» »

Windows Explorer - Čuden Problem

Windows Explorer - Čuden Problem

mortal ::

Imam problem z Windows Explorerjem , ravnokar sem inštaliral Windows XP z SP1 (plus vsi trenutni dodatki). Explorer mi vsako tolko časa crkuje tako da ko stisnem katerikoli direktorij na desni stran javi error.(Poglej Sliko) Pomaga samo da zaprem explorer in odprem novega. Ima kdo kako idejo v čem je problem ?

Ta problem se mi je že pojavljal pol leta nazaj na čisto drugačni mašini (druga plata,CPU,RAM)... tak da problem ziher ni "strojne/hardwareske" narave.

Edino rešitev , ki jo poznam je reinštalacija windowsev, ampak glede na to da sem jih ravnokar inštaliral z vsemi programi in prilagoditvami... se mi ne da še enkrat !!!

Ima kdo kako pametno idejo ?

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

darkolord ::

Kaj imaš pa pod D:\Stuff2\ ??

mortal ::

Pod D:\Stuff2\ imam jaz Desktop , se pravi D:\Stuff2\Destkop (ikone)
Ugotovil sem v čem je finta... če imaš na Desktopu direktorij Desktop začne explorer javljati to napako!
(vendar ne takoj .. po kakem pregledu direktorijev,datotek in kopranju več leva stran ne deluje (slika) !!!)
Če spremenim direktorij "D:\Stuff2\Destkop\Desktop" v npr "D:\Stuff2\Destkop\Desktop_" , pa explorer ne crkuje več!

Kot kaže Windows bug!?

darkolord ::

očitno... važno da ti zdaj deluje :D

nicjasno ::

Ce uporabljas windows(total) commander se ti to ne bo zgodilo.

darkolord ::

nicjasno: to ni neka ravno elegantna rešitev problema

nicjasno ::

Ja, pa je. In to najbolj elegantna.

Zakaj bi se mucu in uporabljal tako bugast in okoren program kot je windows explorer, ce pa obstaja nekaj MNOGO bolsega.

BigWhale ::

Nicjasno:

Seveda, zakaj bi hodil okrog z berglami, lahko si takoj nogo odrezes in gres na invalidski vozicek!

;)

nicjasno ::

Ne, bolj v smislu:
zakaj bi hodu s preozkimi in neudobnimi cevlji, ce lahko obujes cevlje ki so udobni in pasejo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za ZDA hudi kršiteljici intelektualne lastnine tudi Kanada in Švica

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
135854 (4442) [D]emon
»

Dvojni xp-ji

Oddelek: Operacijski sistemi
141228 (918) 2g00d4u
»

voodoo3 inu winXP

Oddelek: Operacijski sistemi
13793 (611) wind
»

Kaj shell uporabiti namesto explorer.exe?

Oddelek: Operacijski sistemi
251983 (1696) TheHijacker
»

NAREDI SI SAM !

Oddelek: Programiranje
7993 (822) glavic

Več podobnih tem