» »

Uparaba Hollywood FX Pro

Uparaba Hollywood FX Pro

wonderboy ::

Za obdelavo video posnetkov uporabljam program Pinnacle Studio 8.Včeraj sem si dol potegnu Hollywood FX Pro 4.5.7, že prej sm pa uporabljal unga osnovnga k je zraven Studia. In jest sploh nimam pojma kaj se s tem programom počne. Tm mam en kup unih efektov, ampak ne vem pa kako nej to spravm v svoj film v Studiu? A kdo to kej bolj pozna?

Ajde:P

boych ::

HFX pro instaliraš mu vneseš kodo in mora delati.
Enostavno maš pač več efektov v samem programu(transitions).
Pojavi pa se en problem, če že maš instaliran basic HFX, ga deinstaliraj in potem še enkrat instaliraj HFX pro ali plus.Zdaj bi to moralo delati.
Še najbolj pametno pa je, da si dol potegneš HFX 6, ker ma pro samo par drugačnih efektov, ma pa jih navadni HFX več.
Pa naj omenim, da rabiš kar hudo mašino, da bo vse skup delalo kot je treba.
če ti ne bo šlo, pa napiši tvoj mail da ti pošljem bolj obširno razlago.
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

wonderboy ::

Men HFX Basic ne dela v XP, zato sem si pa potegnu druzga dol. Pr Basicu mi že med instalacijo neki zateži "licence tool error" oz. neki tacga. Prej k sm mel Windows Me, mi je normalno delal , sm mel v studiu med transitions tut une ostale iz HFX, zdej mam pa samo Standard in Alpha Magic.
Se pravi da HFX ni program zase, ampak so u bistvu samo tranzicije k so tut v samem Studiu?

Mail: lukec007@hotmail.com

wonderboy ::

Sm že rešu problem. V XP-ih mi ne dela, v Me mi pa dela. Tko da je ql.

Hvala!:P

boych ::

jaz mam tud XP pa mi dela, samo ne oboji na enkrat. HFX pro plus dela če Hfx basic deinstaliram, hfx 4.6 pa mi dela normalno samo ga moram instalirat in registrirat in vnesti tisto kodo.
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

CaqKa ::

za vse tiste ki ne vedo
hwfx je program za delanje prehodov med posameznimi video scenami.. ima ogromno 3d efektov ter je malo težji od običajnih programov za takšno početje.

aja.. pa naj omenim da takšni prehodi v rokah ne profija izpadejo bolj kičasto kot pa dobro. sam imam še vedno najraje obični krosfade :)

boych ::

ja prehodi vzamejo vsaj 50% casa, ki ga uporabimo za obdelavo videa
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

wonderboy ::

Včeri sm disk formatiral pa vse še enkrat naložu, tko da mi zdej tut v XP-jih vse normalno dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajenje razlika?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222942 (2437) Janac
»

Bias lighting and your computer monitor: $13 for more comfortable gaming

Oddelek: Zvok in slika
7738 (618) darkolord
»

XT Diski na kolesu!!!

Oddelek: Loža
92168 (1905) kixs
»

Počasen pohod HPCjev

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
83499 (3068) kuglvinkl

Več podobnih tem