» »

Mrežice

Mrežice

frenk ::

Zanima me kje bi se dalo dobit mrežice zaventilatorje...take kot jo ima na stranici chieftek...verjetno bi bilo še najbolje vzet kakšno od zvočnikov ampak tud za te ne vem kje bi jih dobu:\

mloncar ::

cool-pc jih ma!

frenk ::

ja pozabu sm še povedat da to rabm v velikosti nekje 20cm x 40cm:)

...jest ne mislm grilov ampak mrežice:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

boštjan ::

20X40 8-O al s sobnim ventom hladiš kišto

frenk ::

8 8cm ventov:)

kuglvinkl ::

Vpraši Spajkya. ;)
Your focus determines your reallity

frenk ::

a mislš da bi to on mel?:\

ej spajky a maš mogoče te mrežce?:)

bom počakal če se bo tukaj slučajno pojavu, čene pa PM:)

mloncar ::

a, čist navadno mrežico nucaš... ...pejt v merkur, pa reč za armaturno mrežo! to mrežo dobiš na metre, pa še pocen je!

Wad@ ::

Zakaj pa ne bi raje manj večjih ventov dal..bi blo tišje..

Pa to, ker mi je ta naslov asociral na protiprašne mrežice me zanima, če kaj pomagajo tiste, ki pridejo odspredaj na antecu(taka črna mreža)..ali je boljše kakšen filc od kuhinjsk nape uporabit?

frenk ::

japan power: a ti mislš un za v beton:D...jest rabm tako mrežico kot je v zvočnikih...ki pa je malo lepša:)

Wad@: mah zdej je tko kot je...mogoče bom dal celo tiste z plavimi ledicami:))

Keyser Soze ::

Ponavadi se pri tuningu avtomobilov uporablja aluminijasta mreža. Lepo nerejena, pa še draga ni. Tud eloksiranje ni drago. Pa jo lahko na črno, srebrno, zlato brez problema za male pare eloksiraš.

Poglej na avtomobilizem.com. Mislim, da sem tam zasledil to mrežico.
OM, F, G!

frenk ::

keyser soze: ja tist se mi zdi že kar vredu...samo ne vem kolk velke luknce ma...a pa se da eloksirat tud recimo ohišje od računalnika?:))

mloncar ::

mogoče se nisem opravilno izrazu, ampka sm mislu takšne kot je Keyser Soze omenu! aluminijaste pa pocinkane so!

jst mam take na stranici ohišja, pa zelo vredu zgleda, sam moreš dat mrežico iz notranje strani (pred vent)!

frenk ::

dej slikce:))

Keyser Soze ::

Jaz sem videl različno velike. Oz. bolje rečeno z različno velikimi luknjami.

Bi pa tudi jaz rad vedel kje se dobi to sranje.

Eloksiranje. Mislim, da bi šlo. Kolikor vem, so cene za eloksiranje te mrežice okoli 45 SIT na dm2.

Info o eloksiranju.
OM, F, G!

frenk ::

jaja...sej to temo sem prebral:)

torej zdaj me samo še zanima kje se to dobi...seveda s čimmanjšimi luknjicami in čimlepšega izgleda:)

Keyser Soze ::

Pa sva dva.
OM, F, G!

frenk ::

v slogi je moč;)

zanima me še kako je z oblikovanjem...jest bi to oblikoval tako, da bi ležal na isti ravnini kot stranica...torej ne samo tako da je gor našraufan z notranje strani, ampak da je nekoliko zapognjen v luknjo...upam da me razumete:)

Keyser Soze ::

Težka bo. Kalup pa štancat. Tist milimeter kolikor nucaš.
OM, F, G!

frenk ::

bomo pa štancal>:D...sej približno mam že zamišljeno kako bom to izvedu...samo še mrežco:\...bom jutr u merkur poklical:)

frenk ::

dejte mi še povedat kako se reče tem mrežicam...armaturna mrežica?:\

frenk ::

pa še nekj me zanima...pri eloksiranju je plast dokaj tanka...a mislte da bi se poznal, če je spodaj brušeno z brusnim papirjem 1200?:\

eloksiranje

Linija za eloksiranje je sestavljena iz kadi dimenzij 970(dolžina) X 500(globina) X 350mm (širina) - primerno za manjše izdelke.

Trenutno lahko eloksiramo v naravni ali črni barvi.


...kakšna pa je naravna barva?:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aluminij

Oddelek: Kaj kupiti
153047 (2324) _pobesneli_
»

barvanje aluminijastega ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5943 (880) Stratus
»

EK-MCW Silver Edition (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
816171 (4145) Eddy
»

Vroča rebra na r8500 gpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9943 (783) SkyNet
»

Kaj menite o hladilnikih ki so loksirani?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121102 (892) franci

Več podobnih tem