Forum » Omrežja in internet » reddit in brave browser
reddit in brave browser
strikeout ::
a še komu ne dela reddit spletna stran na brave browserju ali samo meni?
na ostalih browserjih mi dela normalno.
na ostalih browserjih mi dela normalno.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Tudi Edge ne podpira več uBlock Origin in ostalih razširitev Manifest V2 (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Brskalniki | 12238 (4135) | joez7 |
| » | Firefoxa brez Googla ni (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Brskalniki | 10973 (5540) | gruntfürmich |
| » | YOUTUBE ne odpira večOddelek: Mobilne tehnologije | 2199 (888) | sbawe64 |
| » | Brave novi brskalnikOddelek: Programska oprema | 4147 (3203) | kuall |
| » | Chrome praznuje 10 letOddelek: Novice / Brskalniki | 10896 (8521) | gendale2018 |