomniš se na naju kdaj oz. nekaj podobnega.
Mogoče kdo pozna?

urkov ::

Iščem slovenski komad poje ženski glas, bolj umirjen pop komad slišal sem ga zvečer na Radiu 1 ( bi rekel da je nov štiklc), delček besedila: In tako je tvoje nebo padlo v temo, in vedno ko ti lažem te gledam v oči, ti pravljico prikažem..

zila90 ::

Iščem slovenski komad. Besedilo gre nekako takole: "Kako ji je ime, jo bom še srečal kje...". Pesem mi je zelo znana vendar je nikjer nemorem najti, kajti ne poznam izvajalca. Hvala za pomoč!

Ciklamen ::

Iščem komad/e, ki so jih uporabili plesna skupina Maestro na Slovenija Ima Talent:

http://talent.24ur.com/clanek/novice/ta...

Vse komade, če kdo ve :)
- End of the Post ->

urkov ::

Far east movement- Girls on the dance floor
Black Eyed Peas - Boom Boom Pow (samo par sekund)
Basement Jaxx -Where your head at
Pitt bull - Move shake drop

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

hisa srece ::

Na radiu Rogla sem včeraj slišal pesem od nekega slovenskega benda. Na začetku: anja ne razume, da je res tako, da pozabil sem jo...
refren (vsaj mislim, da je refren): da več ljubil te ne bom, ne bom, ne boooooooooom, da več ljubil te ne bom....

Na žalost nikjer, nikjer ne najdem naslova pesmi. Če kdo ve, bi bil zelo hvaležen.

martincek1 ::

Zanima me naslov te pesmi:



hvala!

Steinkauz ::

Napišeš del besedila v google in maš takoj ;)

sofka ::

jst bi pa rad vedo nek slovenski komad ko ga poje moški se mi zdi in ma ful visok glas pa v refrenu reče neki na zabavo lohk pa da je tud ženska komad je bol novejši ene max 2 leti star pa ful je znan hvala za odgovore:)

Rokec ::

:)) Julliette Justine ft. Zlatko - Hip hop

Zveni kot ženska, izgleda pa kot Globoko Đoni. :D

sofka ::

zadel si hvala:D
««
84 / 117
»»