» »

Popravilo pipe

Popravilo pipe

Scaramouche3 ::

Na sliki, se mi ta del kjer sem z rdečo obkrožil, noče več zašraufat, se da to popravit, ali je potrebno celo pipo zamenjat!

tony1 ::

Ta rezervni del se ponavadi da dobiti, sam sem ga menjal na Armalovi pipi; vse je odvisno od starosti pipe in proizvajalca, če še dela rezervne dele...

Scaramouche3 ::

tony1 je izjavil:

Ta rezervni del se ponavadi da dobiti, sam sem ga menjal na Armalovi pipi; vse je odvisno od starosti pipe in proizvajalca, če še dela rezervne dele...


Samo kako veš, da ni tisti del na katerega se navije?

starfotr ::

Če je pipa renomiranega proizvajalca, potem dobiš rezervne kose. Če ni, potem kupi novo.

Lahko pa pokličeš servis pipe
051 611 508

Hudobec82 ::

Kolega plumber mi je lih zadnic razlagal, da obstajajo za pipe servisi. Pridejo na dom in ti popravijo. Konc koncev je taka HansGrohe pipa lahko tut par 100 evrov.

Scaramouche3 ::

Hudobec82 je izjavil:

Kolega plumber mi je lih zadnic razlagal, da obstajajo za pipe servisi. Pridejo na dom in ti popravijo. Konc koncev je taka HansGrohe pipa lahko tut par 100 evrov.


Sej je 100€,samo bom raje šel v trgovino po kos kot pa dal njemu polovico te cene da mi na dom pride!

tony1 ::

Scaramouche3 je izjavil:

tony1 je izjavil:

Ta rezervni del se ponavadi da dobiti, sam sem ga menjal na Armalovi pipi; vse je odvisno od starosti pipe in proizvajalca, če še dela rezervne dele...


Samo kako veš, da ni tisti del na katerega se navije?


Da ni fuč tisti del, na katerega se navije? Odviješ in probaš presoditi. Ker je zraven voda, je morda problem tudi v vodnem kamnu in morda bi lahko pred menjavo z novim gumbom tudi za nekaj ur v "luknjo", kamor se privije gumb nalil alkoholni kis, da ga požre...

Običajno se pri tem delu najprej okvari gibljiv del (ali se ne drži več sam v zgornjem položaju ali pa skozi pipo začne puščati voda, ko je gumb v zgornjem položaju).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Armal enoročna kuhinjska pipa

Oddelek: Loža
52183 (332) zpza
»

Kuhinjska pipa

Oddelek: Loža
161189 (663) kajtimara
»

Vodovodarski problem :) kako odstraniti aerator na pipi

Oddelek: Loža
332863 (1784) starfotr
»

Sanitus Elite pipa za umivalnik zelo slab pretok

Oddelek: Loža
111835 (1146) LeXani
»

Kuhinjska armatura - isti tip, različne cene

Oddelek: Loža
278197 (7244) akulp

Več podobnih tem