» »

SIOL za 5000SIT brez inpulzev

SIOL za 5000SIT brez inpulzev

«
1
2

J-A-G ::

To ni bilo nategovanje. Datum je določen: februar 2001 (:D)

Kaj vi mislite: ali vodillni lažejo ?:|


:\

darh ::

dejsto je da se bo konec leta iztekel telekomov monopol... tko da zdej telekom oz siol k sebi poteguje se zadnje uporabnike, ker mislm da bo pol prehuda konkurenca...

viva la kapitalisem !:D:D:D:D:D:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Tr0n ::

Ce bo prislo do tega, me ze sedaj boli glava, ko bom po netu surfal ali downloadal z 1k/sec.

AlchemY ::

ja, konkurenca prihaja, Eles se ze na veliko pripravlja z nekaterimi podjetji za blizajoce se naslednje leto, za kar je bil ze skrajni cas, to nam bo po moje le koristilo, saj smo videli kaj je naredil Simobil s svojim prihodom na trg GSMov. Verjetno po zazivela tudi internetna telefonija (preverjeno iz prve roke)

Loki ::

Only the time will tell...

8-O8-O

PaJo ::

Tocno tko, jaz upam da bo od tega kaj res:D PAc pustimo casu svoje naredit.
Drugacepa to da bo potle dl se samo 1kb/s ziher nebo res, ker vsi itak nebodo tega uporabljali, ker tako in tako nebodo vedeli za kaj se gre, kakor se to dogaja v Nemciji, kjer folk sploh ni tako navalil na te Flat-Rate varjante, ker se dolocenim osebkom enostavno ne splaca in jaz mislim da bo nekaj takega tudi pri nas:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

dolocenim osebkom pa se bo splacalo:D

singular ::

npr. meni?>:D

J-A-G ::

ali meni...:D

TiMe25 ::

Download 1k/s za 5 jurjev naj kr majo
TiMe it's always on my side !

Tr0n ::

Edino da SiOL nagradi na 155 Mbit/s ATM. Pol bi zadeve lepo laufale in ne bi vec tolikokrat prihajalo do zastopfanih linij.

miranpozar ::

bla, bla, bla...
Kje lahko preberem kaj konkretnega in/ali uradnega o tem?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

PaJo ::

Ja to bo Siol itak moral, spolh ce bo hotel ponudit kasen ADSL, kateri se nam lahko obeta po novem letu, saj so baje na sodiscu razresili tezave glede dobavitelja modemov in sicer bo to Siemens:D

Upama da bom cimprej lahko mel kaksen flatrate ali pa adsl doma, pa se v horoskpu za naslednjo leto mi pise da bom presedlav na boljso komunikacijsko sredstvo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

kaj za mene si kaj pogledal kak mi kaze?:D

PaJo ::

Ne to pa zal nisem.. si bos moral kar sam:D>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

sleby ::

PaJo, lepa napoved :>
Btw kje si to bral ? :>

PaJo ::

Hehe... pa neka prilogaje bila zraven tednika 7D pa sem za foro sel brat in sem bil kar vesel ko sem prebral:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Mlchk ::

PaJo: daj poskeniraj.. pa nalepi tule v forum!!!!!
prosim.. de tudi mi vidmo ta blagoslov! :)

PaJo ::

Zal nebo slo, ker niam sceneraj, ker ga niti ne rabim:D

Pa idi v kiosk pa si kupi 7D ce te tak zanima in si preberi sam0:)
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

zdej pa samo še tekma s časom... kaj bo prej... kabel al pa siol za 5k sit... mater to bo žur 24 ur na netu viset:P
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Loki ::

Nekako mam obcutek, da bo kabel se zmeraj boljsa moznost.;((

PaJo ::

Ja mas po eni strani prav, amapka kaj ap tam kjer sploh kabelsek nimamo in se nihce o tem niti pomisli nena, tam pa nimamo drugih moznosti kod cakat na kaksen flatrate ali pa Telekom lepo prosit da nam cimprej ADSL omogoci, ker prej ko bo moznost kabelsek se ze lahko dosti kaj druga zgodi:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

GodStyler ::

Konkurenca nam potrošnikom samo koristi. Sam zato pa firma najeba. Spomnimo se samo simobila, kuko ga je slovenija jebala u glavo. Ni dobu koncesije,... Dve leti prej je biu tukej, pa ni mogu nč. Telekom pa vlada sta dobr zračunala, da ne bo več dost miljončkov šlo v žep, če bo simobil prvi, k bo ponudu uporabniku mobilne storive.

PaJo ::

To je itak bilo ze prej skalkulirano;(

Samo zdaj koncno daje konkurence cene in po mojem se bol konkurencen pakete. Tak da ce bo slo po tem vzoru bomo se vsaj ene 2 leti morali cakat da bo kdo drug razen Telkoma ponudil kaksno pametno in poceni storitev za net, preko telfonskih zic;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

edmund ::

Kaj se te sekirate - bodimo optimisti. Konec leta 2001 bodo UTMS handyji že dokaj razširjeni - bomo pač meli 2Mb/s po luftu, ne po kablu :'(
[28-Jun-2003 15:55:08] Body temperature above normal (error type 215)
[28-Jun-2003 15:55:08] No brain activity (error type 265)

PaJo ::

Hehe... Tudi varjanta, pa se slabo nebi bilo, ker nebi bilo potrebno nobenih nadleznih zic met:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

J-A-G ::

Uf tale ADSL je pa nor pa [e poceni bo!!!!!!

COOL:D

Sergio ::

dalmatinka: ja če ti je 30k sit na mesec poceni za 150 kbps prenosa (kilo BITOV na sekudno) do tujine... pol ql
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

mojsterpeter ::

ma ne bo 30k ampak okol 10k

PaJo ::

Tocno tko... ker ce bo okoli 30 jurjev ziher nebo skoraj nihce vzel, jaz namrec mislim da za kakih 30 jurjev se bo ze dala dobit kaksna hitrejsa varjanta za firme in ne za fizicne osebe:8)

Upam vsaj da se ne motim:|
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Sergio ::

PaJo: jah men je direktor prodaje siola delal eno nepopravljivo antipropagando :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Loki ::

30k ... ;((;((;(( mal tezko verjetno.

Sergio a lahko zaupas kaksno?

ahac ::

Ce bo ADSL nujno preko Siola potem tu ni cisto nobene konkurence. Novi operaterji pa ne bodo kar takoj zaceli ponujati ADSL.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PaJo ::

Seveda bo ADSL na zacetku preko SIol-a, ker je tudi on edino se kolko tolko zmozen ponudit dovolj mocno linijo v svet, namrec ostali jo itak niso;(

Pocakajmo se malo in upajmo da bomo pozitivno preseneceni:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

ahac ::

Nekje (mislim, da v Delu) sem pred nekaj časa bral en intervju ali nekaj takega z enim tipom iz Amisa in je rekel, da jim Telekom ne da ADSL za testiranje, oni pa bi ga radi ponudili. ;(( Ne vem zakaj sploh imamo Urad za varstvo konkurence?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

PaJo ::

Ja to sem jaz tudi bral. Telekom pac prvo ugodi svjim hcerkama potem sele ostalim;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

EASYdoor ::

telekom nas se ni pozitivno presenetil in nas tudi ne bo se nekaj casa>:D>:D>:D


lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

hatch ::

Preden siol ponudi ADSL ali FLAT-RATE rabi en NORMALEN link v tujino, ker to kar se zadnje case dogaja je adijo.
Ob sobotah in nedeljah ko so vsi solarcki doma s kabli se dogaja sledece...

traceroute to 212.93.4.17 (212.93.4.17), 30 hops max, 40 byte packets
1 AS-110-121.dial-up.siol.net (193.189.191.121) 20.845 ms 20.655 ms 20.719 ms
2 mandark.siol.net (193.189.161.205) 22.013 ms 26.158 ms 21.215 ms
3 Serial9-0-0.GW1.ZUR3.ALTER.NET (146.188.49.77) 565.94 ms 395.333 ms 435.626 ms
4 421.ATM8-0-0.CR2.ZUR3.Alter.Net (146.188.6.65) 516.261 ms 451.9 ms 375.245 ms
5 494.at3-0-0.TR2.FFT1.Alter.Net (146.188.10.149) 469.911 ms 559.551 ms 456.152 ms
6 SO-6-0-0.XR2.FFT1.Alter.Net (146.188.8.145) 498.535 ms 562.658 ms 437.916 ms

Siolov link v tujino popolnoma zabasan.. se dogaja tudi med tednom okol 11h, ko folk v sluzbah surfa po internetu (vecinoma pr0n:)).. siol pa dela idealno med delavniki okoli 4-5h zjutraj (idealen cas za spilanje quaka po netu)

PaJo ::

Hehe... komo se te da ob 4 zjutraj vstajat da gre quake spilat:D

Se pa strinjam da mora Siol absolutno nadgradit na vsaj 155Mbit v primeru da bo zacel ponujat ADSL ali pa kakrsenkoli FlatRate;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Quickbeam ::

Telekom bo ponudil adsl samo tistim ki imajo isdn. Seveda bi ga lahko dobili tudi vsi drugi ampak zakaj bi plačevali 1000 naročnine če lahko plačujemo 4000?

Loki ::

A bo ELES slucajno nudil dostop prek elektricnih vodov???

Igor ::

enkrat bo gotov ..

noogy2noogy ::

...hmmm, ko bi vedeli, kakšne vode ima šele mestna kanalizacija... :D:D:D

sorry, ampak res ste že smešni...
lp noogy

PaJo ::

Hehe... vemo vem kake vode ma kanlizacija, nix kaj dosti vec kod kasne ELES ali pa SŽ ali pa DARS, ti so namrec povosd polke vecjih cest, zečeznic in vecjih dalnovodov vlekli opticen kable, pac za interne povezave, amapak tega absolutno ne potrebujejo toliko:D Pa stvar je v tem da majo vsi ti tirj e vsak po svoj opticni kriz cez celo slovenijo in to je velika prednos pred mestno komunalo:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

ampak zgleda, da ti trije niso prevec navduseni - mogoce bi bil denar s katerim bi sluzli z dostopom do neta premali. Recimo ce bi oni hotli to ponudit uporabnikov rabijo ljudi, ki bi to podpirali, itd... Mogoce se jim ne splaca. mogoce se jim splaca samo prodajat vode velikim podjetjem...

PaJo ::

Hm tudi mozno, samo sel zdaj po novem letu so dobili cisto odprte roke tako da lahko v roku pol leta pricakujemo drasticne spremembe, jaz vsaj upam tako. Saj recimo ELES je ze zdaj dajal infrastrukturo ARNESU in ostali ISP-jem(razen Siolu>:D).

Jaz sem pac vecni optimist in samo cakam na pravo priloznost>:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

andrej ::

saj stvari bodo sle vedno na boljse... optimist pa je tudi treba bit, samo pretiravat ni dobro...:D

PaJo ::

Hehe... kaj se sprnevedas saj ves da mam jaz vecno upanje, sploh na podrocju komunikacij:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

e-spy ::

Kaj cakate na druge, spajkalnik v roke pa na delo!!!

Click

ps . Pa nobenum povedat, da je zastonj. net seveda, kaj si pa mislu?
-- by e-spy

andrej ::

upanje je najbolj pomembno!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WWW gostiteljstvo

Oddelek: Omrežja in internet
111286 (1110) Uporabnik
»

SiOL nagradil link na 189 Mbit/s!

Oddelek: Omrežja in internet
262423 (2082) PaJo
»

Slo-Tech in nov server

Oddelek: Slo-Tech
151965 (1756) PaJo
»

ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
462517 (1860) Tr0n
»

ker ponudnik??

Oddelek: Omrežja in internet
181761 (1566) singular

Več podobnih tem