» »

Brezplacna domena

Brezplacna domena

bombacina ::

Kje si lahko naredim brezplacno domeno za moj ftp server in kako zvem kateri ip nalsov imam, imam dinamicnega.

Hvala

undefined ::

1.) http://my.dot.tk/

2.) ipconfig :)

MUC ::

http://www.gajba.net

To je zate, uno prej zgoraj je plačljivo, če nočeš samo preusmeritve.

bombacina ::

no res ti hvala.Lej sem zrihtal slovensko domeno gajba.net kjer imas prav za dinamicni ip. Sam je pa en problem vse zrihtam, naredim tud brezplacno domeno, sam v polju Vaš sedanji URL naslov pa ne vem kaj napisat. Ma mojo stran ne bi rad napisu, a si moram na hitr novo nardit al kaj ali je se kaka tretja moznost.

hvala

Zgodovina sprememb…

undefined ::

3.) slohosting.si (free hosting 100MB) :)

bombacina ::

sam tale www.slohosting.si sploh ne dela. Si mislil.com verjetn. Se da da se malo bolj razlozis, ka mislis z vsem tem in kako naj to jaz zrihtm. Preko my.dot.tk verjetn mislis preusmeritev na slohosting.com.

Sam j en tinci minci proble. Tvoja domena je placljiva.

Zgodovina sprememb…

bombacina ::

Lejte sem si sam prsu gor in vse zrihtu, ce se kdo hoce ftp server naj si instalira CesarFTP in bo takoj vse znal, del apa preko ip ali domene, ki pa si jo lahko ustavri na gajba .net kot mi je poveda MUC.

darh ::

pizda si škrt. 5k/leto boš pa že dal...
Excuses are useless! Results are priceless!

undefined ::

> Sam j en tinci minci proble. Tvoja domena je placljiva.

my.dot.tk deli FREE domene!

FREE Registration. By going through our easy registration process you can register your own Dot TK domain name for your own website. You don't need any technical know-how. You don't need any additional servers or services, such as a Domain Name Server. The only thing you need is the URL of your current website and your Dot TK will work directly after the registration process!

MUC ::

Brezplačna je preusmeritev, zato ne rabiš svojih DNSov .. navajam: "You don't need any additional servers or services, such as a Domain Name Server"

Če hočeš domeno, da jo imaš tut za FTP, mail, ipd, jo morš kupt!, tisto zgorej je pa samo za WEB

feliche ::

kva s šlkrt - daj link do programa ali drugače kako se ga da dobitt - ali je free ali kaj

lp

feliks


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

registarcija domene na dinamični ip

Oddelek: Omrežja in internet
61540 (1393) jerneju
»

Kako do brezplačne domene

Oddelek: Izdelava spletišč
115262 (4727) Nikolai5
»

redirection problem...

Oddelek: Izdelava spletišč
141109 (1020) Brilko
»

dns

Oddelek: Omrežja in internet
61242 (954) Ziga Dolhar
»

server

Oddelek: Omrežja in internet
111052 (734) SLOWWWeb.net

Več podobnih tem