» »

Odpravljanje težav z mikrofonom na video klicu(telefon)

Odpravljanje težav z mikrofonom na video klicu(telefon)

Anja16 ::

Zdravo,

Imam težavo, ki je nikakor ne znam rešiti. Ko uporabljam video klic preko aplikacij kot so Viber, Whats app, Messenger, ne slišim zvoka osebe na drugi strani(sogovornik me sliši). Video je normalen, samo zvok je problem.

Poskusila sem že vse možno, dostop do mikrofona je omogočen... Ali kdo ve kako lahko to resim?
Telefon je Samsung S24 Ultra.

Nekaj sem očitno onemogočila, ker je še pred kratkim delovalo.

Lp in hvala v naprej!

Anja16 ::

Aja, še to.

Ko je telefon povezan preko bluetotha v avtu, deluje video klic ok. Takrat slišim normalno sogovornika.

Lp

DamijanD ::

Torej nimaš problemov z mikrofonom, ampak z zvočnikom.

A pri predvajanju glasbe ti deluje normalno? Kaj če prestaviš v prostoročni (speaker) način?

Flexy565 ::

Ampak, ko se pogovarjam preko normalnega telefonskega klica (ne preko aplikacije) zvočnik očitno deluje normalno, ker slišim sogovornika. Pa tudi, ko govorim preko aplikacije, deluje normalno v primeru avdio klica, ne deluje pa potem zvočnik, ko imam video klic.

Telefon je star 2 meseca, nov. Na samsungu in telemachu nihče ne ve kaj bi lahko bilo...

Ja, pri predvajanju glasbe je ok.
Ko imam video klic npr. na Vibru se zvočnik avtomatsko vklopi... Če ga izklopim, video klic premakne le na avdio in potem slišim sogovornika.

V-i-p ::

Kaj si zdaj Anja ali Flexy? Kakorkoli, prvo aplikacijo odinštalirat, potem pa poskusit s ponovno namestitvijo. Če pa to ne pomaga pa seveda tovarniška ponastavitev. Razen, če ni bila potem, ko je nehalo delat, nameščena kakšna aplikacija, ki kaj serje v ozadju, hmm...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Anja16 ::

Se opravičujem za zmedo.. Sem iz računa od partnerja pisala. Hvala za odgovor. Bom še videla, ponastavitev pride v poštev v planu B...

Lp

link_up ::

stisni speaker pa je.
In and Out


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15652974 (15302) V-i-p
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674555311 (177342) zk_eu
»

MIUI Q&A

Oddelek: Mobilne tehnologije
419377 (5793) FireSnake
»

Video klici

Oddelek: Mobilne tehnologije
82769 (2179) KuntaKinte
»

Samsung Omnia 7 (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1347274696 (179457) clix

Več podobnih tem