» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
78 / 118
»»

Hardstyle ::

Iščem en komad ko pojeta moški ter ženska, je pa mislim da angleščina in francoščina. Pa oba2 pojeta tak zasanjano oz. kot da rajcata drug drugega. Ne znam drugače povedat =)

edit:
pa v reklami na discovery channel za oddajo Hearth of the machines je.

Zgodovina sprememb…

mat3jc3k ::

Mislim da vem ker komad misliš

Žu vu zu žu, andhre tee... krneki :)

poslušaj ->

markoni ::

Pozdravljeni!
Iščem ene par komadov:
od tega vem le delček teksta, gre pa nekako takole:
ja ja ja čoko jambo ja ja je
put me up, put me down, put my fingers on the ground,
put me up, put me down, just make me happy...
drug je na začetku neke oddaje (mislim da izjava tedna) na Valu 202, gre pa nekako takole :
how can we dance when the ??? is ??? ... pam pam piew :D

PrimozR ::

Mr. President - Coco Jamboo

Beds Are Burning - Midnight Oil

markoni ::

Ej 100 krat ti hvala :D

mam še en komad, samo posntek, kvaliteta je bolj slaba... ampak upam da se bo dal najt :D
http://www9.zippyshare.com/v/43550603/f...

PrimozR ::

Shazam pravi da je tole:

markoni ::

ok hvala :D
sploh nism opazu da ta komad že imam :P
hvala PIPI

tonko ::

Za en italijanski komad se gre, ni čisto frišen. Italijansko nimam pojma, poje pa nekaj kot come vai, come vai, come vai, sem mislil, da je Gigi Agostino, pa ni.

Manchy007 ::

mene pa zanima, če kdo ve ker komad se špila v tem vide: http://www.izklop.com/link_enc.php?id=5... :)

zhigatsey ::

Živjo,

Danes sem slišal super slovenski komad, sicer ne prvič ampak se zelo poredko vrti na radijskih postajah... Ima ljubezensko tematiko, zveni zelo pop designovsko, (zdi se da poje Mik Masnec,
ex popdesign -> zaljubljen sem vate kot raketa)... Nekaj besed, ki se jih spomnim iz pesmi...

TO JE REFREN:
Ti drugačna si,
??????????????????
??????????????????
??????????????????
??????????????????
moja sreča....

Če veste naslov pesmi in izvajalca...

Hvala

kobe ::

Živjo!

Mene pa zanima komad iz tega videa:



Komad se začne tm okrog 3:17 in gre Go, Go, Go...

Hvala

P.S. res bi ga rabu
Mili

Ejsi_Disi ::

Daj poglej komentarje pod videom.
Rock n' roll ain't noise pollution!

kobe ::

Sm si pogledov, pa ni noben komad taprav.
Mili

c0dehunter ::

Iščem slovenski (rap?) komad, v katerem poje refren punca, gre pa nekak takole: "Ker ti ne znaš, ker jaz ne znam(smem?)...". Google ne najde ničesar
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

BioTech ::

js pa iščem ta komad ko poje mislim da ena ženska: ,,you are like the power of nature, you are like the...'' naprej pa ne vem točno. prosim pomoč če kdo ve!
sori bula!

urkov ::

@c0dehunter
Zlatko feat Tina Marinšek - Mi je žal

Jernej L ::

Iščem naslov tega komada, glej točno ta link - bo začelo predvajat ko se začne komad.

Manchy007 ::

Iščem naslov tega komada, glej točno ta link - bo začelo predvajat ko se začne komad.





The True - Louie Louie :))

Jernej L ::

awesome, thanks :D

Manchy007 ::

jst pa iščm en komad k sm ga slišala dons pa ne najdm niti prek googla niti prek youtuba. Poje ga ženski glas, besedilo pa gre nekako tako: "...come closer come closer...my heart...bum bada bum bada bum" Pa mislm d je ta bada bum tut refren komada :)))

Se mogoče kermu sanj ker komad je to?

jnzavrl ::


Med 2:09 pa do 2:20, ignorirajte tist pirati iz karibov tune same ženski glas, vem da je to nek house/trance komad saj sem ga že slišal samo se ne morem spomnit naslova.

Manchy007 ::


Med 2:09 pa do 2:20, ignorirajte tist pirati iz karibov tune same ženski glas, vem da je to nek house/trance komad saj sem ga že slišal samo se ne morem spomnit naslova.



Scotty - The Black Pearl (Dave Darell Remix)

jnzavrl ::


Med 2:09 pa do 2:20, ignorirajte tist pirati iz karibov tune same ženski glas, vem da je to nek house/trance komad saj sem ga že slišal samo se ne morem spomnit naslova.



Scotty - The Black Pearl (Dave Darell Remix)


Ne ne brez teh pirati iz karibov, samo tist del ko ženska poje vmes.

PrimozR ::

Poslušaj cel komad na linku. Je ta tvoja ženska dvakrat noter.

jnzavrl ::

Ta "moja ženska" je izrezek iz drugega komada tega, ki ga iščem. Vem da je to drug komad ker sem ga že slišal. Samo nevem naslova oz se ga ne spomnim..

kobe ::

Živjo!

Mene pa zanima kako lahko pogledam na strani radia express, ker je bil gor en komad danes dopoldne od Kreslina.
Če mi lahko kdo pomaga.

Hvala
Mili

Looney ::

Jao, ce se spomnes treh besed iz komada sem prepricana, da ti bomo takoj povedali kater komad isces.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Manchy007 ::

Drgač sm pa že jst probala najt kje so njihovi spiski komadov, pa jih ni. Če se res ne spomnš niti treh besed iz komada, jim napiši mejl pa ti bojo dost hitr odgovoril :)

Sba ::

Danes je bil v Gossip Girl Muse-ov komad, Time Is Running Out, v klasični izvedbi.

OK, zgleda, da sem si že kar sam odgovoril na vprašanje. The String Quartet dela take coverje.

Edit: v komentarjih prebral tud, da to vseeno ni njihov komad. Torej, če kdo ve še za kako verzijo, se priporočam.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sba ()

PrimozR ::

Je tako. Tudi Stonesi na koncu 5. sezone housa.

Manchy007 ::

evo spet iščem komad k ga ne najdm :) Pojavi se v reklami za Škodo na pop tv, na začetku kar nekaj časa igra kitara poskočen ritem, proti koncu pa začne pet moški glas. Zaenkrat vem samo to tko, da upam d kdo ve ker komad je to :)

Manchy007 ::

Mogoče kdo ve katere pesmi se predvajajo tukaj: Za Temno noč in Nothing else Mathers že vem, sm ju najdla med komentarji. Zanimajo me ostali komadi, zlasti tisti s počasno violino(violo?) ob 3.42 :)

ziga1990 ::

iscem ta komad ki je v filmčku vmes pa se filmčk poglejte je vreden ogleda:

TgT ::

A kdo ve komad, ki se vrti v zadnji reklami Discovery Channel-a ki promovira ta isti TV program. Vmes je tudi nekaj teksta "If your hands are sweaty...and you heart is trumping...They you are probably watching... Discovery Channel"

Anyone? :P
Hit'N'Run

Mentalist ::

Jaz pa iščem komad, ki ga poje ženski glas gre pa nekako takole: "Do you wanna go on the bed with me" al nekaj takega.
Lool.

urkov ::

mogoče to?
Would You Go To Bed With Me - Touch And Go

Okapi ::

A kdo ve, kateri komad oziroma kdo ga izvaja je v reklami za Presad?


O.

slavur ::

Iščem slovenski rock komad, mislim da ni tolk star, pevec pa poje ful z visokim glasom (skoraj cvili). nekaj o zabavi (...za zabavo...)če se komu sanja?

John Doe ::

Ker prvič ni bilo nobenega odgovora, poskušam ponovno.

Zanima me naslov pesmi z ženskim vokalom; mislim, da pesem
ni ravno nova.

Del besedila:

I beat myself to the ground
so lonely and senseless
now you decided to choose me...

REFREN
run run run
this time, run run ...
this time, you gonna
love love love me...

Nekaj takega. Pozna kdo? Google ne vrne nič pametnega.

Lp,
J.D.

iNooby ::


Med 2:09 pa do 2:20, ignorirajte tist pirati iz karibov tune same ženski glas, vem da je to nek house/trance komad saj sem ga že slišal samo se ne morem spomnit naslova.



Myon & Shane 54 - The Beach

Haters gonna hate...

slovencslo ::

jaz ne vem če boste to vedli ampak vseeno. dons zjutraj sem gledal viteza za volanom in nekje tam kjer se vozi po puščavi igra zraven taka ''puščavska'' pesem. če jo veste jo napište naslov.

Mentalist ::

Ja Urko to je ta komad, hvala.
Lool.

slovencslo ::

dj nj mi kdo pove ce ve kdo!!!

BioTech ::

js pa iščem ta komad ko poje mislim da ena ženska: ,,you are like the power of nature, you are like the...'' naprej je pol še neki ,,how can i fly naaa na na na...''
please help!
sori bula!

[Michael] ::

^^


Če veš del besedila, ga napišeš v google + lyrics in ti vrže ven, ponavadi je kar prvi.

slovencslo ::

kako se imenuje pesem ki se zdaj predvaja na novi reklami za untamed & uncut na dicovery chanel.

že v naprej se zahvaljujem.

Manchy007 ::

vidm d prejšnih par komadov, ki jih iščem, nihče ne pozna :) mogoče bom imela več sreče z naslednjima dvema:

prvi se igra v reklami za Vestina sveče. mislim da je iz neke opere ne vem pa kere. poiskat sm jo probala že na youtubu, googlu in na njihovi uradni strani ampak nimam sreče. upam da je kdo ujel reklamo ali jo pa bo in bo prepoznal pesem :)

drugi komad se isto vrsti v reklami in icer za Škodino akcijo. če se ne motm ponujajo avte po akcijski ceni 8.888EUR ali nekaj takega. komad, ki se špila se začne z lušnim ritmom kitare, šele na koncu pa zapoje moški glas "I got a little smile and the sunshine is all around me". tudi tega sm že iskala po googlu pa njihovi strani in mi tut ni nč vn vrglo.

kako se imenuje pesem ki se zdaj predvaja na novi reklami za untamed & uncut na dicovery chanel.

že v naprej se zahvaljujem.



misliš to reklamo? naslov komada imaš na desni ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Manchy007 ()

slovencslo ::

ne ne mislim te reklame zdaj je ena nova reklama. ugotovil sem pa tudi da se ta pesem igra tudi v 1 delu lare croft.

urkov ::

@Manchy007
prvi komad : tole???
drugi komad
I got a little smile and a sunshine´s all around me
I´m feeling realy fine and a sky seems so blue
I can see the bright lights and it´s gonna be a day to love you.....
JULIAN AND ANNIKA SKODA FABIA SONG

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urkov ()

slovencslo ::

ja urkov to je ta sam a zdj ves ker je cel naslov da bi celo pesem slišu.
««
78 / 118
»»