» »

Predsedniška debata Trump vs Biden

Predsedniška debata Trump vs Biden

Temo vidijo: vsi
««
49 / 73
»»

GregiB ::

arnecan1 je izjavil:

P.S.: Kaj od zgoraj napisanega ni res?


Well... glede na to, da je tema o ameriških policies... dej prosim navedi primer, kjer se je ženska sama odločila za splav v zadnjem trimestru nosečnosti, povej zakaj se je tako odločila in povej, zakaj je njena odločitev napačna... Lahko pa ti jaz potem navedem primere žensk, ki so v najbolj restriktivnih zveznih državah potovale čez zvezne meje in splavile zarodke brez možnosti preživetja ob sepsah in drugih zastrupitvah, ki so pustile trajne in ireverzibilne posledice na njihovih rodilih... in to niti približno v zadnjem trimestru... no dej....
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

kow ::

esel je izjavil:


Kaj so po tvoje razlogi za inflacijo?


Printanje denarja in manjsa produkcija. Stvar je zelo enostavna. Vse ostalo je propaganda.

GregiB ::

Sicer pa... vsi čakamo, da Kamal pove, kakšne so njene načrtovane "policies", med tem, ko Trump v detajl razloži energetsko politiko: "We have to get rid of the windmills. They're killing the birds, they're killing everything. And, you know, the wind, it only blows sometimes, folks, it's not reliable. We have the best wind, the most tremendous wind, but sometimes it just doesn't blow. You know that, right?"

kow je izjavil:

esel je izjavil:


Kaj so po tvoje razlogi za inflacijo?


Printanje denarja in manjsa produkcija. Stvar je zelo enostavna. Vse ostalo je propaganda.


This... taisti ljudje, ki so krize reševali s printanjem denarja, kar si načeloma lahko z najmanj posledicami privošči prav ZDA (svetovna valuta, pa tako pa to) zdaj pravijo, da so politiki krivi za inflacijo... Sej ni problema, nehamo pošiljat svež denar na trg, pada vidimo, kako to zgleda...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

no comment ::

kow je izjavil:


Printanje denarja in manjsa produkcija. Stvar je zelo enostavna. Vse ostalo je propaganda.

In kaj je vzrok za manjšo produkcijo in printanje denarja?

Tvoja razlaga je v stilu, umrl je zato, ker je nehal živeti.

arnecan1 ::

GregiB je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

P.S.: Kaj od zgoraj napisanega ni res?


Well... glede na to, da je tema o ameriških policies... dej prosim navedi primer, kjer se je ženska sama odločila za splav v zadnjem trimestru nosečnosti, povej zakaj se je tako odločila in povej, zakaj je njena odločitev napačna... Lahko pa ti jaz potem navedem primere žensk, ki so v najbolj restriktivnih zveznih državah potovale čez zvezne meje in splavile zarodke brez možnosti preživetja ob sepsah in drugih zastrupitvah, ki so pustile trajne in ireverzibilne posledice na njihovih rodilih... in to niti približno v zadnjem trimestru... no dej....

Kaj zdaj naj ti iščem, kdaj je kdo naredil splav? Poguglaj si sam.

Jaz ti pravim, da je Walz zakonsko podprl legalni abortus magari en dan pred porodom. Torej npr. v 9 meseceu in 8 dnevu.

Tudi v primeru, da se ne ugotovi ogroženost otroka ali matere. Skratka, če si nekdo pač premisli. Ker jo je zapustil mož ali pa se je odločila, da bo raje kupila avto.

Če je tebi normalno, da Walz zakonsko podpira abortus zdravega otroka, pardom zarodka in zdrave matere tudi po 9 mesecu, potem nekaj pač ni v redu s teboj. Sorry.

P.S.: Ker sem bil razglašen za rasista, ker sem proti šariji, samo podatek, katera rasa v ZDA naredi največ abortusov. V današnjih norih časih te lahko hitro obtožijo za rasizem, če si za abortus po 9 mesecu, ker največ splavov opravijo črnke in hispanke, torej manjšine.
Ethnicity Abortion rate
African American women 28.6
Hispanic women 12.3
Other women 9.2
White women 6.4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

no comment ::

Kolikokrat boš še ponovil to laž?

Dejmo šparat mal z biti, no... Verjame ti itak nihče.

DarwiN ::

Hah, ta je dobra ja... Konzervativci se zavedajo, da so z "Roe vs Wade" stopili v drek in kako zdaj rešit nastalo situacijo? Seveda tako, da pro-choice zagovornike označijo za morilce.

Češ - "Mi smo šli v eno skrajnost, liberalci pa v drugo in pobijajo novorojenčke.. Poteto, potato.. Obe stališči sta enako dobri in enako slabi."

Problem je edino, da dejstva ne podpirajo te vizije. Ampak kakšen problem so danes dejstva za MAGAverse? Fake news, alternativna dejstva, teorije zarot. Problem rešen. Desničarski zombiji to goltajo kot kruh in vodo.

Zdaj pa vprašaj arnecana, naj prilepi dokaz, da Walz podpira splav po devetem mesecu. Bo uletel z nekim fake člankom, ki vključuje interpretacijo kakšnega trumptarda.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

GregiB ::

arnecan1 je izjavil:

Jaz ti pravim, da je Walz zakonsko podprl legalni abortus magari en dan pred porodom. Torej npr. v 9 meseceu in 8 dnevu.


No.. če pa mi ti praviš... potem pa itak...

Sicer pa je Walz v Minnesoti podpisal zakon, kjer imajo ženske pravico do "reproductive healthcare" brez vmešavanja lokalne politike. Po njegovih besedah podpira pravico do splava 24 tedna nosečnosti ali kasneje pod pogoji, ki jih navaja zakon, in sicer, če sta ogrožena zdravje in življenje nosečnice...
Ampak.. če mi ti praviš... what do I know...

Glede na to, da pa imaš rad statistike, "zgolj" 0,9% umetnih prekinitev nosečnosti se v ZDA sproži po 21 tednu nosečnosti (od 40-ih)... Niti eden zaradi novega avtomobila...

DarwiN je izjavil:

Zdaj pa vprašaj arnecana, naj prilepi dokaz, da Walz podpira splav po devetem mesecu. Bo uletel z nekim fake člankom, ki vključuje interpretacijo kakšnega trumptarda.


Exactly... in ta Trumpard je Scott Jensen
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GregiB ()

DarwiN ::

Ja, cilj je Roe vs Wade debakel spraviti pod predpražnik.. Splav namreč v US podpira skoraj 2/3 prebivalstva in jasno je to velik trn v peti Republikancev. Kar so tudi že začutili na volitvah 2022..

In kako to doseči? Kako nastalo problematiko okrog splava spremenit v non-issue? Kako to dosežeš preko fake newsa, če imaš na voljo vse mogoče in nemogoče dezinformacije, alternativna dejstva in teorije zarot?

To je ves point!

In imamo odgovor. arnecan, coolbits in drugi desničarski zombiji, ki trpijo za MAGA masovno psihozo, so postregli z odgovorom. "They are killing our babies!!!!!!!!!!!!!"
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Okapi ::

TESKAn je izjavil:


Navedi, prosim, tiste kazalce, ki so se v zadnjih 5 letih tako poslabšali, da drvijo v maloro? BDP? Plače? Prebivalstvo pod pragom revščine? Razmerje med inflacijo in plačami? Kaj?

Občutek na vodi, ko si 24/7 bombardiran s slabimi novicami.

Ali pa priročen izgovor za lastno nesposobnost. Nimam dobre službe, slaba je plača, šef me jebe, žena pa vara... Prekleti levaki, woke, begunci, migranti...

redtech ::

Prepoved oderuških cen? Kamala ima v mislih komunistični pristop, da tardom piha na dušo in mislijo, kako bodo zastonj shajali.

Oderuških cen v kapitalizmu ni, obstajajo lahko le kratek čas, ker se kmalu pojavi konkurenca.

GregiB ::

redtech je izjavil:

Oderuških cen v kapitalizmu ni, obstajajo lahko le kratek čas, ker se kmalu pojavi konkurenca.


Mater... Applu zadeva uspeva že dva desetletja... Večini bank in zavarovlanic tudi...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Bellator ::

Apple nima oderuških cen. 1200 evrov za mobilnik, ki je star 4 leta in nič ne kaže, da bo kmalu potrebna zamenjava, ni veliko. Pred tem sem pol cenejše androide moral menjati najdje na dve leti. Premium je pač premium, razen če bi rad prepovedal boljše izdelke.

Pengič 2-0 ::

Trumpa reši samo težka recesija nekaj podobnega kot je njega doletela zaradi covida. Ali pa recimo poraz Ukrajine. Te dva dogodka bi definitivno porazila Kamalo.

Bellator je izjavil:

Apple nima oderuških cen. 1200 evrov za mobilnik, ki je star 4 leta in nič ne kaže, da bo kmalu potrebna zamenjava, ni veliko. Pred tem sem pol cenejše androide moral menjati najdje na dve leti. Premium je pač premium, razen če bi rad prepovedal boljše izdelke.



Sploh ne odpirat te teme ker bodo apple hejterji doživel meltdown.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

no comment je izjavil:

kow je izjavil:


Printanje denarja in manjsa produkcija. Stvar je zelo enostavna. Vse ostalo je propaganda.

In kaj je vzrok za manjšo produkcijo in printanje denarja?

Tvoja razlaga je v stilu, umrl je zato, ker je nehal živeti.

Reče se, umro je pred sam kraj svog života:))

Pengič 2-0 ::

DarwiN je izjavil:

Ja, cilj je Roe vs Wade debakel spraviti pod predpražnik.. Splav namreč v US podpira skoraj 2/3 prebivalstva in jasno je to velik trn v peti Republikancev. Kar so tudi že začutili na volitvah 2022..

In kako to doseči? Kako nastalo problematiko okrog splava spremenit v non-issue? Kako to dosežeš preko fake newsa, če imaš na voljo vse mogoče in nemogoče dezinformacije, alternativna dejstva in teorije zarot?

To je ves point!

In imamo odgovor. arnecan, coolbits in drugi desničarski zombiji, ki trpijo za MAGA masovno psihozo, so postregli z odgovorom. "They are killing our babies!!!!!!!!!!!!!"


Ja magovci bolje da sploh ne omenjajo splava ker bodo popušili na veliko. Pa tudi žrtvovanje zaveznikov za america first natolcevanje je tudi tema ki je bolje da se jo ognejo.

Okapi ::

arnecan1 je izjavil:


Jaz ti pravim, da je Walz zakonsko podprl legalni abortus magari en dan pred porodom. Torej npr. v 9 meseceu in 8 dnevu.

Saj ti ne bo težko najti vira (citata) za to trditev, ne?
Ker niti slučajno ne verjamem tej laži.

GregiB ::

Bellator je izjavil:

Apple nima oderuških cen. 1200 evrov za mobilnik, ki je star 4 leta in nič ne kaže, da bo kmalu potrebna zamenjava, ni veliko. Pred tem sem pol cenejše androide moral menjati najdje na dve leti. Premium je pač premium, razen če bi rad prepovedal boljše izdelke.


Standardna lastna cena iPhone 15 se giblje nekje okoli 400€. Apple že leta presega 30% EBIT maržo... PMSM gre za oderuško cenovno politiko... Sicer pa, bi isto trdil, če bi iPhone stal 2x več? 3x? Ne? Zakaj... Premium je pač premium, ne?

Pengič 2-0 je izjavil:

Sploh ne odpirat te teme ker bodo apple hejterji doživel meltdown.


Imam iPhoneta... kar pa ne pomeni, da ni cena oderuška...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Bellator ::

Iphone je bolj trajnosten in vzdrževan, kot so konkurenčni telefoni. Koliko ima nekdo marže, me sploh ne zanima dokler dobim več kot pri konkurenci.

Zakaj si pa kupil Iphone, če praviš, da je cena oderuška :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

Pengič 2-0 ::

Cena bi bila oderuška če bi apple imel monopol pa je daleč od tega. Cena je ravno prava.

Kar pa ne moremo reči za trumpa da je ravno pravi:))

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

Okapi je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Jaz ti pravim, da je Walz zakonsko podprl legalni abortus magari en dan pred porodom. Torej npr. v 9 meseceu in 8 dnevu.

Saj ti ne bo težko najti vira (citata) za to trditev, ne?
Ker niti slučajno ne verjamem tej laži.

Pa kakšen realen primer, ko je ženska splavila po devetem mescu, ker je 'hotela nov avto'. Glede na to kako famo delajo iz tega, bi jih moralo bit ogromno, ne. Sej ni v navadi desničarjev, da napihujejo 'nothingburgerje' do onemoglosti.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

arnecan1 ::

Ne bluziti glede Walza. Tukaj je mapa. Kar iz wikipedije.Abortion in the United States @ Wikipedia

Zelena barva, z katero je označena Walzova Minessota pomeni tole: Legal at any stage

Dovoliti abortus zdravega otroka zdrave matere po 9 mesecu je isti skrajno iz zavržno, kakor popolnoma prepovedati abortus. Ampak izgleda so ZDA dežela ekstremov ali je ilegalno vedno in za vse ali pa legalno dobesedno eno uro do poroda.

Glede tega, da Walz podpira splav do 24 meseca, nato pa z medicinsko odobritvijo, zakaj potem tega ni uzakonil? Zakaj legalni splav tudi po 40 tednu?

Pravzaprav bom vprašal kar takole, zakaj sploh dovoliti splav po 20 tednu, če ni ogroženo zdravje otroka ali matere? Pa če je zaradi banalnega vroka kot je avto ali bilo kakšnega drugega razloga? Avto sem omenil, ker razloga sploh ni potrebno podati, lahko je bilo kaj, ampak to je izgleda bolj pomembno kakor zakonski abortus v 39 tednu.

Utk ::

Okapi je izjavil:

arnecan1 je izjavil:


Jaz ti pravim, da je Walz zakonsko podprl legalni abortus magari en dan pred porodom. Torej npr. v 9 meseceu in 8 dnevu.

Saj ti ne bo težko najti vira (citata) za to trditev, ne?
Ker niti slučajno ne verjamem tej laži.

Abortion finder pravi tako:
Is abortion legal in Minnesota? Yes.
Yes. Abortion is legal in Minnesota. There is no limit on abortion in Minnesota based on how far along in pregnancy you are. To figure out how far along you are in pregnancy, count from the first day of your last period.

https://www.abortionfinder.org/abortion...

pangro ::

splav je zlo zajebana tema pri kateri maga nima znanja in veščine da bi to znal speljat v svoj prid zato naj to temo raje pozabijo

no comment ::


TESKAn ::

Glede tega, da Walz podpira splav do 24 meseca, nato pa z medicinsko odobritvijo, zakaj potem tega ni uzakonil? Zakaj legalni splav tudi po 40 tednu?

Glede na to da nimaš primera, ko bi se to zgodilo, zato ker je to nothingburger in škoda zapravljat čas.

Avto sem omenil, ker razloga sploh ni potrebno podati, lahko je bilo kaj, ampak to je izgleda bolj pomembno kakor zakonski abortus v 39 tednu.

Avto si omenil, ker hočeš outrage, češ 'kaj ma baba sploh za mislit na avto'. Pač fina tema za desničarje, nima nobene posledice za nikogar v realnem svetu, samo v nekih hipotetičnih, namišljenih scenarijih, je pa dobra za farmat outrage pri intelektualno izzvanih ljudeh.

Mimgrede, kakšno je kaj tvoje mnenje o orožarskih zakonih, ko republikanci navijajo za nula preverjanja pri nakupu, konzervativno vrhovno sodišče pa je razsodilo, da AR15 z 'bump stock'-om, ki ti ga spremeni v mitraljez 'tehnično gledano ni mitraljez' in je odpravilo prepoved? Za razliko od 'po devetem mescu abortiranih zarodkov' imaš v zda kup otrok, ki jih je pobilo orožje v rokah neuravnovešenih osebkov. Glede na ogorčenost zaradi hipotetičnih splavov sklepam, da si ogorčen nad republikanci, ki tako zagovarjajo orožje v rokah neuravnovešencev?

no comment je izjavil:



Je mogoče tudi kak graf razlogov? Bi bilo dobro videt, koliko teh splavov je zaradi medicinskih razlogov, koliko pa zaradi želje po novem avtu.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

pangro ::

to bo pa maga priskrbel te grafe pa seveda metodo kako so do te številke prišli- splav za nov avto:)) haha to se lahko spomne samo maga retard.

kow ::

no comment je izjavil:

kow je izjavil:


Printanje denarja in manjsa produkcija. Stvar je zelo enostavna. Vse ostalo je propaganda.

In kaj je vzrok za manjšo produkcijo in printanje denarja?

Tvoja razlaga je v stilu, umrl je zato, ker je nehal živeti.


Moja razlaga je enostavna in resnicna, ti pa bluzis v tri krasne. Ni cudno, da si tak obcudovalec Kamale.
Dejansko se vam je od vsega spremljanja medijev, popolnoma zbluzilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

kow je izjavil:


Moja razlaga je enostavna in resnicna, ti pa bluzis v tri krasne. Ni cudno, da si tak obcudovalec Kamale.
Dejansko se vam je od vsega spremljanja medijev, popolnoma zbluzilo.

Tvoja samozavest je sorazmerna z intelektualno omejenostjo. Obrambni mehanizem...

TESKAn je izjavil:


Je mogoče tudi kak graf razlogov? Bi bilo dobro videt, koliko teh splavov je zaradi medicinskih razlogov, koliko pa zaradi želje po novem avtu.

Zgodovina sprememb…

arnecan1 ::

Zelo težko je določiti mejo. Nekateri bi imeli popolno prepoved splava, drugi bi imeli splav do 40 tedna. Kje tukaj vmes potegniti črto je samo koliko kje izgubiš.

Glede tega, da 2/3 podpirata splav, je vprašanje, koliko od teh je samo za splav, ko je ogroženo življenje matere, ko je ogroženo življenje otroka, ko je vmes incest, ko je vmes posilstvo, nekateri so za splav do 4 tedna, nekateri do 10, nekateri do 20, nekateri do 24, nekateri do 40, nekateri pa po določenem času samo z medicinsko odobritvijo. Pustiti državam, da se samo odločijo, ni tako slaba ideja.

Glede avta in splava, bila je primerjava. Še bolj ironično je, da razloga za splav po 30 tednu po Walzi sploh ni potrebno. Lahko je pravzaprav bilo kaj. Ker ti je zjutraj ptičica tako povedala.

Bistvo je, da so zakoni za to, da nekaj omejujejo, tukaj prosto po Walzu ni omejitve in je vseeno ali je takšnih abortusov par 1000, par 100 ali samo par 10.Noben ne bi smel biti. In če tega ne razumeš, pač ne razumeš. Zakon dovoljuje takšen hipotetičen primer. Ne mroeš samo zato, ker je tej primerov 1 % kar zanemariti. Niso to jabolke.

Glede tega, da odobrijo avtomatsko orožje mi je pretirano. In vsakega umorjenega človeka mi je žal, pa naj bo zaradi brzostrelke, lovske puške, nožaali motike. Ne vem pa, kaj ima to z abortusom zdravega otroka po 30 tednu, kateri bi lahko preživel tudi zunaj maternice.

pangro ::

pa sej ti grafi kažejo da zadeva v praksi ne gre v ekstreme. Maga se je lotil še enega neproblema isto kot pri nas ko so hoteli levuhi v drugo smer podtaknit da je splav nek problem v eu in sloveniji in jih je janša takoj demantiral da je zadeva že zdavnaj zakonsko in pa seveda v praksi rešena.

maga je pač glup mislijo da bodo s temi gibi dobil volitve v bistvu so si pa s svojo magijo priklical poraz. Enak odnos imajo pa do zunanje politike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pangro ()

arnecan1 ::

Meni je vsak abortus zdravega otroka od zdrave matere po 20, še bolj pa po 30 tednu aboten. Pa če je eden na leto ali pa jih je 1000.

In če bi izgubil volitve za kaj takega, bi pač izgubil volitve.

TESKAn ::

Pustiti državam, da se samo odločijo, ni tako slaba ideja.

Kaj pa ko bi pustili ženskam, da se same odločijo?

Ne mroeš samo zato, ker je tej primerov 1 % kar zanemariti. Niso to jabolke.

Ne zanemarjam, ker je 'teh primerov samo 1%'. Zanemarjam, ker teh primerov - ni.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

kow ::

no comment je izjavil:


Tvoja samozavest je sorazmerna z intelektualno omejenostjo. Obrambni mehanizem...


Omenjanje moje samozavesti je sorazmerna z mocjo tvojih argumentov. Obrambni mehanizem, da ne rabis priznati kaksne traparije tukaj pises.

no comment ::

To je vse kar zmoreš?

Ja, je.

kow ::

Ne dvomim, da bi ti napisal 13 strani papirja in se izgubil v kompleksnosti razlage. Da bi na koncu trdil, da je Kamala imela prav. Sej pravim, fanatiki ste. Se pri preprostih receh ne zmorete priznati dejstev, ampak boste blodili dalje.

Neverjetno. Zdaj me zanima, ce bi Kamala pred kamerami ustrelila cloveka na ulici, ce bi jo se vedno zagovarjali. Nisem preprican, da ne bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

no comment ::

arnecan1 je izjavil:

Meni je vsak abortus zdravega otroka od zdrave matere po 20, še bolj pa po 30 tednu aboten. Pa če je eden na leto ali pa jih je 1000.

Ko pa je enkrat otrok star 10, 15 let je pa streljanje na njih pač kolateralna škoda, ki smo jo pripravljeni plačat?

kow je izjavil:

Ne dvomim, da bi ti napisal 13 strani papirja in se izgubil v kompleksnosti razlage. Da bi na koncu trdil, da je Kamala imela prav. Sej pravim, fanatiki ste. Se pri preprostih receh ne zmorete priznati dejstev, ampak boste blodili dalje.

Pravzaprav sem res napisal na desetine strani na to temo.

Če bi prijavil tvojo razlago, bi... no, moje življenje bilo malo drugačno.

Zgodovina sprememb…

pangro ::

kow je izjavil:

Ne dvomim, da bi ti napisal 13 strani papirja in se izgubil v kompleksnosti razlage. Da bi na koncu trdil, da je Kamala imela prav. Sej pravim, fanatiki ste. Se pri preprostih receh ne zmorete priznati dejstev, ampak boste blodili dalje.

Neverjetno. Zdaj me zanima, ce bi Kamala pred kamerami ustrelila cloveka na ulici, ce bi jo se vedno zagovarjali. Nisem preprican, da ne bi.


ja matr kaj pa je kamala djala glede inflacije?

arnecan1 ::

TESKAn je izjavil:

Pustiti državam, da se samo odločijo, ni tako slaba ideja.

Kaj pa ko bi pustili ženskam, da se same odločijo?

Tudi do 40 tedna?

TESKAn je izjavil:

Ne mroeš samo zato, ker je tej primerov 1 % kar zanemariti. Niso to jabolke.

Ne zanemarjam, ker je 'teh primerov samo 1%'. Zanemarjam, ker teh primerov - ni.

Zakonsko so možni. Če ni bilo primera, pa še enkrat bo.

TESKAn ::

Tudi do 40 tedna?

Katerega dela 'da se same odločijo' ne razumeš? Aja, zate so ženske nerazsodna, impulzivna bitja, ki jim ne moremo pustit preveč svobode. Za njihovo dobro, ne.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

pangro ::

arnecan1 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Pustiti državam, da se samo odločijo, ni tako slaba ideja.

Kaj pa ko bi pustili ženskam, da se same odločijo?

Tudi do 40 tedna?

TESKAn je izjavil:

Ne mroeš samo zato, ker je tej primerov 1 % kar zanemariti. Niso to jabolke.

Ne zanemarjam, ker je 'teh primerov samo 1%'. Zanemarjam, ker teh primerov - ni.

Zakonsko so možni. Če ni bilo primera, pa še enkrat bo.


me pa zanima ali ima kirurg možnost zavrnit poseg? verjetno ima

TESKAn ::

Zakonsko so možni. Če ni bilo primera, pa še enkrat bo.

Mhm. In takrat bomo videli, ali bo res zato, da si bo 'baba lahko šla kupit nov avto'.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

no comment ::

arnecan1 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Pustiti državam, da se samo odločijo, ni tako slaba ideja.

Kaj pa ko bi pustili ženskam, da se same odločijo?

Tudi do 40 tedna?

Če je rabla tako dolgo, da se je lahko odločila, vsaj veš, da odločitev za njo ni bila lahka.

Ne vem pa zakaj bi ti hipotetični primeri bili izgovor, da lahko neki zagovedni strici 100 tednov prej odločajo o zadevah, ki se jih ne tičejo.

arnecan1 ::

Zakaj pa potem ne pomaknemo meje do 2 leta otroške starosti? Saj tudi tak otrok ne more sam preživeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

no comment ::

arnecan1 je izjavil:

Zakaj pa potem ne pomaknemo meje do 2 leta otroške starosti? Saj tudi tak otrok ne more sam preživeti.

Z lahkoto preživi. Pravzaprav kot družba poskrbimo za VSE otroke, ki jih mame ob rojstvu zapustijo, in jih še dovolj hitro najdemo.

arnecan1 ::

Razen za tiste, kateri so med 30 in 40 tednom.

TESKAn ::

Ja? Kak dokaz al spet 'hipotetično, ker v realnem življenju ne najdem primera'?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

no comment ::

arnecan1 je izjavil:

Razen za tiste, kateri so med 30 in 40 tednom.

Spet, večinoma z lahkoto preživijo (sicer se lahko zgodi, da imajo nekateri posledice). Ampak se mora ženska, ki nosi zarodek, strinjati.

Pa obrnimo to dokazovanje... Zakaj potem nimamo zakona, da mora vsaka ženska roditi vsaj dva živa otroka ali pa da mora moški do kruha spravit najmanj dva otroka?

arnecan1 ::

Zarodek? Če lahko preživi izven maternice, potem temu težko rečeš zarodek.

So pa imeli zakon na Kitajskem, da si lahko imel samo enega otroka. Ampak to je drugo.

In primerjat to, da moraš po zakonu imeti otroka s tem, da ga želiš ali pa se ponesreči je milo rečeno neumno, oprosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

no comment ::

arnecan1 je izjavil:

Zarodek? Če lahko preživi izven maternice, potem temu težko rečeš zarodek.

Potem si ti vzgoji zarodek in ti noben ne bo govoril kaj lahko in kaj ne. Enako pusti drugim.
««
49 / 73
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Biden zaspal na podnebni konferenci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14325075 (5431) Ganon

Kognitivne sposbnosti Josepha Bidena (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6812661 (9840) BigWhale
»

Biden ukazal prvi zračni napad v Siriji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19932951 (24749) ajdov2

Več podobnih tem