» »

reddit in brave browser

reddit in brave browser

strikeout ::

a še komu ne dela reddit spletna stran na brave browserju ali samo meni?
na ostalih browserjih mi dela normalno.

vinkop ::

meni deluje v brave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tudi Edge ne podpira več uBlock Origin in ostalih razširitev Manifest V2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7512238 (4135) joez7
»

Firefoxa brez Googla ni (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
6110971 (5538) gruntfürmich
»

YOUTUBE ne odpira več

Oddelek: Mobilne tehnologije
162198 (887) sbawe64
»

Brave novi brskalnik

Oddelek: Programska oprema
134146 (3202) kuall
»

Chrome praznuje 10 let

Oddelek: Novice / Brskalniki
3910896 (8521) gendale2018

Več podobnih tem