» »

Veliki skovik za popizdit!

Veliki skovik za popizdit!

Scaramouche3 ::



To ne neha celo noč, kako to rešit?

Meizu ::

Jaz imam naštimano trobljo od kamiona na oknu in vsakič ko skovik skovikne, senzor to zazna in sproži trobljo, ki ima 140db domet cca. 2.5km. Ponavadi nehajo skovikat po tem.

cvalsr ::

1) Kogar tole čivkanje moti, mora obiskati psihiatra.
2) Komarja ubiješ s sekiro? Pa avto opereš s solno kislino? Sredi noči pa 140 dB, kar seveda nikogar ne moti...

Miki N ::

Ma ti tiči so avtisti živalskega sveta. Se spomnim na prejšnji lokacije jebene grlice. Hu-hu.... ... Hu!! Nonstop še pred zoro Prav ena in ista. ;(

Rias Gremory ::

Kako si upajo!
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

mirator ::

Vse divje živali v zavetišče, daleč stran od stanovanjskih naselij.
Ni boljšega kot, ko te v nedeljo zjutraj zbudi zvok kosilnice ali pa še bolje puhalnikov listja itd. Ali pa, ko nekdo ob polnoči prinese nekaj zabojev steklenic in jih meče v zabojnik za steklenice.

paradajzos ::

Čepki za ušesa za spanje. Namen teh čepkov je čimbolje blokirati zvočne signale, ki bi lahko kratili naš spanec. Najboljši čepki za ušesa za spanje so tisti, ki so ergonomsko oblikovani, da se prilagodijo našemu ušesu, in ki zadržijo največ zvoka. Obstajajo tudi čepki za ušesa po meri, ki se prilagodijo ušesu vsakega posameznika.

https://www.lekarnar.com/oblika/cepki?s...
Levakarski forum. Moderiranje prolevakarsko.
Prikrito so proruski, tako kot naša oblast.

immortan ::

ste poskušali s prijavo na policijo?

Magic1 ::

Ali pa normalna okna, prezračevanje in klima. Pač živiš s naravo ali jo pa izoliraš. Mene je sosed včeraj zbudil, ko je začel kositi ob sedmih. Sej bi okno zaprl a je bilo že prepozno.
Magic

NekdoPach ::

slotechovci, ko enkrat na leto čvik ptice preglasi nonstopho šumenje njihovega ljubega računalnika: ;(;(;(;(;(

Meizu ::

Sredi noči pa 140 dB, kar seveda nikogar ne moti...


Zadnjič mi je ena stara mama rekla da kaj to nekaj šumi ponoči. Sem ji rekel da so to najbrž lastovke.

Pa mi reče nazaj "a si ti z lune padu, a ti je crknu sarkazm detektor?"

Scaramouche3 ::

Meizu je izjavil:

Sredi noči pa 140 dB, kar seveda nikogar ne moti...


Zadnjič mi je ena stara mama rekla da kaj to nekaj šumi ponoči. Sem ji rekel da so to najbrž lastovke.

Pa mi reče nazaj "a si ti z lune padu, a ti je crknu sarkazm detektor?"


Če odprem okno zdej ne morem spat, kot da bi nekdo imel alarm vklopljen!

BorutO ::

Meni pa so všeč zvoki ptičev. Zjutraj, zvečer, čez noč, čez dan ... Najboljše, da se preselite nekam globoko v jamo, kjer boste edine obiskovalce imeli pajke, ščurke in netopirje ... no ja, nikjer ne boste brez živalskih glasov čez dan in čez noč. Mogoče samo na vrhu Mount Everesta ...

Miki N ::

Meizu je izjavil:

Sredi noči pa 140 dB, kar seveda nikogar ne moti...


Zadnjič mi je ena stara mama rekla da kaj to nekaj šumi ponoči. Sem ji rekel da so to najbrž lastovke.

Pa mi reče nazaj "a si ti z lune padu, a ti je crknu sarkazm detektor?"


Zihr je bila Pithlit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Veselice

Oddelek: Loža
255593 (1033) PacificBlue
»

Hrup z avtoceste

Oddelek: Problemi človeštva
102227 (1753) Mare2
»

Aktivni glušniki

Oddelek: Kaj kupiti
122464 (2057) barossa45
»

Kam silvestrovat - brez pokanja?

Oddelek: Loža
477137 (4788) scipascapa
»

piskanje v ušesih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
589924 (8640) Starodavni

Več podobnih tem