» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
3 / 26
»»

Invictus ::

Če bi volitve kaj spremenile, bi jih politiki že ukinili...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

nejclp ::

fikus_ je izjavil:

FS, to je pa dolgo skoraj kot Vojna in mir.

počak mal, saj tole piše šele dve leti. Tolstoj je rabil štiri. plus, opazim tudi nekaj elementov Idiota od Dostojevskega. Pa tudi Becketta.

xeon ::

Sem namen volit za Vesno, dokler na zadnji Tarči nisem ugotovil, da je Prebilič le zamaskiran Luka Mesec. Zdaj sem spet brez ideje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xeon ()

nejclp ::

xeon je izjavil:

Sem namen volit za Vesno, dokler na zadnji Tarči nisem ugotovil, da je Prebilič le zamaskiran Luka Mesec. Zdaj sem spet brez ideje...

počak mal, Prebilič itak totalno spremeni mnenje v petih sekundah, mogoče bo pa še taprav zate.

arnecan1 ::

FireSnake je izjavil:


Si si vzel časa. čestitam.

P.S.: In preverjeno, vse kar si izbrskal, drži vodo.

FireSnake ::

Hvala.

Moram priznati, da mi je to, ko tukaj uporabniki objavljajo zelo pomagalo.
Jaz sem samo zbiral.

Moram tudi priznati, da je bilo zelo preprosto: dobrih novic golobje hunte dejansko ni bilo.

Treba je pa podati vire, ker drugače levaki rečejo, da se ni zgodilo.
No, zdaj pa jamrajo, da je preveč za brati. Hja, a sem jaz kriv, če ga golobja hunta na veliko serje? Za vse nas bi bilo bolje, če bi delali dobro.

Zato še enkrat pravim: če golobnjak na evropskih volitvah dobi dva mandata, kot jih želi, potem ga jaz začnem volit. Pa naj raja cvili.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

resnicoljub8 ::

FireSnake je izjavil:

Hvala.

Moram priznati, da mi je to, ko tukaj uporabniki objavljajo zelo pomagalo.
Jaz sem samo zbiral.


Tudi z moje strani vse pohvale, meni se zdi super, da si zbral vse prispevke o vladi s foruma v tem mandatu, jih zapakiral v en dolg prispevek in objavil še enkrat (in upam, da še večkrat). To ti je moralo vzeti veliko časa, se vidi, da si zelo motiviran, da ljudje ne bi volili napačno. Če bi bilo več takih, bi bil svet lepši in ta forum veliko bolj argumentiran ter pregleden. Tvoj seznam je uporaben ne samo za neodločene volivce, ampak tudi za naslednje generacije, univerzitetne raziskovalce in podobno.

Recimo, če človeka zanima, kdaj je golob bil pizda, enostavno poišče niz "pizda" v teh seznamih in dobi 2 rezultata:

FireSnake je izjavil:


- golob, vase zagledana pizda: Klik


FireSnake je izjavil:


golob, vase zagledana pizda:
Klik


Tako da ne more noben reči, da golob to ni, ko pa imamo takoj objektivne rezultate na seznamu

Miki N ::

Tudi jaz se pridružujem čestitkam Snejku za njegovo "Jarokačo" z vsemi "updejti". Sicer nisem uporabnik, ampak se mi zdi prav, da obstaja (tako kot travca in geji!).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

FireSnake ::

Hvala. Torej je le bilo vredno.

--------------

Ampak: resnicoljub pa vedno nasmeji! :))
Ni tak, kot ostali troli. Ima zelo dober občutek in tudi zelo dober smisel za humor (redka lastnost).

Tako, da: resnicoljub8, hvala tudi za tvoj prispevek. In vidim, da se zadeva ponovi. Se opravičujem. Bom popravil.

P.S. eno pa je res: to še zdaleč niso vse neumnosti, ki jih je golobja hunta proizvedla. Tega je še veliko več.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

pegasus ::

Skrajna desnica v EU že razpada? Super.
Naši desničarji tu pa kar tiho ...

Buggy ::

Hvala. Torej je le bilo vredno.


Seveda je bilo vredno fajrsnejk >:D Z vsakim svojim prispevkom se bolj utrjujes dejstvo, da si salty rumenjakar in tipicna vodljiva owca, ki ni sposobna zadev razumeti dlje od Pozar report prispevkov s pompoznimi naslovi. S tem zadnjim sestavkom sem preprican tudi, da te slednji komot vzame tudi za zunanjega dopisnika s placilom na roko seveda :))

Miki N ::

pegasus je izjavil:

Skrajna desnica v EU že razpada? Super.
Naši desničarji tu pa kar tiho ...


Mogoče pa še berejo Snejkov seznam? Saj tukaj vidim en problem Kaćo - s časoma bodo tako dolgi da fani ne bodo uspeli prebrati pravočasno do volitev!

redtech ::

Ali je kakšna opcija, kot proti utež Von der Pfizer, ki ima kriterije: Anti-Putin, pro-UA, ... nekako me spominja na domačo politiko :)

cenzuraš ::

Ne, to ne obstaja, če si anti pfizer, potem moraš bit pro putin, ker je on medijsko pokončal covid in s tem se je biznis za pfizer močno zmanjšal. Moraš se trdno postavit v enega od dveh taborov in potem pri vsaki malenkosti prikimavat partijski liniji, drugač ni prostora zate. Taka so pravila v demokraciji.

mtosev ::

A izgleda, da bo Novakova dobila še en mandat? Res ji želim, ker mi je kr všeč
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Miki N ::

Madona mtosev ... ti pa si zdaj že tolikokrat pohvalil Novakovo, da se že sprašujem, da ti ni všeč tudi čisto tako ... ;)

D3m ::

Jo bo oženil. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

Miki N je izjavil:

Saj tukaj vidim en problem Kaćo - s časoma bodo tako dolgi da fani ne bodo uspeli prebrati pravočasno do volitev!


Hahaha, dobra!

redtech je izjavil:

AVon der Pfizer

Wow, u nulo poimenovano!

mtosev je izjavil:

A izgleda, da bo Novakova dobila še en mandat? Res ji želim, ker mi je kr všeč


toše je živ primerek, da nikoli ni prepozno, da greš na prava pota.
Spomnimo: podpiral je stranko S(amo)D(enar).



############
Sukičeva o EU. Ta kura tako blefira, da sama sebi verjame: požar na Krasu je posledica onesnaženega ozračja (1:25):
https://siol.net/novice/slovenija/napet...
Resno??? Ti levaki začnejo nabijati v sekundi, ko odprejo kljun.

Stevanović pa tako dokaže, da je gnoj. Nabija v tri dni.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Miki N ::

Ej Snejk, brez zamere - kaj pa posebna tema za ta neskončni seznam? Postaš trenutni "snapshot" z oštevilčenimi alinejami in potem samo dodajaš Golobove rabote. Ker priznam, meni gre vseeno malo na živce, sem si enkrat že zamastil zaslon zaradi skrolanja - ja malomarno vem, samo ....

D3m ::

Vsaj od Snejka ni vsakodnevno, kot od Pac-mana.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sync ::

AVon der Pfizer


Priznam, jaz sem tudi bil jezen, ker se je pogodba podpisala z Pfizerjem. Sploh, ker je takrat Putler EU-ju kot prvi punudil sputnika ampak, če sedaj gledam nazaj..
Lahko bi v tem sputnik cepivu za evropejce bil primešan tudi 0,00000001% Novichok.>:D (Alexei Navalny - RIP):|

FireSnake ::

Miki N je izjavil:

Ej Snejk, brez zamere - kaj pa posebna tema za ta neskončni seznam? Postaš trenutni "snapshot" z oštevilčenimi alinejami in potem samo dodajaš Golobove rabote. Ker priznam, meni gre vseeno malo na živce, sem si enkrat že zamastil zaslon zaradi skrolanja - ja malomarno vem, samo ....


Ja, opazka na mestu, priznam.
Razlog zakaj sem vse objavil še enkrat je v tem, da sem zadevo še dodatno uredil. Čeprav zdaj vidim, da še ne čisto v redu.

Sem pa, ravno zaradi tega, kar si ti napisal, takoj za tem objavil "changelog". Ta pa ni bil tematsko po skupinah. Ampak vseeno bolje, kot še enkrat vse brati (ker ne veš kaj je novega).
In to je tudi obljuba za prihodnje: kar bo novega, bo označeno na posebnem mestu.
Ko pa zadevo uredim in objavim bom pa naslednjič samo podal povezavo do že objavljenih rabot.

Je pa tako: če tole, kar sem objavil, ni dovolj za razmislek, da ta pajac le ni najboljša izbira potem tudi 3x več materiala ne bo pomagalo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

D3m ::

Sync je izjavil:

AVon der Pfizer


Priznam, jaz sem tudi bil jezen, ker se je pogodba podpisala z Pfizerjem. Sploh, ker je takrat Putler EU-ju kot prvi punudil sputnika ampak, če sedaj gledam nazaj..
Lahko bi v tem sputnik cepivu za evropejce bil primešan tudi 0,00000001% Novichok.>:D (Alexei Navalny - RIP):|


Ali pa Rusochok!

"For mother Russia!"
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sync ::

jugoslovan ni = praslovanu!

"Za mater, Slovensko!"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sync ()

Vanich ::

Zakaj so (prikladno) izginile vse fotografije Tanje Fajon in pa Madeleiene Albright iz google iskanja slik? Pa tako je bila ponosna na te fotografije.

Vanich ::

Vanich je izjavil:

Zakaj so (prikladno) izginile vse fotografije Tanje Fajon in pa Madeleiene Albright iz google iskanja slik? Pa tako je bila ponosna na te fotografije.



Pa se le najde še katera ta fotografija - samo, se pa moraš zelo potruditi.


redtech ::

Liste kandidatov bodo na glasovnici izpisane v naslednjem vrstnem redu:

1. Gibanje Svoboda
2. Slovenska demokratska stranka (SDS)
3. Vesna - zelena stranka
4. Demokratična stranka upokojencev Slovenije (DeSUS) in Dobra država
5. Slovenska ljudska stranka (SLS)
6. Nova Slovenija - krščanski demokrati (NSi)
7. Levica
8. Zeleni Slovenije
9. Socialni demokrati (SD)
10. Državljansko gibanje Resni.ca

11. Nič od tega, stranka prilagojena vsakemu, utemeljiteljica ničodtegaizma, ki združuje vse-izme v znanih in neznanih dimenzijah stvarstva, najboljše, najbolj uspešne, najbolj zelene, rdeče, modre, črne in rumene stranke vseh časov in onkraj časa, ter začetnica ničodtegaizma po vsem svetu (Nič od tega)

Torej lahko glasuješ tudi za KPS?

Wtf je to, ne razumem ničodtegaizma?

https://www.dvk-rs.si/novica/dvk-z-zreb...

pegasus ::

Za nas auslanderje je to precej bolj enostavno - na listek napišeš stranko in kandidata in zdravo. Vrstni redi niso pomembni ;)

Buggy ::

EU volitev se bom seveda udelezil (zbrcal tudi oba sina...predvem en je len), volil bom v EU sestav nekaj drugega, kot na drzavnozborskih volitvah, saj zelim, da ima moj glas tezo v EU, kjer se globalno politika, ki tangira lokalno tudi ustvarja. Na posvetovalnih referendumih pa vsekakor 3x za. Ce ne drugega, sem dal svoj glas in se bom lahko pizdil po forumih, ce mi kaj ne bo prav...vsi ostali, ki ne boste glasovali, ste pa lahko samo tiho...tud ce vas v vojsko vpoklicejo!

Lejga ::

Evo pa se je zgodilo, da so desni EU auslenderji vrgli ven, desni nemški ponos AFD (alternativa za debile) iz politične skupine ID EU parlamenta (Janšari bo zjutraj jokal). Najbolj pa boli to, da so tti prokleti EU auslenderji krivi za odstop Maximilian-a KRAH-a (auslander raus, werdamt nochmal, so rekli) in končali njegovo politično kariero. (čakam na tekmo, pa imam čas takšne neumnosti brat).

https://www.zeit.de/politik/2024-05/rec...

hendriks ::

Za EU volitve glas za SLS, ker je prvi na listi dr. Peter Gregorčič. Zna biti, da je ta človek lahko upanje za EU, pa naj se to še tako smešno ali nemogoče sliši. Kar se referendumskih vprašanj tiče: vsa 3 vprašanja so posvetovalne narave, torej je čisto vseeno kako glasujemo. Pa vendarle:

- zakon o evtanaziji, absolutno PROTI: https://www.zdravstveniportal.si/zdravs...

- preferenčni glas, PROTI: tole zagovarjam zato, ker sem po premisleku doumel, da se s preferenčnim glasom zaobide filter, ki ga naredi stranka v svoji interni selekciji. Če še ne veste, imamo strankarsko demokracijo. Če uvedemo preferenčni glas za parlamentarne volitve je velika možnost, da v parlament dobimo pajace tipa Potrč, Čepin, Lepa Afna ipd. Ne želimo si tega, saj lahko v sedanji vladajoči sestavi vidimo, kakšen cirkus je več kot pol parlamenta.

- konoplja, PROTI: pravilnik že imamo (https://pisrs.si/pregledPredpisa?id=PRA.... Ostali del populacije, ki ne more živeti brez zadevanja, Bog jim pomagaj. Kot vse kaže, zadeva povzroča psihozo: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3383718... Alkohol? Zaradi mene se ga lahko komot omeji ali prepove.

cenzuraš ::

Zakaj bi nekdo metal svoj glas stran za nekoga, ki bo dobil max par procentov? No, levičarji so ti vsaj dali referendume zraven, tako da ne boš čist brezveze hodil.

c3p0 ::

Dobra raziskava glede konoplje. Dejstva so vidna, uživalci konoplje imajo pogoste napade paranoje, latentne psihične bolezni pa se precej bolj izrazijo, pa če jih je potrebno zdravit ali ne. Ker so zapohančki, ki ne uživajo alkohola, zelo redki, je iztirjanje debate proti nam, kao "alkoholikom", brezplodno. Tudi zaradi mene ga lahko v celoti prepovejo, pa še tobak zraven, če že gremo v akcijo.

No, tobaka levičarji že ne bi dali, saj jim čik v roki daje intelektualni videz, ko blebetajo svoje neumnosti.

Miki N ::

Meni se zdi pa večkrat omenjani "če ne greš na volitve nimaš potem kaj jamrati" v bisvu tak klasičen, dasiravno rahlo simboličen prikaz tega razkoraka med konceptom volitev in dejansko prakso.

Ja NAČELOMA nima folk kaj jamrat če ne gre volit. Samo bo. In to zelo. To je pa praksa in nič ne moreš narediti.

Samo saj pravim, ni to pomembno, samo se mi zdi zanimiva ilustracija kako je pogosto realnost neodvisna od pričakovanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

cenzuraš ::

c3p0 je izjavil:

Dobra raziskava glede konoplje. Dejstva so vidna, uživalci konoplje imajo pogoste napade paranoje, latentne psihične bolezni pa se precej bolj izrazijo, pa če jih je potrebno zdravit ali ne. Ker so zapohančki, ki ne uživajo alkohola, zelo redki


Potem raziskava ni dobra, ker psihoza potem dejansko lahko prihaja od alkohola. In dokazano prihaja tudi v drugih raziskavah:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK4...

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

cenzuraš je izjavil:


Potem raziskava ni dobra, ker psihoza dejansko dokazano prihaja (tudi) od alkohola

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK4...


Sigurno lahko nastopi delirij, ob dolgi pretirani uporabi, bele miši ipd.

cenzuraš ::

Ja. Škoda, da si tako hitro sam diskreditiral raziskavo, ki jo hvališ. V naslednjih par stavkih

Zgodovina sprememb…

cenzuraš ::

c3p0 je izjavil:

Ker so zapohančki, ki ne uživajo alkohola, zelo redki, je iztirjanje debate proti nam, kao "alkoholikom", brezplodno. Tudi zaradi mene ga lahko v celoti prepovejo, pa še tobak zraven, če že gremo v akcijo.

No, tobaka levičarji že ne bi dali, saj jim čik v roki daje intelektualni videz, ko blebetajo svoje neumnosti.


Alkohol v debatah o konoplji pa služi orientaciji in precendenčnosti, kako kot družba tretiramo podobne potencialno škodljive snovi. Družba ima neko težnjo, da ima konsistentna pravila. Ker realnih pobud za prepoved alkohola in tobaka ni (niti iz desnih krogov), je tvoje izvajanje iztirjanje debate. Najbolj realna možnost je potem pač prilagoditev in zagotovitev konsistentnosti skozi dekriminalizacijo konoplje, zato bo ta na referendumu.

neutronium ::

redtech je izjavil:

Liste kandidatov bodo na glasovnici izpisane v naslednjem vrstnem redu:

1. Gibanje Svoboda
2. Slovenska demokratska stranka (SDS)
3. Vesna - zelena stranka
4. Demokratična stranka upokojencev Slovenije (DeSUS) in Dobra država
5. Slovenska ljudska stranka (SLS)
6. Nova Slovenija - krščanski demokrati (NSi)
7. Levica
8. Zeleni Slovenije
9. Socialni demokrati (SD)
10. Državljansko gibanje Resni.ca
11. Nič od tega


Same zblojene levičarske stranke na seznamu, za kozlat. ;(( No mogoče bi resni.ca lahko bila zgledna desna stranka, če se ne bi ukvarjali toliko s teorijami zarot. Zgleda, da ne bom šel na volitve. Bom počakal, da se pojavi slovenska verzija AfD. Sicer je pa tudi AfD že skoraj preveč politično korektna stranka. Bi bilo pa lepo, če bi se pojavila neka prava desna stranka, ki bi na smetišče zgodovine poslala stranke tipa SD in SDS, še posebej hinavske wannabe desničarje SDS. Toliko škode kot sta v Sloveniji naredili ti dve skorumpirani levi stranki je nobena druga ni. Največja prevara na seznamu je pa Nič od tega. Gre za zavajanje neumnih volilcev, ki jim nobena stranka na seznamu ni všeč in jo bodo obkrožili z mislimi, da ne volijo nič od naštetega.;(( V resnici gre pa za navadno levo stranko, še tista nekdanja političarka združene levice je med ustanovitelji. Kar vse pove. Ne hvala.

redtech ::

11. jaz bi padel na to :D

Zavzemamo se tudi za preimenovanje sodišč v skladu z njihovim delovanjem, in sicer v:
o Farsa prve stopnje,
o Višja farsa,
o Vrhovna farsa in
o Ustavna farsa.

https://nicodtega.si/program/

Je pa skrajno debilno od države, da to dopusti. Lista bi morala imeti neke standarde, kdo se lahko uvrsti.

Za demokracijo je najbolje, da se nekje konča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

Miki N ::

Stranka Nič od tega ... lol. :))

Kaj sledi? Stranka Prst v rit?

Ampak .. kako ste se eni "intelektualci" tukaj zmrdovali, ko se je na Slotechu ustanavljala stranka BMK in SDNJ, sedaj obe močna splošno priznana volilna bloka.

Samo pove, da je trolanje sedaj mainstream, zato je čas, da se mu prepustite in ga sprejmete! ;)

FireSnake ::

Zakaj je golobja hunta na prvem mestu in "nič od tega" na zadnjem?
Ali vrstnega reda ne določa več žreb?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

c3p0 ::

cenzuraš je izjavil:

Ja. Škoda, da si tako hitro sam diskreditiral raziskavo, ki jo hvališ. V naslednjih par stavkih


Si hotel še kaj povedat? Pretirana uporaba vsega je nevarna. Tudi od preveč pitja vode lahko umreš. Travica lahko aktivira latentne psihične probleme že pri malih dozah. Preberi še kakšno raziskavo.

cenzuraš je izjavil:


Alkohol v debatah o konoplji pa služi orientaciji in precendenčnosti, kako kot družba tretiramo podobne potencialno škodljive snovi. Družba ima neko težnjo, da ima konsistentna pravila. Ker realnih pobud za prepoved alkohola in tobaka ni (niti iz desnih krogov), je tvoje izvajanje iztirjanje debate. Najbolj realna možnost je potem pač prilagoditev in zagotovitev konsistentnosti skozi dekriminalizacijo konoplje, zato bo ta na referendumu.


Verjetno pohaš, zato pomanjkanje logike. Legalizacija THC ne bo k ničemer pomagala, le večja uporaba le-tega bo. Ker nihče ne bo prepovedal tobaka in alkohola, je edino logično, da ne legaliziramo še trave in s tem še povečamo razne zasvojenosti.

neutronium je izjavil:


Same zblojene levičarske stranke na seznamu, za kozlat. ;(( No mogoče bi resni.ca lahko bila zgledna desna stranka, če se ne bi ukvarjali toliko s teorijami zarot. Zgleda, da ne bom šel na volitve. Bom počakal, da se pojavi slovenska verzija AfD. Sicer je pa tudi AfD že skoraj preveč politično korektna stranka. Bi bilo pa lepo, če bi se pojavila neka prava desna stranka, ki bi na smetišče zgodovine poslala stranke tipa SD in SDS, še posebej hinavske wannabe desničarje SDS. Toliko škode kot sta v Sloveniji naredili ti dve skorumpirani levi stranki je nobena druga ni. Največja prevara na seznamu je pa Nič od tega. Gre za zavajanje neumnih volilcev, ki jim nobena stranka na seznamu ni všeč in jo bodo obkrožili z mislimi, da ne volijo nič od naštetega.;(( V resnici gre pa za navadno levo stranko, še tista nekdanja političarka združene levice je med ustanovitelji. Kar vse pove. Ne hvala.


Agree, ni dobre opcije. "Nič od tega" pa mi smrdi po tistem zblojenem kultu ponv, al kaj so bili. Skozi šalo želijo pridobiti nekaj volivcev in uturit še kakšnega skrajnega leftija tipa Violeta Tomić. Kaj je s to babo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

FireSnake je izjavil:

Zakaj je golobja hunta na prvem mestu in "nič od tega" na zadnjem?
Ali vrstnega reda ne določa več žreb?


Čisto možno, da je v resnici bil žreb. Saj veš, če je žreb v tajnosti, ga lahko ponoviš n-krat, dokler ne dobiš tebi željenega vrstnega reda.

FireSnake ::

Res je nenavadno...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

cenzuraš ::

c3p0 je izjavil:


Si hotel še kaj povedat? Pretirana uporaba vsega je nevarna. Tudi od preveč pitja vode lahko umreš. Travica lahko aktivira latentne psihične probleme že pri malih dozah. Preberi še kakšno raziskavo.


Morda piješ, pa nisi razumel poante. Hotel sem povedat, da če trdiš, da večina uporabnikov konoplje tudi pije, da to nakazuje na problem teh raziskav, ki se ne potrudijo, da bi to ločili, potem pa efekte alkohola predstavljajo kot efekte konoplje. Seveda, če boš našel kakšno raziskavo o konoplji, ki od svojih subjetkov dejansko izloča uživalce alkohola, je dobrodošla.

c3p0 je izjavil:


Verjetno pohaš, zato pomanjkanje logike. Legalizacija THC ne bo k ničemer pomagala, le večja uporaba le-tega bo. Ker nihče ne bo prepovedal tobaka in alkohola, je edino logično, da ne legaliziramo še trave in s tem še povečamo razne zasvojenosti.



Osebno ne poham, morda piješ, da sklepaš po sebi, da so vsi tako kratkovidni, da se jim ne more zakonodaja zdet butasta, čeprav jih direktno ne zadeva. Legalizacija THC bi pomagala k boljši kontroli robe, več pobranim davkom, zmanjšala promet nemoralnim ilegalnim dilerjem, ima tudi potencial zmanjšanja porabe pri nekaterih (prepovedano je naslajše in najbolj kul), dodali eno substanco za potencialno zdravljenje (celo nekateri zdravniki trdijo, da ima THC pozitivne učinke - lahko potem zdravniki presojajo v zdravstvu, ne neka zakonodaja od laikov), za konec bi pa še zakoni bili manj dvolični, ker ne bi več zelo podobnih substanc tretirali obratno.

FireSnake ::

Pripravite se na ofenzivo težke artiljerije iz leve, kot odziv na tole:
https://siol.net/novice/svet/na-evropsk...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Dimnik ::

FireSnake je izjavil:

Pripravite se na ofenzivo težke artiljerije iz leve, kot odziv na tole:
https://siol.net/novice/svet/na-evropsk...


Bugiju se bo odpeljalo, naslednji petek ponoči, ko bo spet žural

pegasus ::

Misliš? Je lažje ignorirati kljukce in gledati, kako bodo pokopali sami sebe. Prav nobene pomoči ne potrebujejo pri tem ...

Invictus ::

FireSnake je izjavil:

Pripravite se na ofenzivo težke artiljerije iz leve, kot odziv na tole:
https://siol.net/novice/svet/na-evropsk...

Levica, desnica, dokler so eni ali drugi skurbani z dementno in židovsko ZDA, je prav vseeno...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x
««
3 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21331605 (19630) poweroff

Več podobnih tem