» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
79 / 118
»»

Manchy007 ::

@Manchy007
prvi komad : tole???
drugi komad
I got a little smile and a sunshine´s all around me
I´m feeling realy fine and a sky seems so blue
I can see the bright lights and it´s gonna be a day to love you.....
JULIAN AND ANNIKA SKODA FABIA SONG



ja ja točn te dva! hvala ti! :D mogoče veš še kko je naslov komadu od sveč?

slovencslo ::

:D kero naključje pesem ki se predavaja na reklami za el. sveče je ista ki sem jo jaz želel.:D
isto vprašanje kot Manchy007.

slovencslo ::

A kdo ve naslov pesmi, ki se predvaja v tem videu:

Manchy007 ::

A kdo ve naslov pesmi, ki se predvaja v tem videu:



Smashmouth - Allstar :))

slovencslo ::

hvala Manchy007.

urkov ::

jst pa iščm en komad k sm ga slišala dons pa ne najdm niti prek googla niti prek youtuba. Poje ga ženski glas, besedilo pa gre nekako tako: "...come closer come closer...my heart...bum bada bum bada bum" Pa mislm d je ta bada bum tut refren komada :)))

Se mogoče kermu sanj ker komad je to?


Mogoče sem čist mim useku Lulu - Boom Bang-A-Bang
http://www.dailymotion.com/video/x2li52...

Manchy007 ::

urkov čist si zadel komad k sm ga iskala! ful ti hvala! :DDD


tko, da iščem še spisek komadov iz videa ter http://www.izklop.com/link_enc.php?id=5... in

zanimata pa me še naslova komadov iz videa Prvi se začne ob 0.48 ta drug pa 1.30 oba sta pa že taka stara hip-hop komada, sam naslova pa izvajalca se nkukr ne spomnm :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Manchy007 ()

iNooby ::

urkov čist si zadel komad k sm ga iskala! ful ti hvala! :DDD


tko, da iščem še spisek komadov iz videa ter http://www.izklop.com/link_enc.php?id=5... in

zanimata pa me še naslova komadov iz videa Prvi se začne ob 0.48 ta drug pa 1.30 oba sta pa že taka stara hip-hop komada, sam naslova pa izvajalca se nkukr ne spomnm :)


za tazadni video vem da je tisti komad na 1:30 Dr.Dre ft. Snoop Dogg - Still Dre
za ostale pa nažalost nevem :D
Haters gonna hate...

Okapi ::

A reklame od Presada pa nihče ne pozna? A mogoče poje Mirna iz Yogurta?

O.

PrimozR ::

Prvi komad v (c)rap (;) mixu je pa Get it on the floor by DMX & Swizz Beatz

Za tisto peščeno umetnico lahko jutri prečekiram, pri 3:19 se recimo začne Apocalyptica - Harmageddon. Ampak cele liste Shazam ziher ne bo prebral.

levaky ::

Evo, iskal sem tale thread in Stasi me je usmeril sem.

Včeraj sem na francoskem radiu slišal pesem od David Guetta - when love takes over v Francoščino. Vsaj melodija je bila enaka, če je bilo besedilo tudi, ne vem, ampak zdi se mi da. Sem želel na spletni strani radia preveriti ime pesmi, pa je pisalo samo ime oddaje:(

Če kdo ve oz. pozna, bi prosil za naslov.

lp, MAtej

Manchy007 ::

najlepša hvala :D

Luksi ::

Iščem komad, katerega poje slovenska glasbenica, po glasu in stilu petja bi lahko bila Saša Lendero ampak na njeni strani ne najdem :(.

Zapomnil sem si pa tole: "Ljubi jo ljubi kot takrat si mene" in "Sanjaj jo sanjaj noč za nočjo". V glavnem zgodba gre, da je pevki žal, ker je varala svojega fanta in je sedaj on z drugo.

Hvala, lp!
Luka

west92 ::

jas pa iščem komad, ki se je predvajal v tv reklami za auto hyundai i30, i20 mogoče še za kakšen model.

lp

823483 ::

Iščem komad, ki sem ga slišal na national geographicu od siolove kabelske in sicer med (romuskimi ?) reklamami. Šlo se je za reklamo za nek sir za namazat, če se prav spomnim.
Pel je ženski vokal, dokaj počasi in umirjeno, zapomnil pa sem si del, ki je šel nekako v stilu:
If you tinkle your nose,...
Verjetno je besedilo napačno ampak bilo je nekaj u tem stilu. Lep komad je bil, pa bi ga rad še kdaj slišal. Hvala :D

Manchy007 ::

mogoče kdo ve kere komade pojejo naši "slavni" kmetje v tem linku http://kmetija.24ur.com/multimedia/vide... :))

tilinho20 ::

Lepo bi prosil za eno pomoč. :D Se kdo morda spomni kakšnega komada, ki je podoben Goodbye My Lover - James Blunt? Pač podobna tema? :D

Gregor P ::

Tukaj imaš nekaj podobnega:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

west92 ::

jas pa iščem komad, ki se je predvajal v tv reklami za auto hyundai i30, i20 mogoče še za kakšen model.

poleg tega pa še iščem en komad. tisti se pa predvaja v reklami na kanalu national geographic, ko kažejo kaj vse imajo na kanalu..

lp

__Devil__ ::

Iščem naslov te pesmi:

Hvala!

PrimozR ::

Imma be od BEP.

buttonsock ::

:D kero naključje pesem ki se predavaja na reklami za el. sveče je ista ki sem jo jaz želel.:D
isto vprašanje kot Manchy007.


"Flower Duet (from Lakmé)"
by Léo Delibes, Edmond Gondinet and Philippe Gille

iNooby ::

Imma be od BEP.

devil sem ti reko da so black eyed peas!
Haters gonna hate...

__Devil__ ::

Ja hvala vam. Danes sem že tresel hišo doma ^^

Manchy007 ::

hvala buttonsock :)))

skyline ::

Na pomoč!


Iščem komad, ki se začne nekje pri času 4:40.. Skoraj prepričan sem, da je imel Hans Zimmer prste vmes.
Upam, da se kdo spozna na filmsko glasbo..

(in ne, komentar na youtube ni moj..)

PrimozR ::

Mogoče nekaj iz piratov?

ziga1990 ::

isčem komad ki se predvaja v filmu Misija Nemogoče 2 začne se ko si baba ubrizga himero al neki tazga.

dinozaver7 ::

Mogoče kdo ve kateri komad poje neka ženska v reklami za oddajo Telstar na valu 202? Res bi bil hvaležen.
:P

Looney ::

Heeeelp! Cel dan se ze trudim iz glave izbit en komad, pa mi ne rata. In povrhu nimam pojma kaj je to zaen komad. Samo melodije se spomnem. Ce ga kdo pozna... pweety please...


http://www.shrani.si/f/1j/12v/1gEmaCwz/...
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Looney ::

Nevermind. Nasla sem! Wiii

Julie Thiel - Don't want to lose you
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

lena ::

a mogoče kdo ve kako je naslov slovenskemu hip hop komadu, ki gre pribljižno tkole v refrenu: poje ženska: nevidte me ne slište me..., drgač pa repa še en tip?
tenks

Aragot ::

Lp,

mene pa zanima, če kdo mogoče pozna izvajalca slovenske priredbe/izvedbe pesmi od Fool's Garden - Lemon Tree? Zadnjič sem jo slišal na radiu pa sem pozabil izvajalca :S.

Hvala!

Yossarian ::

Mogoče bo pa to kdo vedel: gre za eno rap pesem, poje jo (seveda) neki črnec, vmes med pesmijo pa se vrine nek klasičen komad in sicer ga poje neka ženska in to ne v angleščini, temveč v nekem tujem jeziku (meni se zdi, da ruščina - slovanski jezik zagotovo). Spomnim se še, da je v videu ta ženska nastopala, kot da je na Luni. Najbolj pa me ne zanima ta rap komad (če ga kdo ve, ga naj vseeno pove), temveč tista klasika.

Pa še za tiste, ki imajo otroke: ta pesem je bila danes vodilna tema pri risanki Symfollies.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Mene pa zanima, kako se reče tisti muziki, ki je v špici v CSI Miami. Če kdo ve, naj kar napiše.

Že našel vseeno tnx. Je pa Who get get fooled agin.
Lool.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Won't get fooled again od The Who pa res.

Manchy007 ::

mogoče kdo ve kater komad se špila v napovedniku/reklami za Zakon in red - enota za posebne primere na POP TV? :)

bi0s ::

Zdaj že večkrat slišal to pesem, po radiu in v mb na ribičiji ... zvrst je dance, večinoma nihče ne poje, vedno se ponavlja neki zvok harmonike oz. nemorem opisat tega zvoka. Bi proso če ve kera pesem je to, ker se niti sanja mi ne.


lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bi0s ()

amacar ::

samim - heater mogoče ?

bi0s ::

hmmm nekaj podobnega, samo to ni to :) hvala vseeno

Volta ::

Iščem en slovenski komad, ki se je vrtel po radiu kak mesec nazaj redno. Slišal sem ga recimo na Radiu Center.

Koliko se spomnim besedila: "In sanjam, rdečo preprogo, kontrabas in saksofon, odhajam...".

Tole je refren. Nasploh mislim da komad govori o glasbenikih in da moraš biti malo nor in verjeti, da ti rata. Zdi se mi taki posebn komad. Ne slišiš ravno kaj takega po radiu vsak dan :) Tud stilsko bi ga težko opredelil. Je pa pomoje ene vrste pop, če komu kaj pomaga. Najprej sem mislil, da je kakšen komad od Društva mrtvih pesnikov, ker mi je malo vlekel na njih, pa tega komada nisem našel v njihovem repertoarju.

Torej, vse bi lepo prosil za pomoč :)

Furbo ::

Ker komad poje model v sekiro v reklami od Simobila za orto muzik al neki...
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

urkov ::

@Volta
OMAR NABER - Sanjam

V baru zadržuje se dim,
poslušam te tovariše in modro molčim.
In pravijo, za nas ni neba,
da zgodba, muzika, to klavrno se konča.

Hollywood in čudež sveta,
da to je prazna vreča zlata.

A fantje moji dragi, pozor,
treba je verjeti, biti vsaj malo nor,
ne bom prenehal niti nikdar,
to treba je zavonjati še preden bom star.

Hollywood in čudež sveta,
kaviar in skrinjo zlata.

In sanjam rdečo preprogo, kontrabas in saksofon,
vse noči odhajam po zlati cesti tlakovani z belimi biseri.

Še ena noč in zopet hitim
tja na staro mesto, da debato ulovim.
Spet pravijo, za nas ni neba,
da zgodba, muzika, to se nesrečno konča.

Hollywood in čudež sveta,
da to je prazna vreča zlata.

In sanjam rdečo preprogo, kontrabas in saksofon,
odhajam po zlati cesti tlakovani z belimi biseri.

Poker, kabaret in lepa mlada madam,
nori gramofon in žamet belih soban,
vonj prelepih sanj prekleto dobro poznam,
in ta mi vonj ostane vedno znan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

Volta ::

Hvala ti urkov! Točno ta komad sem iskal :)

amacar ::

evo te muzike so pr simobilovi reklami orto muziq - orto štala

Glasbena podlaga: La Rouw In for the Kill, Mando Diao Dance with somebody, Florence + the machine Kiss with a fist, Simian Mobile Disco Audacity of huge, the noisettes don't upset the rhythm

PrimozR ::

Zdaj že večkrat slišal to pesem, po radiu in v mb na ribičiji ... zvrst je dance, večinoma nihče ne poje, vedno se ponavlja neki zvok harmonike oz. nemorem opisat tega zvoka. Bi proso če ve kera pesem je to, ker se niti sanja mi ne.


lp

Stereo Love. Za izvajalca pogooglaj. Nek DJ s pevko :)

EDIT: Edward Maya feat. Alicia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Manchy007 ::

mogoče kdo ve kater komad se špila v napovedniku/reklami za Zakon in red - enota za posebne primere na POP TV? :)



a za tega pa nihče ne ve? :( res je, da se ne sliši nič besedila, se mi pa zdi dost znan komad, vsaj sodeč po melodiji klavirja :)

flasha ::

kera pesem ej to jaz se nemorem spomnit ne nasova ne izvajalca... gre pa tak:

...gori vino u nama daj poludi moja budi lipa curo s jadrana...


Alen Nižetić - Cura s Jadrana

iNooby ::

Zdaj že večkrat slišal to pesem, po radiu in v mb na ribičiji ... zvrst je dance, večinoma nihče ne poje, vedno se ponavlja neki zvok harmonike oz. nemorem opisat tega zvoka. Bi proso če ve kera pesem je to, ker se niti sanja mi ne.


lp


IN-GRID - LE DRAGUEUR?
Haters gonna hate...

bi0s ::

Zdaj že večkrat slišal to pesem, po radiu in v mb na ribičiji ... zvrst je dance, večinoma nihče ne poje, vedno se ponavlja neki zvok harmonike oz. nemorem opisat tega zvoka. Bi proso če ve kera pesem je to, ker se niti sanja mi ne.


lp

Stereo Love. Za izvajalca pogooglaj. Nek DJ s pevko :)

EDIT: Edward Maya feat. Alicia


To je to! Najlepša ti hvala. :P
««
79 / 118
»»