» »

Predsedniška debata Trump vs Biden

Predsedniška debata Trump vs Biden

Temo vidijo: vsi
««
69 / 73
»»

DarwiN ::

Putin ali Kamala? Ugibajte, preden kliknete na video. ;((

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

TESKAn ::

Sej se že v tej temi vidi, kako so nekateri triggerirani, ker si baba drzne kandidirat, no.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

DarwiN ::

Ja, so dobili navodila in vsi kot papige ponavljajo ene in iste propagandne zablode.

Za dobro jutro poglej ta obračun s "povsem običajnimi trumperji":


Ta kratek prispevek vse pojasni. Gotovo je. Kot človeštvo smo pogrnili po celi črti.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kamiKaZaA ::

DarwiN je izjavil:

Gotovo je. Kot človeštvo smo pogrnili po celi črti.

To se pa strinjam. Woke kultura bo uničila človeštvo. Nekaj upanja sicer je, če narod več ne bo volil leftardov, ker potem bo počasi tudi ta woke kultura z ekofašizmom končala na smetišču zgodovine.

hendriks ::

kamiKaZaA je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Gotovo je. Kot človeštvo smo pogrnili po celi črti.

To se pa strinjam. Woke kultura bo uničila človeštvo. Nekaj upanja sicer je, če narod več ne bo volil leftardov, ker potem bo počasi tudi ta woke kultura z ekofašizmom končala na smetišču zgodovine.


Iz tvojih ust v božja ušesa.

DarwiN ::

Ravno nasprotno. Woke kultura in "ekofašizem" želita rešit človeštvo.

Ti sam bi postal woke, če se ti rodi transspolni otrok. Tudi homofob več ne boš, če se ti rodi gej. Globalnega segrevanja oziroma ukrepov proti GW ne boš več zanikal, ko ti tornado ali poplave odpihnejo hišo.. Migrantov ne boš več sovražil, ko sam postaneš migrant. Tudi rasizma se bi hipotetično začel dodobra zavedat, če bi bil sam na primer temnopolt.

Tole je neka definicija trumptarda.. Vse te družbene krivice in problematike zavohate šele in samo v primeru, ko to začutite na lastni koži.. Takrat zavohate covfefe..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

paradajzos je izjavil:


Zakaj? Donny kandidira pri 78 letih, ne pri 59 in nikoli ni bil drugačen. Zdaj je pač še dementen..


Donny je ze prestar, saj se strinjam. Ni vec na istem nivoju kot 20 let nazaj. Kako tocno to spremeni, da je Kamala nesposobna, pa ne razumem.

paradajzos je izjavil:


Ampak res. Kje so zdaj šaljivci, ki so se norčevali iz Sleepy Joea, naenkrat je referenca Donny pred 20 leti.


Zdaj mi samo se najdi citat, kjer se "norcujem iz Sleepy Joea".

esel je izjavil:

kow je izjavil:

Premaknil bi me posnetek, ki bi dokazoval nasprotno. Pa cakam nanj ze 3 mesece. Samo zato, ker nori ideologi, ne upate realno oceniti "svojega" kandidata oz. kandidatko.

Bo dovolj dobro zate?


Kaj tocno tako inteligentnega je tukaj povedala? Neke naucene fraze je ven metala. Govorim, da o neki tematiki argumentira svojo pozicijo. V tem posnetku:
- ni odgovorila na vprasanje
- nekaj je blodila, da bi bil Putin sedaj v Kijevu (ce bi bil predsednik Trump). Kar je bedarija.

Nekaj primerov inteligence:
Obama:


Nixon:


Clinton:


(Clinton je bil "velika podlasica", in imam o njegovih morali slabo mnenje - ampak tudi najvecji haterji niso trdili da je nesposoben).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kamiKaZaA ::

DarwiN je izjavil:

Ti sam bi postal woke, če se ti rodi transspolni otrok.

To se še ni zgodilo. Otrok se rodi in ima ob rojstvu moški ali ženska spol. Tretje opcije ni. In ravno woke kultura je vpeljala 156-spolov in to je samo ena od idiotizmov woke kulture, katera bo pogubila človeštvo.

Človeštvo obstaja 10.000+ let in je preživelo poplave, vročine, ledene dobe, suše in sedaj bo ravno woke kultura uničila civilizacijo kot jo poznamo, kateri ni do živega prišla nobena suša, nobena poplava, nobena ledena doba, nobena vročina. In sedaj nas bo woke in vsi idiotizmi povezani z njimi pogubil razen, če ga pošljemo na smetišče zgodovine.

pegasus ::

kamiKaZaA je izjavil:

Tretje opcije ni.
Opcij je ene pet, to so vedeli in razumeli že npr. ameriški staroselci (tebi znani kot indijanci) ter vsi ostali narodi in plemena, o katerih ti ne veš nič. Tako da nehaj zdaj binarno diktaturo zganjat, ker si patetičen.

DarwiN ::

Ja, to je še ena od definicij trumptarda: poenostavljanje. Simpletoni poznate samo črno in belo.. Vse vam mora biti 100% pojasnjeno v enem stavku... Drgač je preveč za vas.

kamiKaZaA je izjavil:

To se še ni zgodilo. Otrok se rodi in ima ob rojstvu moški ali ženska spol.


Fact check: kaj pa je potem interspolnost?

Definicija: Interspolnost (angl. intersex) je biološka/telesna nejasnost spola v okviru binarnega spolnega sistema oz. nezmožnost dojenčici_ku ob rojstvu pripisati izključno ženski ali moški spol. Interspolne osebe imajo atipičen razvoj spolnih kromosomov, spolnih žlez, reproduktivnih organov in kanalov ter genitalij. Stopnje interspolnosti i se med seboj razlikujejo. Povprečno 1 od 200 dojenčic_kov se rodi kot interspolna oseba.

Ali ti posamezniki pred 100 leti niso obstajali? Šele z woke pojavom smo si jih izmislili?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

TESKAn je izjavil:

Sej se že v tej temi vidi, kako so nekateri triggerirani, ker si baba drzne kandidirat, no.


V bistvu se vidi tvoja omejenost, ker zaradi ideoloske pripadnosti ne smes na glas izreci, da je zenska lahko nesposobna. Enako kot je lahko nesposoben moski.

(sposobnost je relativna, govorim o sposobnosti za nivo predsednika ZDA)

kamiKaZaA ::

@DarwiN
@pegasus

Sreča je, da ste taki woke kulturniki v manjšini. Slabost pa, da ste v večini držav se dokopali oblasti in sedaj večina čuti vse te posledice na vseh področjih zaradi woke kulture.

Rešitvi sta samo dve: da večina ljudi pride k pameti in začne voliti ljudi, kateri niso naklonjeni/podrejeni woke kulturi ali pa sledi propad človeštva kot je to omenil @DarwiN. In jaz vseeno upam, da se bo narod spametoval in začel voliti desno. Vas leve pa poslal na smetišče zgodovine in potem vam drugega ne bo ostalo kot, da se ga boste drogirali in potem zadrogirani na ulici razlagali, da imamo 156-spolov in ostale budalaštine, katere so zrastle na woke zeljniku...

DarwiN ::

Kaj ko bi enkrat za spremembo odgovoril na zastavljeno vprašanje?

Ja, Trump ima rad takšne ljudi kot si ti.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kamiKaZaA ::

Sem ti odgovoril. Beri komentar nad tvojim. Imaš odgovor.

DarwiN ::

"Odgovoril" ja... V slogu Trumpa. "Mexicans are gonna pay for it".

Odgovoril nisi, ker ne moreš odgovorit.. Ker ne obstaja odgovor, ki bi potrjeval tvoje ignorantsko/nemoralno stališče..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

kamiKaZaA ::



Pričakoval bi, da bi takšna slika nastala na zaprtem oddelku norišnice (in se bi še zraven nasmejal), ne pa na otvoritvi olimpijskih iger (kjer sem bruhal zraven, ko sem to gledal), katero gleda vse od mladih do starih v 1+ milijardi populacije.

In točno to je to, kar bo pogubilo človeštvo. Woke kultura. In prav na živce mi že gre to vsiljevanje "freak-ov", kateri so v krepki manjšini in krojijo usodo 99% populacije človeštva, ko se nam na vsakem koraku vsiljuje te bolane stvari in se jih prikazuje kot nekaj "normalnega". Ne, to ni normalno. To je za zaprti oddelek, pa naj se tam pačijo vsi ti freak-i.

In če smo preživeli vse poplave, suše, vročine, ledene dobe bomo se sedaj morali spametovati, če želimo preživeti to freak woke kulturo in se dalje razvijati v normalno družbo, ne pa da sledimo novi poti v idiokracijo ravno preko te woke kulture.

DarwiN ::

Največja ironija je.. Da ti te stvari, ki te tako hudo motijo, vsiljujejo predvsem tvoji desničarski kolegi na družbenih omrežjih in fake newsu.. Normalen človek ne pride pogosto v stik s temi zadevami.. V RL itak skoraj nikoli.. Sicer pa kak transič v kakšnem filmu, ipd... Pa še takrat lahko zadevo preprosto ignoriraš tako kot ignoriraš reklame med gledanjem TVja.

LMAO, tebe pa kolegi trumptardi na Twitterju 24/7 bombardirajo s tovrstno vsebino, kot je denimo ta fotka. "They are comming for our children" sporočanje 24/7..

In pol ni čudno, da se ti je spipalo. \o/

Ironija vseh ironij. Homofobi povsod na vsakem koraku vidite pedre, a ne? Normalen povprečen človek praktično sploh ne ve, da obstajajo, saj ni obseden z njimi.

Kdo je pol woketard? Jaz ali ti?

p.s.: In btw, teh tvojih poplav, suš in vročine bo čedalje več. Zaradi globalnega segrevanja, proti kateremu se ti tako zavzeto boriš, ker si razumen človek.. Oh, wait.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TESKAn ::

kow je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Sej se že v tej temi vidi, kako so nekateri triggerirani, ker si baba drzne kandidirat, no.


V bistvu se vidi tvoja omejenost, ker zaradi ideoloske pripadnosti ne smes na glas izreci, da je zenska lahko nesposobna. Enako kot je lahko nesposoben moski.

(sposobnost je relativna, govorim o sposobnosti za nivo predsednika ZDA)

Seveda lahko rečeš. Samo ko to baziraš na tem, da žensko na položaju degradiraš na 'dala je noge narazen', 'se hecno smeji', '(donald pravi da) ne ve al je črnka al je indijka' te to diskvalificira.

(sposobnost je relativna, govorim o sposobnosti za nivo predsednika ZDA)

Relativna, to misliš 'dec=OK, baba=NOK' 'relativnost'?

Pričakoval bi, da bi takšna slika nastala na zaprtem oddelku norišnice (in se bi še zraven nasmejal), ne pa na otvoritvi olimpijskih iger (kjer sem bruhal zraven, ko sem to gledal), katero gleda vse od mladih do starih v 1+ milijardi populacije.

Še en, ki mu algoritmi servirajo samo maga bs.

To je za zaprti oddelek, pa naj se tam pačijo vsi ti freak-i.

Jaz bi pa tja dal take, kot si ti. Pa se tam označujte glede na arbitrarne lastnosti drugih, sem prepričan da boš takoj označen za 'freaka'.

LMAO, tebe pa kolegi trumptardi na Twitterju 24/7 bombardirajo s tovrstno vsebino, kot je denimo ta fotka. "They are comming for our children" sporočanje 24/7..

Jaz čakam, da bo povsem resno povedal, da otrokom v šoli spremenijo spol...ker je to izjavil donald, je menda že res, ane? Pa migranti jedo hišne ljubljenčke...

Zaradi globalnega segrevanja, proti kateremu se ti tako zavzeto boriš, ker si razumen človek.. Oh, wait.

Bori se tako, kot se bori proti (npr) gejem. Zapre oči, zamaši ušesa in si poje 'lalala', če ne vidim ne obstaja. Zato jih pa tako triggerira vsaka slika česarkoli. So opomnik, da živijo v resničnem svetu, ne svoji namišljeni pravljici.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

hendriks ::

DarwiN je izjavil:

Ravno nasprotno. Woke kultura in "ekofašizem" želita rešit človeštvo.

Vidimo ja, kako 14 letniki spreminjajo spol, 10 let kasneje pa trpijo in delajo samomore.

DarwiN je izjavil:


Ti sam bi postal woke, če se ti rodi transspolni otrok. Tudi homofob več ne boš, če se ti rodi gej.


Nop. Če prideš v tako situacijo, potrebuje otrok samo sočutje in zavedanje, da on ni nič kriv. Ne pa megafona in razne izprijene parade ponosa.

DarwiN je izjavil:


Globalnega segrevanja oziroma ukrepov proti GW ne boš več zanikal, ko ti tornado ali poplave odpihnejo hišo..


A še vedno verjamemo da mi, človeštvo, povzročamo GW? Oh ja..

DarwiN je izjavil:


Migrantov ne boš več sovražil, ko sam postaneš migrant.


Migrant ima vso možnost priti na uradni mejni prehod in zaprositi za azil. Ilegalce pa je treba sterat od tja kamor so prišli.

DarwiN je izjavil:


Tudi rasizma se bi hipotetično začel dodobra zavedat, če bi bil sam na primer temnopolt.


Aha, nekako tako kot če si belopolt in te temnopolti zmerjajo. Ubogi mi..

DarwiN je izjavil:


Tole je neka definicija trumptarda.. Vse te družbene krivice in problematike zavohate šele in samo v primeru, ko to začutite na lastni koži.. Takrat zavohate covfefe..


Čaki malo, a jst govorim s predstavnikom Levice? Se mi je zdelo..

DarwiN ::

Ejej. 8-O
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kamiKaZaA ::

DarwiN je izjavil:

Normalen človek ne pride pogosto v stik s temi zadevami..

Kak ne? Na olimpijskih so paradirali freak-i. In to tudi gledajo otroci. Na Eurosongu so paradirali freak-i, še zmagal je freak, pa ne zaradi dobre pesmi ampak, ker se je identificiral za non-binary freak-a in si je zaradi tega zaslužil nagrado za najboljšo pesem (je režija poskrbela za to, ko je preglasila tele-voting). In tudi to gledajo otroci.

In potem ti trdiš, da se s tem ne srečujemo pogosto? ;(( A ravno na najbolj gledanih prireditvah (z razlogom seveda, ker so ravno najbolj gledane) nam vsiljuje ves ta freak woke show in ga prikazujejo kot "novo normalo" oz. nekaj "normalnega", ter s takimi zadevami poneumljajo generacijo današnjih otrok, katera bo nekoč nas nasledila.

Gotovi smo, če ne ustavimo tega woke sranja.

DarwiN ::

Eurosong gledaš?

Kaj ti si pederčina? ;//
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kamiKaZaA ::

TESKAn je izjavil:

Pričakoval bi, da bi takšna slika nastala na zaprtem oddelku norišnice (in se bi še zraven nasmejal), ne pa na otvoritvi olimpijskih iger (kjer sem bruhal zraven, ko sem to gledal), katero gleda vse od mladih do starih v 1+ milijardi populacije.

Še en, ki mu algoritmi servirajo samo maga bs.

;((

Kaki algoritmi, če sem gledal olimpijske igre in mi je šlo na bruhanje ob gledanju tega freak show-a, kateri je sodil za zaprti oddelek in ne na otvoritveno slovesnost. Če bi danes vladali muslimani v svetu, bi se takšne freak-e iz stolpnic dol metalo, ne pa da se jim da prostor da paradirajo na najbolj gledani prireditvi na svetu in se nam to vsiljuje kot nekaj normalnega oz. vsakdanjega. Ne to ni normalno, kaj delajo ti freak-i. Ta woke kultura nas bo pogubila.

kamiKaZaA ::

DarwiN je izjavil:

Eurosong gledaš?

Kaj ti si pederčina? ;//

Eurosong me spominja na lepo otroštvo, ko smo kot družina se usedli zvečer in gledali glasbeni festival z dobrimi pesmimi in zraven uživali, držali pesti za svoje favorite in si tako popestrili samo gledanje eurosonga.

In tako je bilo, dokler se ni woke kultura vmešala zraven in nam iz tega naredila ven freak song show. Bolano! Pa tako dobra zamisel je še to bila 20-30 let nazaj. Res si lepo preživel večer s straši in sorojenci. Nepozabno. To danes, pa zraven bruhaš. 2-3 dobre pesmi, vsi ostali pa nekaj krulijo in na pol nagi skačejo po odru in zraven še ne veš kaj sploh je ali moški ali ženska ali spaka?

Pa da se razumemo, glasbo zelo rad poslušam in to je tudi razlog, da gledam razne glasbene festivale, da se na tekočem z novo glasbo.

TESKAn ::

Kaki algoritmi, če sem gledal olimpijske igre in mi je šlo na bruhanje ob gledanju tega freak show-a, kateri je sodil za zaprti oddelek in ne na otvoritveno slovesnost.

Prilepil si interpretacijo, da so s tem 'skrunili' zadnjo večerjo, kar je bil main maga talking point.

Če bi danes vladali muslimani v svetu, bi se takšne freak-e iz stolpnic dol metalo, ne pa da se jim da prostor da paradirajo na najbolj gledani prireditvi na svetu in se nam to vsiljuje kot nekaj normalnega oz. vsakdanjega.

Lahko drugič direkt poveš, da si želiš islama in šarije, no. Ni se ti treba skrivat (v omari).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kamiKaZaA ::

TESKAn je izjavil:

Kaki algoritmi, če sem gledal olimpijske igre in mi je šlo na bruhanje ob gledanju tega freak show-a, kateri je sodil za zaprti oddelek in ne na otvoritveno slovesnost.

Prilepil si interpretacijo, da so s tem 'skrunili' zadnjo večerjo, kar je bil main maga talking point.

Če bi danes vladali muslimani v svetu, bi se takšne freak-e iz stolpnic dol metalo, ne pa da se jim da prostor da paradirajo na najbolj gledani prireditvi na svetu in se nam to vsiljuje kot nekaj normalnega oz. vsakdanjega.

Lahko drugič direkt poveš, da si želiš islama in šarije, no. Ni se ti treba skrivat (v omari).

1. del - do te ugotovitve je prišel vsak, ki je vsaj malo razgledan. Zato sem tudi prilepil takšno sliko, predvsem za takšne, ki ne znajo ugotoviti čemu je bil namenjen ta freak show.

2. del - najdi med mojimi vpisi, kje sem pisal, da si želim islam in šarijo? ;(( In ti to meni pišeš, ko bi vse ilegalce najraje deportiral od kod so prišli. Pa tvoj nivo dojemanja je še na nižji ravni kot sem si mislil, da je. Ni čudno, da delaš takšne zaključke.

c3p0 ::

kamiKaZaA je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Ti sam bi postal woke, če se ti rodi transspolni otrok.

To se še ni zgodilo. Otrok se rodi in ima ob rojstvu moški ali ženska spol. Tretje opcije ni. In ravno woke kultura je vpeljala 156-spolov in to je samo ena od idiotizmov woke kulture, katera bo pogubila človeštvo.

Človeštvo obstaja 10.000+ let in je preživelo poplave, vročine, ledene dobe, suše in sedaj bo ravno woke kultura uničila civilizacijo kot jo poznamo, kateri ni do živega prišla nobena suša, nobena poplava, nobena ledena doba, nobena vročina. In sedaj nas bo woke in vsi idiotizmi povezani z njimi pogubil razen, če ga pošljemo na smetišče zgodovine.


Wokies še niso pojasnili, kako to, da imajo pogosto transspolno navijajoči starši, transspolne otroke (primer na forumu: Đajp). Grooming gotovo nima nič s tem.

Potem pa predpubertetnika na kemično kastracijo (oni temu pravijo zaviralec puberete). Stranski pojavi so vsaj osteoporoza, daleč od nedolžnega. In pa seveda dosmrtni uporabnik big pharma produktov. Ka-čing!

no comment ::

kow je izjavil:


(sposobnost je relativna, govorim o sposobnosti za nivo predsednika ZDA)

Točno tako. Tamala je bistveno bolj sposobna od Trupa. In na predsedniških volitvah je pomembna samo to. Moraš biti relativno boljši.

Ni pa material za Nobela. To so nam tudi letos sporočili iz Stockholma.

(delim tvoje mnenje oz. začudenje, da drugi tega ne uspejo razumet)

DarwiN ::

c3p0 je izjavil:

Wokies še niso pojasnili, kako to, da imajo pogosto transspolno navijajoči starši, transspolne otroke (primer na forumu: Đajp). Grooming gotovo nima nič s tem.

Veš, kaj pravijo za anedoktalne dokaze, ne?

ChatGPT: There is no scientific evidence to suggest that people who are pro-trans rights have more transgender children than those who are not. Being transgender is not influenced by parental beliefs or social attitudes in a direct or causal way.

Se pa bolj skrivajo in pod prisilo pretvarjajo.. To pa ja.. Če imaš trumptarde za starše, si ne boš upal stopit iz omare, a ne?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

c3p0 ::

no comment je izjavil:

kow je izjavil:


(sposobnost je relativna, govorim o sposobnosti za nivo predsednika ZDA)

Točno tako. Tamala je bistveno bolj sposobna od Trupa. In na predsedniških volitvah je pomembna samo to. Moraš biti relativno boljši.

Ni pa material za Nobela. To so nam tudi letos sporočili iz Stockholma.

(delim tvoje mnenje oz. začudenje, da drugi tega ne uspejo razumet)


V bistvu ni, je še slabša. Tudi, če bi bila pametna, pa nima nobene karizme in retoričnih sposobnosti. Ne govorim o slabših, ampak nula, zilch, nada, 00, 0^2. Konjske zobe ven, neroden izraz na faco in krohot. Sem imel takega znanca, glasen smeh mu je bil mašilo, seveda v obilnih količinah.

DNC bi lahko dal sposobnega kandidata__ko, pa niso. Zato si zaslužijo oranžnega (če ne rdečega).



DarwiN je izjavil:


ChatGPT: There is no scientific evidence to suggest that people who are pro-trans rights have more transgender children than those who are not. Being transgender is not influenced by parental beliefs or social attitudes in a direct or causal way.

Se pa bolj skrivajo in pod prisilo pretvarjajo.. To pa ja.. Če imaš trumptarde za starše, si ne boš upal stopit iz omare, a ne?


ChatGPT kot referenca? :D Ni biased, sploh za takšna vprašanja, dokazano. /s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

DarwiN ::

Dokazno breme je na tebi.. Ti si uletel s trditvijo, jaz sem samo podal argument in pojasnilo.

In "forum" seveda ne šteje kot dokaz.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mihor ::

TESKAn je izjavil:

Sej se že v tej temi vidi, kako so nekateri triggerirani, ker si baba drzne kandidirat, no.


Kot da ma ona sploh kaj besede pri tem! :)

kamiKaZaA je izjavil:

Pričakoval bi, da bi takšna slika nastala na zaprtem oddelku norišnice (in se bi še zraven nasmejal), ne pa na otvoritvi olimpijskih iger (kjer sem bruhal zraven, ko sem to gledal), katero gleda vse od mladih do starih v 1+ milijardi populacije.


Drži, ta eksces je bil ogaben, neprimeren in žaljiv. Saj česa drugega niti ne gre pričakovat od francozov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mihor ()

paradajzos ::

Donny je ze prestar, saj se strinjam. Ni vec na istem nivoju kot 20 let nazaj. Kako tocno to spremeni, da je Kamala nesposobna, pa ne razumem.

Tudi če bi predpostavil, da imaš prav glede Kamale - pa nimaš, njen življenjepis pač nedvomno govori drugače - imaš vic o zavezovanju superg in levu in temu, da za preživetje ne rabiš biti hitrejši od leva ampak od tistega, ki je zraven tebe.

Zdaj mi samo se najdi citat, kjer se "norcujem iz Sleepy Joea".

Ne trdim, da si se ti, je pa to bila glavna argumentacija proti Bidenu. Se strinjava?

kamiKaZaA je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Ti sam bi postal woke, če se ti rodi transspolni otrok.

To se še ni zgodilo. Otrok se rodi in ima ob rojstvu moški ali ženska spol. Tretje opcije ni. In ravno woke kultura je vpeljala 156-spolov in to je samo ena od idiotizmov woke kulture, katera bo pogubila človeštvo.

Človeštvo obstaja 10.000+ let in je preživelo poplave, vročine, ledene dobe, suše in sedaj bo ravno woke kultura uničila civilizacijo kot jo poznamo, kateri ni do živega prišla nobena suša, nobena poplava, nobena ledena doba, nobena vročina. In sedaj nas bo woke in vsi idiotizmi povezani z njimi pogubil razen, če ga pošljemo na smetišče zgodovine.

In seveda transspolni ljudje so čist navadni moški ali ženske, ki neizmerno uživjo v tem, da se cel svet norčuje iz njih, v določenih režimih in časovnih obdobjih jih fizično zlorabljajo ali celo ubijajo.
/sarcasm off
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

mihor je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Sej se že v tej temi vidi, kako so nekateri triggerirani, ker si baba drzne kandidirat, no.


Kot da ma ona sploh kaj besede pri tem! :)

Evo, o tem govorim. Ni v kuhinji, itak nesposobna, itak daje noge narazen, itak nima besede pri tem...

Saj česa drugega niti ne gre pričakovat od francozov...

Kaj potem cirkus zganjate? Snežinkice.

Gre pa na živce to ogabno jamranje raznih magovcev, ki jih zmoti vsaka malenkost in bi oni takoj šli omejevat, prepovedovat, al pa z stolpnic metat. A bi lahko že enkrat v javnosti utihnili in lepo jamrali doma, za zaprtimi vrati, da nam ni treba tega prenašat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

kamiKaZaA ::

TESKAn je izjavil:

A bi lahko že enkrat v javnosti utihnili in lepo jamrali doma, za zaprtimi vrati, da nam ni treba tega prenašat.

Točno to bi morali narediti wokiji. Potem ne bi bilo ilegalnih priseljevanj, ne bi bilo v Evropi islama in no-go zone na Švedskem, Belgiji, Franciji... Ne bi bilo 156-spolov in posiljevanj s temi spoli na vsakem koraku od šol, tv oddaj do uličnih parad. Vse to bi lahko wokiji zganjali med štirimi stenami in bi vsem šlo lepše.

Danes pa imamo mesarje po ulicah, ker ste jih woki-ji pripeljali v Evropo, kateri druga ne znajo kot samo mahat z nožem po mimoidočih. In potem woki-ji nasprotno stran obtožite, da podpiramo islam in šarijo, a dejansko ste woki-ji tisti veliki zagovorniki islama in šarije v Evropi (multi-kulti woke kultura vse to podpira).

CoolBits ::

Pusti wokije na miru, saj se bodo sami iztrebili, ker jim ni jasno niti kako narava deluje. :))

no comment ::

Točno tako. Pustite pri miru teh par ljudi, ki želijo živeti rahlo drugače kot večina nas.

DarwiN ::

V Savdski Arabiji ni niti wokijev in niti LGBTQQIP2SAA+ osebkov... Podobno kot je bilo v 80-ih v Jugoslaviji, ko je kamiKaZaA tako rad spremljal evrovizijo in so bili vsi "normalni".

Tko da mogoče ideja.. Dajte se preselit v Savdsko Arabijo. Nobenega geja nikjer in nič.. Vsi straight. Nobene anomalije. Moški in ženska kot njegova lastnina.. Rešeno. Family values. Podobno tudi velja za Rusijo, zato tudi v videu na prejšnji strani vsi trumptardi preferirajo Putina za predsednika pred Kamalo.. Family values pa te fore.. He loves his people.

Skratka, tam se LGBTQQIP2SAA+ ljudje niti ne rodijo.. Medtem ko imamo v razvitem svetu ~10% populacije teh "čudakov".. IN ker moramo družbo nekak naredit bolj tolerantno, jih Hollywood, mediji in vsi še dodatno forsirajo in promovirajo. Z namenom pospešenega izobraževanja ljudi. In posledično ni samo vsak deseti filmski igralec "drugačen", kot bi človek pričakoval, ampak vsak peti !!!!!!!!!!!!! V rebootu serije Friends bo eden od šestih glavnih igralcev transič, en pa nebinarna oseba. 8-) Vse z namenom, da vas regresivce po pospešenem postopku čim prej zvlečemo iz kamene dobe.

Medtem pa v obljubljeni Savdski Arabiji in Rusiji ni te "norije".. Tam so vsi normalni. :D

Torej? What are u waiting for?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

kow ::

TESKAn je izjavil:


Seveda lahko rečeš. Samo ko to baziraš na tem, da žensko na položaju degradiraš na 'dala je noge narazen', 'se hecno smeji', '(donald pravi da) ne ve al je črnka al je indijka' te to diskvalificira.


Ker nimas argumentov, se ukvarjas s podtikanji.

no comment je izjavil:


Točno tako. Tamala je bistveno bolj sposobna od Trupa. In na predsedniških volitvah je pomembna samo to. Moraš biti relativno boljši.


Fair enough, ce tako menis. Povsem legitimna pozicija.
Sam se sicer ne strinjam, da je "bistveno bolj sposobna". Ne vem zakaj bi kdorkoli tako sklepal. Ce se strinjate z njenimi stalisci, kaj ima to veze z njeno sposobnostjo?

Glavna argumenta proti Trumpu sta pomoje:
- da je nemoralnez
- da je ze precej v letih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

GregiB ::

kow je izjavil:

Glavna argumenta proti Trumpu sta pomoje:
- da je nemoralnez
- da je ze precej v letih


Tip je obsojen zločinec (convicted felon). V ogromno ameriških zveznih državah tak folk praktično nikoli več v življenju ne morejo volit... Amapk, ker je obsojenec Trump... je seveda nameštaljka demokratov...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

esel ::

kow je izjavil:

TESKAn je izjavil:


Seveda lahko rečeš. Samo ko to baziraš na tem, da žensko na položaju degradiraš na 'dala je noge narazen', 'se hecno smeji', '(donald pravi da) ne ve al je črnka al je indijka' te to diskvalificira.


Ker nimas argumentov, se ukvarjas s podtikanji.

no comment je izjavil:


Točno tako. Tamala je bistveno bolj sposobna od Trupa. In na predsedniških volitvah je pomembna samo to. Moraš biti relativno boljši.


Fair enough, ce tako menis. Povsem legitimna pozicija.
Sam se sicer ne strinjam, da je "bistveno bolj sposobna". Ne vem zakaj bi kdorkoli tako sklepal. Ce se strinjate z njenimi stalisci, kaj ima to veze z njeno sposobnostjo?

Glavna argumenta proti Trumpu sta pomoje:
- da je nemoralnez
- da je ze precej v letih

Ti sposobost politikov enačiš z količino nakladanja, kot da bi bil to namen državnikov, medtem ko po mojem ta vrlina sploh ne bi smela igrati vloge pri ocenjevanju kvalitete teh.
Drugače pa sem malo gledal njene zadnje intervjuje (Stern, Colbert), ki so bili čisto na nivoju, bila je suverena in je celo upala pokazati, da je povsem človeška.

kow ::

Racionaliziras. Tudi jaz grem lahko na zabavno oddajo (Colbert), sem "na nivoju" in "suveren" ter "pokazem clovesko plat".
Te oddaje so itak skriptirane, mimogrede.

Za predsednika 340 milijonske drzave bi pac pricakoval malo visje standarde. Mocno nadpovprecna inteligenca bi gotovo morala biti eden izmed kriterijev.

TESKAn ::

kow je izjavil:

TESKAn je izjavil:


Seveda lahko rečeš. Samo ko to baziraš na tem, da žensko na položaju degradiraš na 'dala je noge narazen', 'se hecno smeji', '(donald pravi da) ne ve al je črnka al je indijka' te to diskvalificira.


Ker nimas argumentov, se ukvarjas s podtikanji.

V tej temi so že bili taki 'argumenti'. V vsaki temi o uspešnih ženskah imaš take 'argumente'. Če tega ne opaziš ne opaziš zato, ker se ti zdi to 'normalno' in 'neškodljivo'.

Glavna argumenta proti Trumpu sta pomoje:
- da je nemoralnez
- da je ze precej v letih

- da je pošiljal mašine za covid testirat putinu, ko so v zda umirali.
- da mu je bilo in mu je vseeno, da so hoteli magovci 6. januarja linčat pencea.
- da aktivno dela na tem, da imajo ženske manj pravic.
Zraven pa še:
- da je (karikirano) več slik njega z epsteinom in diddyjem kot njega in sinov
- v podporo zgornjemu, ko so ga spraševali za objavit vse o umoru JFK: za, vse o (nekaj podobnega JFK, pozabil): za, vse o epsteinu: eee, to pa ne.
- obsojen zločinec, že omenjeno
- bankrotiral skoraj vsak biznis, ki se ga je lotil (kazinoje, trump university, trump steaks, ...)
- ...

Drugače pa sem malo gledal njene zadnje intervjuje (Stern, Colbert), ki so bili čisto na nivoju, bila je suverena in je celo upala pokazati, da je povsem človeška.

Pazi, boš še koga trigeriral s tako blasfemično izjavo. Sicer ne dvomim, da bo zdaj na vrsti kaka izjava kako ti očitno nisi gledal, kako je itak izpadla (vstavi žaljivko po želji) itd...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kow ::

Eden od kazalnikov kako blazni ste tukajsnji skrajni levicarji, je kako resno tretirate zabavne oddaje tipa Colbert, Stern ipd.

Veliki_Blek ::

DarwiN je izjavil:

Ravno nasprotno. Woke kultura in "ekofašizem" želita rešit človeštvo.

Ti sam bi postal woke, če se ti rodi transspolni otrok. Tudi homofob več ne boš, če se ti rodi gej. Globalnega segrevanja oziroma ukrepov proti GW ne boš več zanikal, ko ti tornado ali poplave odpihnejo hišo.. Migrantov ne boš več sovražil, ko sam postaneš migrant. Tudi rasizma se bi hipotetično začel dodobra zavedat, če bi bil sam na primer temnopolt.

Tole je neka definicija trumptarda.. Vse te družbene krivice in problematike zavohate šele in samo v primeru, ko to začutite na lastni koži.. Takrat zavohate covfefe..




So ti ljudje na fotografiji zate normalni? Je to prihodnost človeštva? In ti se identificiraš s takšno noro kulturo?

Na srečo boste takšni ljudje vedno za večino ljudi nenormalni. Poleg tega ste pa na srečo suha veja človeštva saj itak nimate potomcev in ne morete svojih zblojenih genov prenašati naprej.

esel ::

kow je izjavil:

Racionaliziras. Tudi jaz grem lahko na zabavno oddajo (Colbert), sem "na nivoju" in "suveren" ter "pokazem clovesko plat".
Te oddaje so itak skriptirane, mimogrede.

Za predsednika 340 milijonske drzave bi pac pricakoval malo visje standarde. Mocno nadpovprecna inteligenca bi gotovo morala biti eden izmed kriterijev.

Nam hočeš povedati, da je Trump nadpovprečno inteligenten?

GregiB ::

esel je izjavil:

kow je izjavil:

Racionaliziras. Tudi jaz grem lahko na zabavno oddajo (Colbert), sem "na nivoju" in "suveren" ter "pokazem clovesko plat".
Te oddaje so itak skriptirane, mimogrede.

Za predsednika 340 milijonske drzave bi pac pricakoval malo visje standarde. Mocno nadpovprecna inteligenca bi gotovo morala biti eden izmed kriterijev.

Nam hočeš povedati, da je Trump nadpovprečno inteligenten?


Hja, se kar nasmejim, ko takele argumente berem... Na volilnem listku bosta dva kandidata (OK, v nekaterih zveznih državah še nekateri drugi abervezniki). Razumem, da od kandidatov pričakuješ "(malo) višje standarde"... do sem vse prav... a da potem v isti sapi kot "substandard" od para Harris - Trump označiš Harrisovo, jap, to pa je burleskno...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

kow ::

esel je izjavil:


Nam hočeš povedati, da je Trump nadpovprečno inteligenten?


Nadpovprecno inteligentna sta skoraj zagotovo oba. Ampak za predsedniske kandidate bi pricakoval inteligenco nekje ranga 130. Minimum pa bi postavil nekje pri 120.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

ripmork ::

DarwiN je izjavil:

Woke kultura in "ekofašizem" želita rešit človeštvo.

Slabo jim ratuje.

Woke se na lagodnem zahodu glasno bori za najbolj obskurne bedarije, tisto, kar bi jih v principu moralo najbolj motit (npr. kako surovo, krivično in podlo z LGBTQ ljudmi in ženskami ravnajo v številnih državah bližnjega vzhoda) pa gladko ignorirajo, ker "DruGih Kultur Se nE sNe KriTiziRat!!!". Radi limajo vse mogoče grafe, a ko pride na plan statistika, da je per capita med migranti precej več posiljevalcev, je statistika rasistična. V tolerantnih zahodnih državah se v protest proti podnebnim spremembam limajo na ceste in blokirajo promet, medtem ko je daleč največ škodljivih izpustov proizvedenih na Kitajskem. Woke je Hinavščina level 9999.

Woke scena ima tudi izrazito črno-bel pogled na svet in kdor se z njimi 100% ne strinja, je po hitrem postopku rasist in fašist. Kar je seveda navaden BS.

FireSnake ::

CoolBits je izjavil:

Trump je že zmagal samo vam tukaj ni popolnoma nič jasno še. No saj bo kmalu.


Našemu zetu je hitro po tem, ko se je biden umaknil, kazalo slabo.
Temu ni več tako?
Na soočenjih se ni najbolje odrezal.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
69 / 73
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Biden zaspal na podnebni konferenci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14325058 (5414) Ganon

Kognitivne sposbnosti Josepha Bidena (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6812657 (9836) BigWhale
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19932946 (24744) ajdov2

Več podobnih tem