» »

Predsedniška debata Trump vs Biden

Predsedniška debata Trump vs Biden

Temo vidijo: vsi
««
66 / 73
»»

globoko grlo ::

A kdo se verjame v postene volitve? Ce niti ne rabis bit drzavljan USA, kako so pol to postene volitve?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

mtosev ::

Malo gledam ankete pa Harrisova še vedno vodi. Fajn. Važno, da trumptard izgubi. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

no comment ::

globoko grlo je izjavil:

A kdo se verjame v postene volitve? Ce niti ne rabis bit drzavljan USA, kako so pol to postene volitve?

Moraš biti državljan.

Sicer pa smo že zvedeli, da bodo volitve poštene, če zmaga Trump. Se mogoče ne strinjaš?

kow ::

mtosev je izjavil:

Tole je že dolgo znano, da Trump vodi med manj izobraženimi. No vseeno izgleda, da bo kamala zmagala.


Gre za razlicne interese. Urbani srednji sloj si, podobno kot v Sloveniji, zeli cim vec neizobrazene poceni delovne sile. Da imajo potem poceni kosila, burekdzinice, snazilke, itd.
Poceni storitve, ziveli pa itak ne bodo skupaj s prisleki.

Chalky ::

GregiB je izjavil:

Chalky je izjavil:

Jaz osebno niti ... Jaz nisem za Trumpa .... Jaz samo ne vem...


Slovnica???

Chalky je izjavil:

je več kot očitno Trump v prednosti.


Bi malo pojasnil to "očitnost"?
Če Kamal zmaga v Nevadi (+2,5%), Wisconsinu (+2,3%), Mishiganu (+1,7%) in Pennsylvaniji (+1,7%) ima 276 elektroskih glasov... ob tem, da ima Diper Don tako v Arizoni, N. Carolini in Georgiji (ne upam več napisat Gruzija /s, da me ne bo spet kak Trumpard napadel)... manj, kot procent naskoka... VIR



Jaz nisem niti za republikance niti za demokrate pa ti lahko povem da se iz lune vidi da je Trump v veliki prednosti. Če si navijač enih ali drugih pa tega ne boš videl. Danes sem zasledil da stavnice prepisujejo Trumpu 10% večje možnosti za zmago. Komu je bolj za verjeti pa sam presodi, stavnicam ali MSNBCu.

TESKAn ::

"Sej nisem rasist, ampak..." vibe je čutit tle. Pa predvsem precej projekcije, značilne za desničarje.

PS če vidiš veliko prednost trumpa je to zato, ker so te algoritmi določili za trumpovca in ti servirajo trumpovsko propagando.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

Chalky ::

TESKAn je izjavil:

"Sej nisem rasist, ampak..." vibe je čutit tle. Pa predvsem precej projekcije, značilne za desničarje.

PS če vidiš veliko prednost trumpa je to zato, ker so te algoritmi določili za trumpovca in ti servirajo trumpovsko propagando.



Govoriš neumnosti, preberi si moje komentarje kjer sem že večkrat kritiziral Trumpa. Tudi nekaj dni nazaj kjer sem zapisal da ni ravno gladek. Točno to je problem ker ste nekateri zaljubljeni v politike in jih dvigujete v nebo medtem ko je realnost taka da so tako demokrati kot tudi republikanci pokvarjeni. Tako Trump kot tudi Kamala oba lažeta in da, oba sta pokvarjena. Samo zato ker je nekdo manj to še ne pomeni da ni pokvarjen. Zato se takšnih tem po navadi izogiban ker ljudje politične stranke in politike vzamejo preveč k srcu in potem s takšnimi ljudmi sploh ne moreš debatirati normalno. In ne tu ne mislim specifično nate ampak govorim na splošno.

Pa preberi si kakšen moj komentar o manjšinah, predno začneš omenjati rasizem 8-O

To da je Trump v veliki prednosti pravijo stavnice, če že meni ne verjameš. Jaz sem v tej temi komentiral natanko 3x in bi samo zapisal da mene najbolj motijo MS mediji, ki resnično grdo lažejo in manipulirajo in po mojem bodo demokrati ravno zaradi tega izgubili. Jaz pravim da če bi bili MS mediji objektivni bi imeli demokrati večje možnosti za zmago. Sami si kopljejo jamo. Če nebi bili tako pokvarjeni bi zdajle demokrati pometli s Trumpom, tako bo pa če ne drugega izjemno tesno.

Glavno kar zamerim demokratom je da so nam mesece in mesece lagali da je Biden sposoben novega 4 letnega mandata medtem ko je bilo vsem jasno da niti ni vedel kje se nahaja. Če bi bili odkriti in bi ga prej umaknili bi zdajle verjetno debatirali o tem s kakšno razliko bodo zmagali demokrati. Zakaj tako grdo lagati mi pa res ji jasno. Razumem politika je nekaj najbolj pokvarjenega ampak zakaj lagati o nečem, kar je jasno kot beli dan.

Lepo bi bilo da bi imeli kdaj vsaj približno normalno debato brez nekega slepega navijanja. Jaz sem si recimo prejšnji mesec pogledal dober intervju z Jill Stein na Breakfast Club radijski postaji in ugotovil da je Angele Rye na žalost razočarala. Namesto da bi demokrati naredili nek kompromis z Green Party oni počnejo točno to kar bi storili republikanci. Spet si pljuvajo v svojo skledo.

esel ::

Chalky je izjavil:

TESKAn je izjavil:

"Sej nisem rasist, ampak..." vibe je čutit tle. Pa predvsem precej projekcije, značilne za desničarje.

PS če vidiš veliko prednost trumpa je to zato, ker so te algoritmi določili za trumpovca in ti servirajo trumpovsko propagando.



Govoriš neumnosti, preberi si moje komentarje kjer sem že večkrat kritiziral Trumpa. Tudi nekaj dni nazaj kjer sem zapisal da ni ravno gladek. Točno to je problem ker ste nekateri zaljubljeni v politike in jih dvigujete v nebo medtem ko je realnost taka da so tako demokrati kot tudi republikanci pokvarjeni. Tako Trump kot tudi Kamala oba lažeta in da, oba sta pokvarjena. Samo zato ker je nekdo manj to še ne pomeni da ni pokvarjen. Zato se takšnih tem po navadi izogiban ker ljudje politične stranke in politike vzamejo preveč k srcu in potem s takšnimi ljudmi sploh ne moreš debatirati normalno. In ne tu ne mislim specifično nate ampak govorim na splošno.

Pa preberi si kakšen moj komentar o manjšinah, predno začneš omenjati rasizem 8-O

To da je Trump v veliki prednosti pravijo stavnice, če že meni ne verjameš. Jaz sem v tej temi komentiral natanko 3x in bi samo zapisal da mene najbolj motijo MS mediji, ki resnično grdo lažejo in manipulirajo in po mojem bodo demokrati ravno zaradi tega izgubili. Jaz pravim da če bi bili MS mediji objektivni bi imeli demokrati večje možnosti za zmago. Sami si kopljejo jamo. Če nebi bili tako pokvarjeni bi zdajle demokrati pometli s Trumpom, tako bo pa če ne drugega izjemno tesno.

Glavno kar zamerim demokratom je da so nam mesece in mesece lagali da je Biden sposoben novega 4 letnega mandata medtem ko je bilo vsem jasno da niti ni vedel kje se nahaja. Če bi bili odkriti in bi ga prej umaknili bi zdajle verjetno debatirali o tem s kakšno razliko bodo zmagali demokrati. Zakaj tako grdo lagati mi pa res ji jasno. Razumem politika je nekaj najbolj pokvarjenega ampak zakaj lagati o nečem, kar je jasno kot beli dan.

Lepo bi bilo da bi imeli kdaj vsaj približno normalno debato brez nekega slepega navijanja. Jaz sem si recimo prejšnji mesec pogledal dober intervju z Jill Stein na Breakfast Club radijski postaji in ugotovil da je Angele Rye na žalost razočarala. Namesto da bi demokrati naredili nek kompromis z Green Party oni počnejo točno to kar bi storili republikanci. Spet si pljuvajo v svojo skledo.

Za normalno debato, je potrebno navajati dejstva in ne kar nekaj na pamet.
Na večino stavnic sta Trump in Harris izenačena, z rahlo prednostjo slednje.
https://www.forbes.com/sites/siladityar...
https://www.newsweek.com/election-betti...
https://www.independent.co.uk/news/worl...

paradajzos ::

Kakor kaže bo neodločna in butasta politika brezveznika Bidena povzročila, da bo Harrisovi zajebal to, kar se je zdelo, da se ne da zajebati in bo podaril volitve največjemu kretenu v zgodovini - Trumpu.
Bidenov strahopetni in mlačen odziv tako v Ukrajini kot na Bližnjem vzhodu daje veter v jadra Trumpu.
Biden bo odšel v zgodovino kot največji luzer v zgodovini ameriških predsednikov, kot egoistična pizda, ki se je delal, da je nekakšen "skromni Joe ljudstva", v resnici pa je častihlepen pizdun, ki ni vedel, kaj bi naredil s položajem, ko ga je enkrat zasedel.
Kera pizda od človeka ;(

Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Obama je dobil 2 volitve, pa svojo mlačno politiko popuščanja nosi precej odgovornosti tako za ukrajino, kot dogajanje na bv.

paradajzos ::

Zakaj pa misliš, da je bil potem izvoljen Trump? Točno zaradi zajebov Obame.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

TESKAn ::

Chalky je izjavil:

Govoriš neumnosti, preberi si moje komentarje kjer sem že večkrat kritiziral Trumpa. Tudi nekaj dni nazaj kjer sem zapisal da ni ravno gladek. Točno to je problem ker ste nekateri zaljubljeni v politike in jih dvigujete v nebo medtem ko je realnost taka da so tako demokrati kot tudi republikanci pokvarjeni. Tako Trump kot tudi Kamala oba lažeta in da, oba sta pokvarjena. Samo zato ker je nekdo manj to še ne pomeni da ni pokvarjen. Zato se takšnih tem po navadi izogiban ker ljudje politične stranke in politike vzamejo preveč k srcu in potem s takšnimi ljudmi sploh ne moreš debatirati normalno. In ne tu ne mislim specifično nate ampak govorim na splošno.

Eden hoče sledit kdaj imajo ženske menstruacijo, prepovedat splav in odpravit vse državne omejitve (npr. da država ne pusti podjetjem svinjat kar vsepovprek), druga pustit ljudi na miru, dokler ne delajo škode. Da v tem primeru rečeš 'oba sta ista', nisi ravno gladek.

Chalky je izjavil:

Pa preberi si kakšen moj komentar o manjšinah, predno začneš omenjati rasizem 8-O

Rasizem omenjam v kontekstu da tisti, ki začnejo stavek z 'nisem rasist, ampak...' so ponavadi kar precej rasisti.

Chalky je izjavil:

To da je Trump v veliki prednosti pravijo stavnice, če že meni ne verjameš.

Ena stavnica, ki (če prav vem) jo ima v lasti eden od miljarderjev, ki precej podpirajo trumpa.

Chalky je izjavil:

Jaz sem v tej temi komentiral natanko 3x in bi samo zapisal da mene najbolj motijo MS mediji, ki resnično grdo lažejo in manipulirajo in po mojem bodo demokrati ravno zaradi tega izgubili. Jaz pravim da če bi bili MS mediji objektivni bi imeli demokrati večje možnosti za zmago. Sami si kopljejo jamo. Če nebi bili tako pokvarjeni bi zdajle demokrati pometli s Trumpom, tako bo pa če ne drugega izjemno tesno.

Kolikokrat si pisal v to temo je precej trivialno pogledat, tako da ni treba lagat, glede medijev se pa strinjam s tabo. Najbolj noro je če bi kamala imela minuto takega 'izpada', kot jih ima donald precej redno, bi jo do volitev pribijali na križ, pri njemu pa samo 'meh...'.

Chalky je izjavil:

Glavno kar zamerim demokratom je da so nam mesece in mesece lagali da je Biden sposoben novega 4 letnega mandata medtem ko je bilo vsem jasno da niti ni vedel kje se nahaja. Če bi bili odkriti in bi ga prej umaknili bi zdajle verjetno debatirali o tem s kakšno razliko bodo zmagali demokrati. Zakaj tako grdo lagati mi pa res ji jasno. Razumem politika je nekaj najbolj pokvarjenega ampak zakaj lagati o nečem, kar je jasno kot beli dan.

To te najbolj moti pri demokratih? In potem praviš, da so oni in republikanci 'isti'?

Chalky je izjavil:

Lepo bi bilo da bi imeli kdaj vsaj približno normalno debato brez nekega slepega navijanja. Jaz sem si recimo prejšnji mesec pogledal dober intervju z Jill Stein na Breakfast Club radijski postaji in ugotovil da je Angele Rye na žalost razočarala. Namesto da bi demokrati naredili nek kompromis z Green Party oni počnejo točno to kar bi storili republikanci. Spet si pljuvajo v svojo skledo.

Jill stein, ki je nesposobna izjavit da je putin genocidni diktator? In ki se pojavi točno enkrat na štiri leta, da odžira glasove demokratom?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

c3p0 ::

Chalky je izjavil:


Lepo bi bilo da bi imeli kdaj vsaj približno normalno debato brez nekega slepega navijanja.


Tukaj nemogoče. Če karkoli rečeš proti Kamali, si takoj "Trumptard".

Kamala si je zadnje dni naredila precej slabe reklame, žrtvam poplav bi dala $750. Ljudem, ki jim je odplaknilo celotno življenje, bi torej dala za nov TV srednje kvalitete, UKR pa spet stotine milijonov (ni tu bitno ali je upravičeno, ali ne). Dodaj še katastrofalen odziv FEMA. Very bad optics.

Še SNL se po novem norčuje iz Kamale in Bidna, kar je bilo še nedavno nezaslišano.

TESKAn ::

Dodaj še katastrofalen odziv FEMA.

FEMA; to je tisto, ko jim je trump 2019 vzel finance, v novem mandatu bi jih ukinil, trenutno je pa polno zaposlen z širjenjem laži, tako da še republikanski politiki pravijo naj že neha lagat?
In še en primer dvojnega standarda, kamala 'si naredi slabo reklamo', ker trumpovci mečejo laži ven tolk hitro da danes ne veš, kaj je bila laž včeraj, na drugi strani imaš pa idiota, ki je leta 2019 načrtno blokiral pomoč vsem, ki mu niso bili 'všeč' (beri - niso mu lezli v rit). In potem imaš še zmeraj 'vsi so isti' osebke?

Še SNL se po novem norčuje iz Kamale in Bidna, kar je bilo še nedavno nezaslišano.

Če si trumptard, ti je res nezaslišano, ja.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kow ::

Trump bad. To razumemo. Ne razumemo pa, da se pretvarjate da Kamala ni nesposobna za predsednico. Vsa zadeva me spominja na zanikanje, da Biden ni primeren za drugi mandat. Z aviona se je videlo da kognitivno pesa, v praksi pa smo imeli cesarjeva oblacila.

Miki N ::

Slotechovi ameriški volilci trenutno rešujejo tale sistem enačb:

- Navijaš za Izrael in Ukrajino
- Trump je dober za Izrael (pa saj to ma skoz uno tamalo kapco gor pa larpa žida)
- Kamala je dobra za Ukrajino

:))

Moja rešitev? Kamalo za predsednico in Trumpa za podpredsednika!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PovemVfaco ::

Miki N je izjavil:

Slotechovi ameriški volilci trenutno rešujejo tale sistem enačb:

- Navijaš za Izrael in Ukrajino
- Trump je dober za Izrael (pa saj to ma skoz uno tamalo kapco gor pa larpa žida)
- Kamala je dobra za Ukrajino

:))

Moja rešitev? Kamalo za predsednico in Trumpa za podpredsednika!


Rs, to so težke namišljene dileme s-t burger volivcev. V resnic sta oba fenomenalna za božje ljudstvo, za ukrajino pa na konc verjetn tud (pač, na orožju bojo kšeftal). So se celi prestrašeni preričali, da bajdn netanjahuja nazaj drži, k da bi izbrano ljdstvo yebalo svoje burger hlapce 5 posto, sploh dementnega. :))

Zgodovina sprememb…

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:


Kamala si je zadnje dni naredila precej slabe reklame, žrtvam poplav bi dala $750. Ljudem, ki jim je odplaknilo celotno življenje, bi torej dala za nov TV srednje kvalitete, UKR pa spet stotine milijonov (ni tu bitno ali je upravičeno, ali ne). Dodaj še katastrofalen odziv FEMA. Very bad optics.


To niso bad optics, to je american dream



Samo zamenjaj healthcare z nepoplavljeno bajto

S tem je pridobila 1-3 % pr volivcih. Oražni štab izenačuje s tem, da je bajdn kriv, da izrael še ni useku irana, tk da sta spet glih

Miki N ::

Plus, tukaj eni stalno omenjate stavnice ... ja koliko ste pa sami stavili, a? Saj to je možno tudi za slovenske "volilce" ne?

kamiKaZaA ::

Trenutno na stavnicah (kvote):
1,90 - Trump
1,90 - Kamala

Leta 2020 je bilo:
1,40 - Biden
3,20 - Trump

Leta 2016 je bilo:
1,20 - Clinton
4,00 - Trump

Če že omenjate kvote in stavnice. In trenutno še ni nič odločeno. Dokaj izenačeno in stavnica še trenutno ni pokazatelj, da bi kdo fiksno zmagal. Smo pa že imeli primer leta 2016, ko ni zmagal favorit na stavnicah. Zdaj pa bodi pameten kako bo čez slabi mesec...

Miki N ::

Sprejmajo kripto? Ampak resno, katere so najbolj popularne stavnice? Za prijatla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

GregiB ::

Miki N je izjavil:

Sprejmajo kripto? Ampak resno, katere so najbolj popularne stavnice? Za prijatla.


Na slovenskem verjetno bet365, ponuja Harris @1,91 in Trump @1,91... Kar je po svoje zanimivo, saj sta na današnji dan edini "toss up" zvezni državi, kjer je razlika med tekmecema < 1% le Gruzija (ja, Georgia, vem... vem...) in S. Carolina... v obeh vodi Trump za 0,8% oz. 0,5%. A tudi, če jih dobi ima po pollih Harrisova 276 elektorjev...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

paradajzos ::

PovemVfaco je izjavil:

Miki N je izjavil:

Slotechovi ameriški volilci trenutno rešujejo tale sistem enačb:

- Navijaš za Izrael in Ukrajino
- Trump je dober za Izrael (pa saj to ma skoz uno tamalo kapco gor pa larpa žida)
- Kamala je dobra za Ukrajino

:))

Moja rešitev? Kamalo za predsednico in Trumpa za podpredsednika!


Rs, to so težke namišljene dileme s-t burger volivcev. V resnic sta oba fenomenalna za božje ljudstvo, za ukrajino pa na konc verjetn tud (pač, na orožju bojo kšeftal). So se celi prestrašeni preričali, da bajdn netanjahuja nazaj drži, k da bi izbrano ljdstvo yebalo svoje burger hlapce 5 posto, sploh dementnega. :))

Biden ne drži Netanjahuja preveč nazaj, samo gofljo vrti v prazno. Boljše če bi bil tiho na temo Izraela, ne pa da opleta z gobcem, Netanjahu mu pa pokaže fakiča z dejanji.
Ukrajino pa dejansko drži nazaj in daje Rusiji s tem več možnosti, kar slabi njegovo stran in Harrisovo.
Tipo bi moral hkrati z odstopom od kandidature odstopit tudi kot predsednik, ker ima posrane hlače in drži Harrisovi zvezane roke, čeprav bojo vse posledice padle nanjo v kampanji.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

kamiKaZaA ::

Kolikor vem ne. In takšne kvote so bile predvčerajšnjem (ko sem bral to debato). Sem sedaj preveril na telefonu (sem si moral DNS-je spremenit in se i ni dalo preden sem pisal prejšnji komentar).

Bet365:
1,80 - Trump
2,00 - Kamala

William Hill:
1,83 - Trump
2,00 - Kamala

Sedaj je celo Trump rahli favorit (dva dni nazaj sta bila izenačena) in ima Kamala x2 na njeno zmago. Easy money, če je kdo 100% prepričan, da bo Kamala zmagala. Staviš 5000€ in čez en mesec neseš 10000€ (+5000€ profita). Tako lahkega zaslužka ni nikjer. No, jaz vem, da ne bi stavil ne na enega, ne na drugega, ker je vse možno.

Če pa je kdo prepričan v Kamalino zmago pa ima lepe možnosti da podvoji svoj vložek. Danes 30k hitrega kredita čez 1 mesec pa ga odplačaš in še imaš profit.

Miki N ::

GregiB je izjavil:

Miki N je izjavil:

Sprejmajo kripto? Ampak resno, katere so najbolj popularne stavnice? Za prijatla.


le Gruzija (ja, Georgia, vem... vem...)



Ja vem, zdi se "clever" ampak je v bistvu bolj glupo, kot se zdi. Obe "Georgiji" se namreč nanašata na krščanskega Sv. Jurčka, medtem ko naša "Gruzija" (oziroma ruska! OMG!) ima neko bolj starodavno jezikovno ozadje še iz časov, ko Jurčka sploh še ni bilo, kao menda celo iz Perzije ali nekaj.

Malo avtizma. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

GregiB ::

Miki N je izjavil:

Ja vem, zdi se "clever" ampak je v bistvu bolj glupo, kot se zdi. Obe "Georgiji" se namreč nanašata na krščanskega Sv. Jurčka, medtem ko naša "Gruzija" (oziroma ruska! OMG!) ima neko bolj starodavno jezikovno ozadje še iz časov, ko Jurčka sploh še ni bilo, kao menda celo iz Perzije ali nekaj.

Malo avtizma. ;)


Miki, brale... odkar pomnim, za Georgijo pišem na SLO forume Gruzija iz čistega heca, ker je net poln meme-ov, kjer američanom ni jasno, da obstaja zvezna država Georgija in evropsko / atijska država, ki je v ANG pravtako Georgija... So me pa tle kolegi hiteli popravljati, kako neveden sem, češ, da Gruzija ni slovensko ime za ameriško Georgijo... Bo treba začet spet /s pisat, očitno... Da pa ti zadeva ni "clever", celo glupa... ama veš... da mi dol visi...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

TESKAn ::

kow je izjavil:

Trump bad. To razumemo. Ne razumemo pa, da se pretvarjate da Kamala ni nesposobna za predsednico. Vsa zadeva me spominja na zanikanje, da Biden ni primeren za drugi mandat. Z aviona se je videlo da kognitivno pesa, v praksi pa smo imeli cesarjeva oblacila.

Mel so busha. Mel so trumpa.
In zakaj je kamala nesposobna? Ker se 'hecno' smeji? Ker je ženska? Ker je 'črnka'?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

arnecan1 ::

Saj Kamala ni nesposobna. Pravkar so izdali knjigo o dosežkih Kamale in je prodajna uspešnica v ZDA. https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

Miki N ::

GregiB je izjavil:

Miki N je izjavil:

Ja vem, zdi se "clever" ampak je v bistvu bolj glupo, kot se zdi. Obe "Georgiji" se namreč nanašata na krščanskega Sv. Jurčka, medtem ko naša "Gruzija" (oziroma ruska! OMG!) ima neko bolj starodavno jezikovno ozadje še iz časov, ko Jurčka sploh še ni bilo, kao menda celo iz Perzije ali nekaj.

Malo avtizma. ;)


Miki, brale... odkar pomnim, za Georgijo pišem na SLO forume Gruzija iz čistega heca, ker je net poln meme-ov, kjer američanom ni jasno, da obstaja zvezna država Georgija in evropsko / atijska država, ki je v ANG pravtako Georgija... So me pa tle kolegi hiteli popravljati, kako neveden sem, češ, da Gruzija ni slovensko ime za ameriško Georgijo... Bo treba začet spet /s pisat, očitno... Da pa ti zadeva ni "clever", celo glupa... ama veš... da mi dol visi...


Ne mene je samo skrbelo, ker uporabljaš RUSKO ime za ameriško Jurčkovo deželo. A veš, danes so rusofili povsod!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

GregiB ::

Miki N je izjavil:

Ne mene je samo skrbelo, ker uporabljaš RUSKO ime za ameriško Jurčkovo deželo. A veš, danes so rusofili povsod!


Sej bi pisal Sakartvelo... a dvomim, da so Trumptardi že slišali zanj...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Miki N ::

Ma ne saj je ok. Pa dejansko je bil ta Đorđe res kar popularen povsod. Še Šenčur (novo ime za Georgijo, morebiti?) je menda po njem. Težek džek, kurba je zmaje pobijal ali nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

c3p0 ::

TESKAn je izjavil:

Dodaj še katastrofalen odziv FEMA.

FEMA; to je tisto, ko jim je trump 2019 vzel finance, v novem mandatu bi jih ukinil, trenutno je pa polno zaposlen z širjenjem laži, tako da še republikanski politiki pravijo naj že neha lagat?
In še en primer dvojnega standarda, kamala 'si naredi slabo reklamo', ker trumpovci mečejo laži ven tolk hitro da danes ne veš, kaj je bila laž včeraj, na drugi strani imaš pa idiota, ki je leta 2019 načrtno blokiral pomoč vsem, ki mu niso bili 'všeč' (beri - niso mu lezli v rit). In potem imaš še zmeraj 'vsi so isti' osebke?

Še SNL se po novem norčuje iz Kamale in Bidna, kar je bilo še nedavno nezaslišano.

Če si trumptard, ti je res nezaslišano, ja.


Ti si kot tisti "what about" Žavbi, a vzel je finance? Bad Trump! Kaj pa zdaj? Jih še vedno ni dal nazaj? 4 leta je mimo.

Je nezaslišano, ker SNL je kar "levakarski". Trump bo zmagal, jebat ga. Spet po zaslugi DNC in povsem neprimerne (nesposobne) kandidatke, za katero se wokiji slepite, da je dobra.

mtosev ::

https://www.rtvslo.si/svet/zda-2024/pod...
Noah Charney: ZDA niso več država, v kateri bi si želel živeti
"Ali si republikanec ali demokrat, je odvisno od tvojega socialno-ekonomskega položaja, izobrazbe in kraja, kjer živiš. Torej, če mi poveš, ali si študiral in kje si odrasel, lahko takoj povem, ali si demokrat ali republikanec," pravi Noah Charney.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

GregiB ::

c3p0 je izjavil:

povsem neprimerne (nesposobne) kandidatke, za katero se wokiji slepite, da je dobra.


Wrong... s tem, ali je Harrisova dobra, se ukvarja sila malo ameriških volilcev. Glede na splošno "karmo" v ZDA bi normalen republikanski kandidat te volitve moral dobiti "levom rukom" (ali desnom, v skladu s političnim spektrom). Tako pa je Trump od svojega spusta po avtomatskih stopnicah leta 2015 spremenil v kult osebnosti, v "stranko" Donalda Trumpa. GOPja ni že par let več, vse, kar pa še vsaj malo diši po neki razumni republikanski politiki iz pred-Trumpovske ere, pa se hitro, javnosti na okicah čisti in naganja iz politike.
Gre za isti "simptom", kot ga je v našo politiko zasadil kandelaber. Populistični desničarji spreminjajo volitve po praktično celem svetu v pro et contra ankete in ne volitve dobrih kandidatov.
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kamiKaZaA ::

arnecan1 je izjavil:

Saj Kamala ni nesposobna. Pravkar so izdali knjigo o dosežkih Kamale in je prodajna uspešnica v ZDA. https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...

Knjiga na nivoju leftardow. Za njih ni pomembna vsebina ampak število strani. :))

Sicer pa kaj pa boš drugega, če nimaš nič pametnega za napisat o osebi, nobenih dosežkov potem storil kot to, da prodajaš knjigo s 170+ praznimi stranmi? >:D

GregiB ::

kamiKaZaA je izjavil:

Knjiga na nivoju leftardow.
Jason Dudash, leftard??? Mah ja... Sicer pa, kako kaj gre prodaja unče srebra za $100, zlatih ur z 200g zlata za $100.000, biblije z leder platnicami?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kamiKaZaA ::

GregiB je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Knjiga na nivoju leftardow.
Jason Dudash, leftard??? Mah ja...

Kje si ti zdaj to razbral iz mojega vpisa? Še s podnapisi. Ta knjiga je spisana za nivo leftardow (platnica, nič vsebine, 9/10 knjige so prazni listi), verniki (letardi) pa grabijo to knjigo iz polic in jo masovno kupujejo, berejo in se potem z drugimi letftardi pogovarjajo o dosežkih Kamale opisane na 191 straneh knjige. Noro! Je dovolj razumljivo zapisano ali še potrebuješ dodatne podnapise (podrobne razlage)?

PovemVfaco ::

c3p0 je izjavil:


Je nezaslišano, ker SNL je kar "levakarski".


Ker je levakarski, se je skoz delu norca iz vseh, tk k je prav. Bidena obdelujejo že kr dolgo, tudi clintonco so. Teb se to zdi nezaslišano, k se desnakarski n smejo norca delat nit iz oranžnega v plenicah, k ste sektaši tkoj butthurt.

kow ::

TESKAn je izjavil:


In zakaj je kamala nesposobna? Ker se 'hecno' smeji? Ker je ženska? Ker je 'črnka'?


Ker ne zna nic konkretnega povedati. Kar je nenavadno za predsedniskega kandidata. Jaz kaj takega se nisem videl.

GregiB ::

kow je izjavil:

Ker ne zna nic konkretnega povedati. Kar je nenavadno za predsedniskega kandidata. Jaz kaj takega se nisem videl.


Da nisi... Izmed vse besedne solate, ki jo dnevno izmetava Diper Don... kaj konkretnega pa pove? "Concept of a plan"? "We have the biggest, most wonderful crowds"? Če izvzameš klevetanje vseh, ki mu ne vlečejo "knob"-a, ostane kaj?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kamiKaZaA ::

kamiKaZaA je izjavil:

GregiB je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Knjiga na nivoju leftardow.
Jason Dudash, leftard??? Mah ja...

Kje si ti zdaj to razbral iz mojega vpisa? Še s podnapisi. Ta knjiga je spisana za nivo leftardow (platnica, nič vsebine, 9/10 knjige so prazni listi), verniki (letardi) pa grabijo to knjigo iz polic in jo masovno kupujejo, berejo in se potem z drugimi letftardi pogovarjajo o dosežkih Kamale opisane na 191 straneh knjige. Noro! Je dovolj razumljivo zapisano ali še potrebuješ dodatne podnapise (podrobne razlage)?

Pozabil sem dodati, da do konca tega tedna še pride audio knjiga. Trajala bi naj nekje 6-7 ur. Avtor že snema zvok vseh praznih strani. :))

TESKAn ::

kow je izjavil:

TESKAn je izjavil:


In zakaj je kamala nesposobna? Ker se 'hecno' smeji? Ker je ženska? Ker je 'črnka'?


Ker ne zna nic konkretnega povedati. Kar je nenavadno za predsedniskega kandidata. Jaz kaj takega se nisem videl.

Tudi tebi algoritmi servirajo samo maga propagando?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

arnecan1 ::

GregiB je izjavil:

c3p0 je izjavil:

povsem neprimerne (nesposobne) kandidatke, za katero se wokiji slepite, da je dobra.


Wrong... s tem, ali je Harrisova dobra, se ukvarja sila malo ameriških volilcev. Glede na splošno "karmo" v ZDA bi normalen republikanski kandidat te volitve moral dobiti "levom rukom" (ali desnom, v skladu s političnim spektrom). Tako pa je Trump od svojega spusta po avtomatskih stopnicah leta 2015 spremenil v kult osebnosti, v "stranko" Donalda Trumpa. GOPja ni že par let več, vse, kar pa še vsaj malo diši po neki razumni republikanski politiki iz pred-Trumpovske ere, pa se hitro, javnosti na okicah čisti in naganja iz politike.
Gre za isti "simptom", kot ga je v našo politiko zasadil kandelaber. Populistični desničarji spreminjajo volitve po praktično celem svetu v pro et contra ankete in ne volitve dobrih kandidatov.

Tipični republikanski kandidat pred Trumpom bi glih tako bombardiral vsepovprek kakor Obama.

A to pogrešaš?

Mene bolj moti bombardiranje, kakor to, da nekdo reče pussy.

TESKAn ::

Mene bolj moti bombardiranje, kakor to, da nekdo reče pussy.

Potem bi ti moral bit biden všeč, trump pa "motit":


Trump:
2017> Number of bombs: 43,938
2018> Number of bombs: 16,075
2019> Number of bombs: 12,152
2020> Number of bombs: 2,819
Biden:
2021> Number of bombs: 1,370

Trump se je na koncu mandata malo umiril, ampak vseeno...43k+ bomb v enem letu?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kow ::

Si pravkar prilepil podatke, da je trump zmanjsal stevilo bomb za vec kot velikostni razred? Imas podatke za drugi Obama mandat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

TESKAn ::

Biden pa še bolj.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TESKAn ::

Ko nekateri govorijo kako zelo jih moti bombardiranje, ob tem pa imajo raje trumpa kot bidena samo kaže, da nimajo pojma kaj govorijo, da upajo da nihče ne bo šel pogledat, kolk drži kar pravijo in da jih je tolk sram njihovih pravih razlogov, zakaj navijajo za trumpa, da si izmišljujejo svojo realnost, kjer je opravičljivo navijat za trumpa.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TESKAn ::

In trump se je pokakal in odpovedal intervju. Česa jih je strah, da bo vsa amerika videla dementnega starčka, kako jeclja 'odgovore'?

In v pričakovanju hurikana na floridi reoublikanci od zvezne države zahtevajo, da sprosti FEMA sredstva, proti katerim so taisti republikanci glasovali. Mike pa pravi, da je dopust bolj pomemben kot zagotovit sredstva za FEMAo.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

c3p0 ::

PovemVfaco je izjavil:


Ker je levakarski, se je skoz delu norca iz vseh, tk k je prav. Bidena obdelujejo že kr dolgo, tudi clintonco so. Teb se to zdi nezaslišano, k se desnakarski n smejo norca delat nit iz oranžnega v plenicah, k ste sektaši tkoj butthurt.


Aha, še posebaj clintonco, ki je pre-election igrala samo sebe, kakopak ni šlo za reklamo. Ko ste leftardi printali že "madame president" revije. Tako zanič, da vam je Orange Man zmagal. In kaže, da bo spet. Bravo.

paradajzos ::

arnecan1 je izjavil:

Saj Kamala ni nesposobna. Pravkar so izdali knjigo o dosežkih Kamale in je prodajna uspešnica v ZDA. https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...

V Trumpovi bi bilo med drugim 34 obsodb za kazniva dejanja, 70+ milijonov dolarjev odškodnine za spolno zlorabo, on in njegova podjetja morajo plačati 450+ milijonov odškodnine za za goljufivo predstavljanje vrednosti premoženja…
Boljše tudi nepopisan list, kar pa Harrisova seveda ni, ampak ima kaj resničnega za pokazat.
Na žalost pa ima na grbi Bidena, ki se je v zadnjem letu totalno usral.
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.
Bella ciao!

Zgodovina sprememb…

««
66 / 73
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Biden zaspal na podnebni konferenci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14325063 (5419) Ganon

Kognitivne sposbnosti Josepha Bidena (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6812657 (9836) BigWhale
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19932947 (24745) ajdov2

Več podobnih tem