» »

EU volitve 2024

EU volitve 2024

««
7 / 26
»»

Miki N ::

Musliči so praktični - gospa Šeri se v Z Evropi uvaja lokalno - lahko bi rekli v skupnosti (a ni fajn to?). Ti sicer imaš še vedno uradno "demokracijo", samo tvoja ulica, soseska, blok .. je pa že v enem drugem sistemu. In kifeljc, ki pride pride pogledat prijavo zadnje stare bele tečnobe je tudi iz "komšiluka", sodstvo je vedno bolj raznoliko itn. Tudi tako padejo imperiji. Saj kako mislite, da je bilo v Starem Rimu? Leto za letom, desetletjem, stoletjem je bilo vedno več "Švedov" (v bistvu kar dobesednih), počasi se spreminja mentaliteta, nakar ti nakoncu naredijo ne vem Lombardijo (kar je tako kot če bi takrat rekel "severnjaška čefurija").

Nobenih velikih bitk. Džihad s kurcem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

yahve ::

Miki N je izjavil:

Musliči so praktični - gospa Šeri se v Z Evropi uvaja lokalno - lahko bi rekli v skupnosti (a ni fajn to?). Ti sicer imaš še vedno uradno "demokracijo", samo tvoja ulica, soseska, blok .. je pa že v enem drugem sistemu. In kifeljc, ki pride pride pogledat prijavo zadnje stare bele tečnobe je tudi iz "komšiluka", sodstvo je vedno bolj raznoliko itn. Tudi tako padejo imperiji. Saj kako mislite, da je bilo v Starem Rimu? Leto za letom, desetletjem, stoletjem je bilo vedno več "Švedov" (v bistvu kar dobesednih), počasi se spreminja mentaliteta, nakar ti nakoncu naredijo ne vem Lombardijo (kar je tako kot če bi takrat rekel "severnjaška čefurija").

Nobenih velikih bitk. Džihad s kurcem.


Upam, da vsaj sam razumeš kaj pišeš, meni je kot nepoznavatelju NoraTV(aka MiLažemoTV) novareka, tole zgoraj čisto nerazumljivo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

StarMafijec ::

yahve je izjavil:

Upam, da vsaj sam razumeš kaj pišeš, meni je kot nepoznavatelju NoraTV(aka MiLažemoTV) novareka, tole zgoraj čisto nerazumljivo.

Med drugim omenja tudi to
Vulnerable area @ Wikipedia

CiClon ::

Gledam soočenje in en bolj kot drugi laja, kako je splav vrednota, ki mora biti dostopna vsem in za katero se bodo borili skupaj z Nikico ter podpira evtanazijo, ker je tudi baje vrednota in pravica. Zgleda sta to dve top vrednoti v 2024.

Ob tem da se je lani rodilo manj kot 15.000 slovenskih državljanov. Pred 60 leti so bile te cifre po 30.000+. S tem da gre trend dol.

Patološko, bi rekli nekateri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CiClon ()

arnecan1 ::

Poldi112 je izjavil:

Kdo pravi, da me ne moti?

Pravim zgolj, da obstajajo vzroki in da bi jih bilo smiselno odpraviti, namesto da se na polno obremenjujemo s posamično posledico.

No, pa se strinjava. Tudi jaz sem za to, da se vzrok odpravi.

To pomeni izselitev muslimanov iz Dar al-Harb v Dar al-Islam. Tam se lahko suniti in šiiti, salafiti, talibani in ne vem kdo še štihajo med seboj, ne pa sekularnih "desničarjev".

StarMafijec je izjavil:

yahve je izjavil:

Upam, da vsaj sam razumeš kaj pišeš, meni je kot nepoznavatelju NoraTV(aka MiLažemoTV) novareka, tole zgoraj čisto nerazumljivo.

Med drugim omenja tudi to
Vulnerable area @ Wikipedia

Po domače tudi no-go cone. Torej tam, kjer vlada šarija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: arnecan1 ()

yahve ::

CiClon je izjavil:

Gledam soočenje in en bolj kot drugi laja, kako je splav vrednota, ki mora biti dostopna vsem in za katero se bodo borili skupaj z Nikico ter podpira evtanazijo, ker je tudi baje vrednota in pravica. Zgleda sta to dve top vrednoti v 2024.

Ob tem da se je lani rodilo manj kot 15.000 slovenskih državljanov. Pred 60 leti so bile te cifre po 30.000+. S tem da gre trend dol.

Patološko, bi rekli nekateri.


Nika mi gre sicer na k*, ampak ravno zaradi takih komentarjev sem prepričan, da je pa tokrat naredila nekaj pravilno in potrebno.

Nekatere bi vas bilo treba retroaktivno abortirati, namesto, da s svojimi invalidnimi in srednjeveškimi prepričanji smradite zemljo.

In ja, pred 60 leti smo bili v socializmu, ker nas kapitalisti niso zajedali smo se več odločali za družino in otroke.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

nekikr ::

Kakšen normalen bi mu pa tudi prikimal. Vsaj delno. Ne vem zakaj je uničenje življenja v zametku postalo nek najvišji ideal družbe, ki mora biti dostopen na vsakem vogalu. Zdaj bo nekdo sicer privlekel na plano posilstvo in s tem upravičil ostalih 99,999999% neodgovornih babnic in dedcev, ki ne poskrbijo za kontracepcijo oz. niti nočejo, če je pa splav dobrodošel in dostopen. Ampak, saj vemo, ane, za kaj gre v osnovi pri splavu?

yahve ::

nekikr je izjavil:

Kakšen normalen bi mu pa tudi prikimal. Vsaj delno. Ne vem zakaj je uničenje življenja v zametku postalo nek najvišji ideal družbe, ki mora biti dostopen na vsakem vogalu. Zdaj bo nekdo sicer privlekel na plano posilstvo in s tem upravičil ostalih 99,999999% neodgovornih babnic in dedcev, ki ne poskrbijo za kontracepcijo oz. niti nočejo, če je pa splav dobrodošel in dostopen. Ampak, saj vemo, ane, za kaj gre v osnovi pri splavu?

No normalen temu ne bi prikimal. Temu kimajo nazadnjaško nerazmišljajoče reve, ki s tujo vagino po koprivah opletajo, ker si s svojim penisom ne upajo.

Tako, da se niti ne čudim, da se taka razmišljanja vedno pri skrajnih desničarjih najdejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

nekikr ::

Če progresivni levičarji podpirajo štihanje domorodcev in za najvišji ideal skušajo postaviti čim več splavov, potem človek res nima neke izbire :(

yahve ::

nekikr je izjavil:

Če progresivni levičarji podpirajo štihanje domorodcev in za najvišji ideal skušajo postaviti čim več splavov, potem človek res nima neke izbire :(

Pač niste najbolj med najbolj možgansko obdarjenimi, potem pa tudi take neumnosti pišete.

Raje se vprašajte, zakaj podpirate kapital, ki ustvarja pogoje, da se pari več ne odločajo za otroke. Ker srž problema (ki ga hinavsko prikazuješ skozi splav) je v tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

nekikr ::

Pari se ne odločajo za otroke, ker nam gre predobro. Če daš povprečni babnici 10.000€ na mesec zaradi tega ne bo imela 10 otrok. Zgolj še več bo potovala in "delala na sebi". Povsod po svetu, kjer se standard dvigne, imajo manj otrok. Kakšno knjigo v roke, fant, da boš razgledan levičar. Does not compute ;)

yahve ::

nekikr je izjavil:

Pari se ne odločajo za otroke, ker nam gre predobro. Če daš povprečni babnici 10.000€ na mesec zaradi tega ne bo imela 10 otrok. Zgolj še več bo potovala in "delala na sebi". Povsod po svetu, kjer se standard dvigne, imajo manj otrok. Kakšno knjigo v roke, fant, da boš razgledan levičar. Does not compute ;)


pegasus ::

yahve ::

pegasus je izjavil:

https://www.visualcapitalist.com/cp/cha... ... za ilustracijo.


Ja, ameriški bullshit pač. Ženske si želijo kariere in mi si želimo delat cele dneve, ker nam to predstavlja "osebno rast", seveda nima to nobene veze z nedosegljivimi cenami stanovanj, povečano neenakostjo v dužbi, nujno potrebno garanje za osnovne življenske pogoje, ki jih hočemo nuditi otrokom, da bojo sploh preživeli v ves čas večji tekmovalnosti v družbi ipd., kjer se 10% preserava z preveč premoženja, ostalih 90% pa dela za to, da se lahko preseravajo s premoženjem.

Ampak seveda, težava v znižani nataliteti, je v tem, da si želimo garati cele dneve in splavi.

To bo to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

nekikr ::

V naši, izrazito egalitarni družbi, kjer bi velika večina lahko imela še vsaj enega,, če ne tri otroke, se vseeno ne odločajo za to. Najbrž jim za vratom stoji Amerikanec s pištolo? Čeprav je večja verjetnost, da je tam prijazen migrant z nožem...

pangro ::

Rodnost pada zato se pa uvaža migrante. Lahko bi pa vsaj neke kriterije uvedel. Ni potrebe po zagovedanem folku.

yahve ::

nekikr je izjavil:

V naši, izrazito egalitarni družbi, kjer bi velika večina lahko imela še vsaj enega,, če ne tri otroke, se vseeno ne odločajo za to. Najbrž jim za vratom stoji Amerikanec s pištolo? Čeprav je večja verjetnost, da je tam prijazen migrant z nožem...


Vse, kar jih poznam mojih let in so premožni (ergo, najmanj nadpovprečno plačo in lastniško stanovanje 60m2 in več) imajo najmanj dva (vključno z mano, bi bil pa tudi tretji, če ne bi toliko časa porabil, da sem prišel v takšno gmotno stanje).

Američana s pištolo in migranta, pa si lahko skupaj s slamnatim strašilom zatakneš tja kamor sonce nikoli ne posije.

Lahko se pa tudi vprašaš, kako fašistično strašenje z migranti, rusi, atomskimi vojnami ipd. vpliva na nataliteto.

Bi, čez prst dejal, da ima nanjo precej bolj katastrofalen učinek kot splavi.

Očitno te bolj zanima to, da je tvoja stranka na oblasti, kot nataliteta, skratka, spet klasična skrajno desničarska drža s figo v žepu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

fikus_ ::

pangro je izjavil:

Rodnost pada zato se pa uvaža migrante. Lahko bi pa vsaj neke kriterije uvedel. Ni potrebe po zagovedanem folku.


Avstralski model, kjer dobijo vizo tisti, ki jih potrebujejo na trgu dela. Ko oseba pride v Avstralijo, mora imeti za nekaj mesecev življenja denarja, starost pod 40 let,....
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

yahve ::

pangro je izjavil:

Rodnost pada zato se pa uvaža migrante. Lahko bi pa vsaj neke kriterije uvedel. Ni potrebe po zagovedanem folku.

Lahko, samo dajmo tudi pred svojim pragom pomesti in za vsakega inteligentnega uvoženega migranta, izvozimo v njegovo matično državo enega zabitega skrajnega desničarja.

Da malo prečistimo gene, preveč smeti se je vmes nabralo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

hendriks ::

yahve je izjavil:


Da malo prečistimo gene, preveč smeti se je vmes nabralo...


Kaj je levaki, pred volitvami odpiramo nove slo-tech accounte? :)) Kar se tiče volitev je izbira jasna: 4x proti in lista št. 5 in kandidat Gregorčič pod številko 1.

yahve ::

hendriks je izjavil:

yahve je izjavil:


Da malo prečistimo gene, preveč smeti se je vmes nabralo...


Kaj je levaki, pred volitvami odpiramo nove slo-tech accounte? :)) Kar se tiče volitev je izbira jasna: 4x proti in lista št. 5 in kandidat Gregorčič pod številko 1.


Ne, nekateri jih odpiramo zato, ker moderatorjem niso po godu teme o sindikatu IT delavcev ipd.

Bo 4x ZA in Levica. Bi Prebiliča, pa ste me s svojimi lažmi na soočanjih prepričali, da je treba proti smetem nastopiti bolj agresivno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

lynxslo5 ::

yahve je izjavil:

Nika mi gre sicer na k*, ampak ravno zaradi takih komentarjev sem prepričan, da je pa tokrat naredila nekaj pravilno in potrebno.

Nekatere bi vas bilo treba retroaktivno abortirati, namesto, da s svojimi invalidnimi in srednjeveškimi prepričanji smradite zemljo.

In ja, pred 60 leti smo bili v socializmu, ker nas kapitalisti niso zajedali smo se več odločali za družino in otroke.


Rodnost v Sloveniji pada že od 60ih let naprej. Današnji trend padanja je samo nadaljevanje trenda, ki se je začel že v komunizmnu.

Komunisti so pa naredili splav za največjo družbeno vrednoto. Družinske vrednote so pa za komuniste heretične in nazadnjaške.

yahve ::

lynxslo5 je izjavil:

yahve je izjavil:

Nika mi gre sicer na k*, ampak ravno zaradi takih komentarjev sem prepričan, da je pa tokrat naredila nekaj pravilno in potrebno.

Nekatere bi vas bilo treba retroaktivno abortirati, namesto, da s svojimi invalidnimi in srednjeveškimi prepričanji smradite zemljo.

In ja, pred 60 leti smo bili v socializmu, ker nas kapitalisti niso zajedali smo se več odločali za družino in otroke.


Rodnost v Sloveniji pada že od 60ih let naprej. Današnji trend padanja je samo nadaljevanje trenda, ki se je začel že v komunizmnu.

Komunisti so pa naredili splav za največjo družbeno vrednoto. Družinske vrednote so pa za komuniste heretične in nazadnjaške.


Ne, fašisti ste nazadnjaški.

Družinske vrednote in vera so pa še eno slamnato strašilo, ki si ga tudi ti lahko zatlačiš tja kamor sonce ne sije.

Niste najbolj pametni mar ne? Res ne vem, zakaj vas ne bi za migrante zamenjali. Ne bo nobene škode, oz. bo vedno večja, če tega ne storimo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

nekikr ::

Ostalo je standardni levičarski bullshit, samo tole bi pokomentiral, da ne bo narobe razumljeno:
Bi, čez prst dejal, da ima nanjo precej bolj katastrofalen učinek kot splavi.

Absolutno nič ne bi prepoved splava (ali otežitev) doprinesla k večji rodnosti. Vsaj ne omembe vredno. Meni je samo fascinantno, da se za progresivne štejejo tisti, ki jim je eden najvišjih ciljev to, da produciramo neodgovorne ljudi, ki potem na vsakem koraku delajo splave (ki menda vemo kaj je, čeprav smo izumili celo pledajo izrazov). Nekako bi mislil ravno nasprotno. Da je naravnost barbarsko, da poveličujemo neodgovorneže, ki potem prekinjajo življenja z večjo lahkoto, kot si izberejo nov telefon.
Paradoksalno se potem ti isti ljudje na vse kriplje borijo proti smrtnim kaznim za obsojence. Svetost življenja in to. Go figure.

yahve ::

nekikr je izjavil:

Ostalo je standardni levičarski bullshit, samo tole bi pokomentiral, da ne bo narobe razumljeno:
Bi, čez prst dejal, da ima nanjo precej bolj katastrofalen učinek kot splavi.

Absolutno nič ne bi prepoved splava (ali otežitev) doprinesla k večji rodnosti. Vsaj ne omembe vredno. Meni je samo fascinantno, da se za progresivne štejejo tisti, ki jim je eden najvišjih ciljev to, da produciramo neodgovorne ljudi, ki potem na vsakem koraku delajo splave (ki menda vemo kaj je, čeprav smo izumili celo pledajo izrazov). Nekako bi mislil ravno nasprotno. Da je naravnost barbarsko, da poveličujemo neodgovorneže, ki potem prekinjajo življenja z večjo lahkoto, kot si izberejo nov telefon.
Paradoksalno se potem ti isti ljudje na vse kriplje borijo proti smrtnim kaznim za obsojence. Svetost življenja in to. Go figure.


Seveda. Ker eni ne napadamo ustavo in s tem Slovensko državo. Pa tudi rjavosrajčnikov ne ustanavljamo (čeprav matr, kako si boste danes prioščili Hugo Bossa za uniforme, mi tudi ni jasno). In se potem delamo, kot, da nam je za državo kaj mar. A veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

lynxslo5 ::

yahve je izjavil:

Ne, fašisti ste nazadnjaški.

Družinske vrednote in vera so pa še eno slamnato strašilo, ki si ga tudi ti lahko zatlačiš tja kamor sonce ne sije.

Niste najbolj pametni mar ne? Res ne vem, zakaj vas ne bi za migrante zamenjali. Ne bo nobene škode, oz. bo vedno večja, če tega ne storimo.


јуре, si to ti?

yahve ::

lynxslo5 je izjavil:

yahve je izjavil:

Ne, fašisti ste nazadnjaški.

Družinske vrednote in vera so pa še eno slamnato strašilo, ki si ga tudi ti lahko zatlačiš tja kamor sonce ne sije.

Niste najbolj pametni mar ne? Res ne vem, zakaj vas ne bi za migrante zamenjali. Ne bo nobene škode, oz. bo vedno večja, če tega ne storimo.


јуре, si to i?

Ne, ampak hvala za kompliment. Škoda, da se je oddaljil od slotecha, bi prav prišel še kdo z urejenim razmišljanjem, da malo razženemo tole fašistično drhal na slotechu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

CiClon ::

Kaj si ves penast. Malo zadihaj in se umiri.

Niti nima to veze s samo ureditvijo splava. Ta je komot ista kot do zdaj.

Je pa precej simptomatično, da v času rekordno nizkega rojevanja otrok, za najbolj pomembno VREDNOTO označiš splav. In zraven lahko damo še dostopnost evtanazije. To je zgleda to, kar nam je pomembno. Ni pa recimo največja vrednota to, da bi se rojevalo po 30 ali 40k Slovencev.

yahve ::

CiClon je izjavil:

Kaj si ves penast. Malo zadihaj in se umiri.

Niti nima to veze s samo ureditvijo splava. Ta je komot ista kot do zdaj.

Je pa precej simptomatično, da v času rekordno nizkega rojevanja otrok, za najbolj pomembno VREDNOTO označiš splav. In zraven lahko damo še dostopnost evtanazije. To je zgleda to, kar nam je pomembno. Ni pa recimo največja vrednota to, da bi se rojevalo po 30 ali 40k Slovencev.


Halo? To si ti rekel, da je najbolj pomembna vrednota (še eno fašistično slamnato strašilo za v zadnjico, a slama že kaj špika, koliko jih pa preneseš? A ti paše?), jaz sem povedal samo, da si nazadnjaški sekret, ki spada v srednji vek zaradi svojega invalidnega nerazmišljanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

nekikr ::

yahve je izjavil:

nekikr je izjavil:

Ostalo je standardni levičarski bullshit, samo tole bi pokomentiral, da ne bo narobe razumljeno:
Bi, čez prst dejal, da ima nanjo precej bolj katastrofalen učinek kot splavi.

Absolutno nič ne bi prepoved splava (ali otežitev) doprinesla k večji rodnosti. Vsaj ne omembe vredno. Meni je samo fascinantno, da se za progresivne štejejo tisti, ki jim je eden najvišjih ciljev to, da produciramo neodgovorne ljudi, ki potem na vsakem koraku delajo splave (ki menda vemo kaj je, čeprav smo izumili celo pledajo izrazov). Nekako bi mislil ravno nasprotno. Da je naravnost barbarsko, da poveličujemo neodgovorneže, ki potem prekinjajo življenja z večjo lahkoto, kot si izberejo nov telefon.
Paradoksalno se potem ti isti ljudje na vse kriplje borijo proti smrtnim kaznim za obsojence. Svetost življenja in to. Go figure.


Seveda. Ker eni ne napadamo ustavo in s tem Slovensko državo. Pa tudi rjavosrajčnikov ne ustanavljamo (čeprav matr, kako si boste danes prioščili Hugo Bossa za uniforme, mi tudi ni jasno). In se potem delamo, kot, da nam je za državo kaj mar. A veš.

Ustava je nekaj, kar se spreminja. Skupek pravil, ki smo jih dorekli. Marsikaj je bilo v ustavah držav po svetu, pa so potem pometali ven, če se je izkazalo, da ni ok. Kaj hočeš povedati z rjavosrajčniki pa najbrž veš samo ti. Ne vem kdo naj bi jih ustanavljal. Moja stranka, ki šteje mene (to najbrž potem ni stranka, zgolj jaz, jih vsekakor ne (imam pa eno rjavo srajco, če si to mislil).
Torej razsvetljeni, levi, progresivci, praviš, da so ključ do uspeha? Tisti, ki se borijo proti smrtni kazni in so za instant splave (če se da kar na izhodu lokala v nekem kontejnerju, da lahko naredi dva na noč?)?

yahve ::

nekikr je izjavil:

yahve je izjavil:

nekikr je izjavil:

Ostalo je standardni levičarski bullshit, samo tole bi pokomentiral, da ne bo narobe razumljeno:
Bi, čez prst dejal, da ima nanjo precej bolj katastrofalen učinek kot splavi.

Absolutno nič ne bi prepoved splava (ali otežitev) doprinesla k večji rodnosti. Vsaj ne omembe vredno. Meni je samo fascinantno, da se za progresivne štejejo tisti, ki jim je eden najvišjih ciljev to, da produciramo neodgovorne ljudi, ki potem na vsakem koraku delajo splave (ki menda vemo kaj je, čeprav smo izumili celo pledajo izrazov). Nekako bi mislil ravno nasprotno. Da je naravnost barbarsko, da poveličujemo neodgovorneže, ki potem prekinjajo življenja z večjo lahkoto, kot si izberejo nov telefon.
Paradoksalno se potem ti isti ljudje na vse kriplje borijo proti smrtnim kaznim za obsojence. Svetost življenja in to. Go figure.


Seveda. Ker eni ne napadamo ustavo in s tem Slovensko državo. Pa tudi rjavosrajčnikov ne ustanavljamo (čeprav matr, kako si boste danes prioščili Hugo Bossa za uniforme, mi tudi ni jasno). In se potem delamo, kot, da nam je za državo kaj mar. A veš.

Ustava je nekaj, kar se spreminja. Skupek pravil, ki smo jih dorekli. Marsikaj je bilo v ustavah držav po svetu, pa so potem pometali ven, če se je izkazalo, da ni ok. Kaj hočeš povedati z rjavosrajčniki pa najbrž veš samo ti. Ne vem kdo naj bi jih ustanavljal. Moja stranka, ki šteje mene (to najbrž potem ni stranka, zgolj jaz, jih vsekakor ne (imam pa eno rjavo srajco, če si to mislil).
Torej razsvetljeni, levi, progresivci, praviš, da so ključ do uspeha? Tisti, ki se borijo proti smrtni kazni in so za instant splave (če se da kar na izhodu lokala v nekem kontejnerju, da lahko naredi dva na noč?)?


Pa dobro, a ste sposobni še česa drugega kot nastavljati slamnata strašila in jih potem brcati? Daj zatakni si še to neumnost v "tja kamor sonce ne posije" in uživaj ob stimulaciji slame.

Očitno ste logične zablode, ki kot zombiji hodijo naokrog in se delajo pametne z neumnostmi, podobno kot je Tomčeva na soočanjih najprej opisala SDS in nato s tem obtožila Svobodo.

Kr neki, kot otroci, ki jim, je vseeno kaj bleknejo, samo, da se počutijo pametne. Očitno imate hude težave z manjvrednostnim kompleksom. Tudi napram migrantom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

pangro ::

Opažam tudi da ena izmed najbolj pomebnih tem Ukrajina nima neke teže na teh volitvah očitno ne drži tista da imajo ljudje že dovolj te vojne in da je čas za ruski mir. Stevanovič to temo na polno pogreva pa mu očitno to nič ne pomaga.

yahve ::

pangro je izjavil:

Opažam tudi da ena izmed najbolj pomebnih tem Ukrajina nima neke teže na teh volitvah očitno ne drži tista da imajo ljudje že dovolj te vojne in da je čas za ruski mir. Stevanovič to temo na polno pogreva pa mu očitno to nič ne pomaga.

Itak, Ukrajina je že lanski sneg. Zdaj je medijsko zanimiva Palestina.

pangro ::

Potem bo pa spet jamranje zakaj se pomaga Ukrajini.

yahve ::

pangro je izjavil:

Potem bo pa spet jamranje zakaj se pomaga Ukrajini.

Ne, glede tega ni nikoli jamranja. Jamranje je, zakaj slabimo EU, na račun ZDA proxy vojn in njihovih imperialističnih apetitov.

A veš, ker nam je do Slovenije in EU, ne neke zahojene države za desetimi gorami in desetimi vodami, saj veš domoljublje namesto nekega zlaganega in hinavskega nakladanja o domoljubju, dejansko pa potem vse kar počneš prilagodiš temu, da ZDA bolje služi. Temu se je včasih reklo domače izdajalstvo, če se ne motim. Saj kot nas uči zgodovina, imate na tem področju tudi že genske predispozicije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

pangro ::

poldi a si to ti?:))

Invictus ::

CiClon je izjavil:


Je pa precej simptomatično, da v času rekordno nizkega rojevanja otrok, za najbolj pomembno VREDNOTO označiš splav. In zraven lahko damo še dostopnost evtanazije. To je zgleda to, kar nam je pomembno. Ni pa recimo največja vrednota to, da bi se rojevalo po 30 ali 40k Slovencev.

Pravica do splava mora pač obstajat. Že zaradi tega, da imamo nekaj usposobljenih zdravnikov, ki to naredijo bolj ali manj brez napak. Precej žensk je umrlo zaradi mazačev, ko so ilegalno delali splav...

Evtanazija je pač reševanje pokojninske blagajne... Deloma tudi zdravstvene. Pač Evropa ima preveč prekmalu upokojenih ljudi, ki so predobrega zdravja in živijo predolgo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Ja, teh 20-30 ljudi na leto, ki jih naj bi potamanli, bo rešilo par milijard luknje v zdravstvu in pokojninah. Pa ti si genij.

c3p0 ::

nekikr je izjavil:

Kakšen normalen bi mu pa tudi prikimal. Vsaj delno. Ne vem zakaj je uničenje življenja v zametku postalo nek najvišji ideal družbe, ki mora biti dostopen na vsakem vogalu. Zdaj bo nekdo sicer privlekel na plano posilstvo in s tem upravičil ostalih 99,999999% neodgovornih babnic in dedcev, ki ne poskrbijo za kontracepcijo oz. niti nočejo, če je pa splav dobrodošel in dostopen. Ampak, saj vemo, ane, za kaj gre v osnovi pri splavu?


Tega ni v moderni Weimar republiki. Vsak z vsakim, čimvečkrat, pa tudi ni nujno, da je človek. Če se mali parazit prime, pa ga hitro ven pozaugat.

yahve je izjavil:

nekikr je izjavil:

Kakšen normalen bi mu pa tudi prikimal. Vsaj delno. Ne vem zakaj je uničenje življenja v zametku postalo nek najvišji ideal družbe, ki mora biti dostopen na vsakem vogalu. Zdaj bo nekdo sicer privlekel na plano posilstvo in s tem upravičil ostalih 99,999999% neodgovornih babnic in dedcev, ki ne poskrbijo za kontracepcijo oz. niti nočejo, če je pa splav dobrodošel in dostopen. Ampak, saj vemo, ane, za kaj gre v osnovi pri splavu?

No normalen temu ne bi prikimal. Temu kimajo nazadnjaško nerazmišljajoče reve, ki s tujo vagino po koprivah opletajo, ker si s svojim penisom ne upajo.

Tako, da se niti ne čudim, da se taka razmišljanja vedno pri skrajnih desničarjih najdejo.


Evo ga žaljivega polovičkarja, nov dan, nov nick, verjetno inspiriran s SLO priznanjem Palestine, države brez meja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

c3p0 ::

hendriks je izjavil:


Kaj je levaki, pred volitvami odpiramo nove slo-tech accounte? :)) Kar se tiče volitev je izbira jasna: 4x proti in lista št. 5 in kandidat Gregorčič pod številko 1.


OK!

arnecan1 ::

yahve je izjavil:

In ja, pred 60 leti smo bili v socializmu, ker nas kapitalisti niso zajedali smo se več odločali za družino in otroke.

Človek bi mislil, da pred 60 leti v kapitalizmu niso imeli otrok in so v Zahodnih državah že izumrli.

Na komunajzarski Kubi imajo presenetljivih 1,44 rodnosti na žensko. Osupljivo veliko.

V še bolj komunajzarski Severni Koreji pa kar 1,81.

Bela smrt nima veze z komunajzari ali kapitalisti. No, razen mogoče na Kitajskem, kjer o z dekretom zapovedali 1 otroka na žensko.

yahve ::

c3p0 je izjavil:


yahve je izjavil:

nekikr je izjavil:

Kakšen normalen bi mu pa tudi prikimal. Vsaj delno. Ne vem zakaj je uničenje življenja v zametku postalo nek najvišji ideal družbe, ki mora biti dostopen na vsakem vogalu. Zdaj bo nekdo sicer privlekel na plano posilstvo in s tem upravičil ostalih 99,999999% neodgovornih babnic in dedcev, ki ne poskrbijo za kontracepcijo oz. niti nočejo, če je pa splav dobrodošel in dostopen. Ampak, saj vemo, ane, za kaj gre v osnovi pri splavu?

No normalen temu ne bi prikimal. Temu kimajo nazadnjaško nerazmišljajoče reve, ki s tujo vagino po koprivah opletajo, ker si s svojim penisom ne upajo.

Tako, da se niti ne čudim, da se taka razmišljanja vedno pri skrajnih desničarjih najdejo.


Evo ga žaljivega polovičkarja, nov dan, nov nick, verjetno inspiriran s SLO priznanjem Palestine, države brez meja.

In potem pridemo, do največjega desnega mentalnega invalida, lažnjivca, nizkosamozavestnega prestrašenca, ki je dovolj zblojen, da vsakemu, ki ga vidi privič, reče polovičnik.

Si pa dejansko edini, ki mu gladko opravičim, da si fašist. Vsi ostali so samo pokvarjenci in tega ne morejo vzeti za izgovor, ti si pa čisto res zabit in mentalno moten do daske.

In ker gre za bolezensko stanje, ti lahko mamica napiše opravičilo. Tako, da ne se preveč sekirat, le razkazuj svojo norost še naprej.

arnecan1 je izjavil:

yahve je izjavil:

In ja, pred 60 leti smo bili v socializmu, ker nas kapitalisti niso zajedali smo se več odločali za družino in otroke.

Človek bi mislil, da pred 60 leti v kapitalizmu niso imeli otrok in so v Zahodnih državah že izumrli.

Na komunajzarski Kubi imajo presenetljivih 1,44 rodnosti na žensko. Osupljivo veliko.

V še bolj komunajzarski Severni Koreji pa kar 1,81.

Bela smrt nima veze z komunajzari ali kapitalisti. No, razen mogoče na Kitajskem, kjer o z dekretom zapovedali 1 otroka na žensko.


Glede, da se rojevajo taki fašistični eksperimenti kot si ti in c3p0ju, bi bilo smiselno omejiti na 0 otrok. Je tveganje preveliko.

Direktno sta oba za zamenjat za najbolj butastega in grdega azilanta. Pravzaprav bi lahko izjemoma naredili izmenjavo 2:1.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

nekikr ::

https://siol.net/novice/slovenija/je-mo...
V duhu pravega levičarstva bi bilo potrebno to mladoletnico nekako kaznovati. Ne vem zakaj ni sprejela drugačnosti tega migranta in nastavila še drugega lica (oz. česa drugega). Precej neodgovorno in ksenofobno od nje. Najbrž ima desničarske starše...

yahve ::

nekikr je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/je-mo...
V duhu pravega levičarstva bi bilo potrebno to mladoletnico nekako kaznovati. Ne vem zakaj ni sprejela drugačnosti tega migranta in nastavila še drugega lica (oz. česa drugega). Precej neodgovorno in ksenofobno od nje. Najbrž ima desničarske starše...


Ne, 24 letni mošli je bil mariborski fašist. Se ne prepoznaš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

nekikr ::

Kdo je tebe kaj vprašal? A nimaš kakšnega shoda na Metelkovi?

yahve ::

nekikr je izjavil:

Kdo je tebe kaj vprašal? A nimaš kakšnega shoda na Metelkovi?

Naaah, včasih je fino, da taki kot ti vsaj na volitvah niste škodljivi, ker ste preneumni, da bi SDS našli na volilnem listku.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

nekikr ::

SDS? Jaz sem za ZDS. Povsem druga stvar.

yahve ::

nekikr je izjavil:

SDS? Jaz sem za ZDS. Povsem druga stvar.

Naah, NSDAP, SDS... ostalo pa c3p0 razlagaj. Je edini dovolj neumen, da ti bo nasedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yahve ()

Daniel ::

Škoda, da v navalu lastne pomembnosti in prepričanja v zgolj svoj prav ne opaziš, da s svojimi komentarji, žalitvami in lažmi ljudem dejansko kažeš kaj skrajno levi pol v resnici ste in s tem neopredeljene še bolj rineš v desno. Ker realno, kdo bi želel nekoga s takim prezirljivim, ošabnim odnosom, polnega samohvale, na vzvodih oblasti?

Upam, da tvoje komentarje prebere čim več ljudi.

yahve ::

Daniel je izjavil:

Škoda, da v navalu lastne pomembnosti in prepričanja v zgolj svoj prav ne opaziš, da s svojimi komentarji, žalitvami in lažmi ljudem dejansko kažeš kaj skrajno levi pol v resnici ste in s tem neopredeljene še bolj rineš v desno. Ker realno, kdo bi želel nekoga s takim prezirljivim, ošabnim odnosom, polnega samohvale, na vzvodih oblasti?

Upam, da tvoje komentarje prebere čim več ljudi.

O, še en SDSovec. Ste se pa kar nabrali, kaj so vam subvencije ukinili?
««
7 / 26
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osmi marec in zakon o škodljivih ukrepih oblasti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21331716 (19741) poweroff

Več podobnih tem